Strona 287 z 476
Pokaż wyniki od 2,861 do 2,870 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczyny w ten sobotnio-zimowy u nas poranek. Wszędzie biało!

Ja miałam strasznie ciężką noc. I łapały mnie skurcze w nodze (dobrze że mąż masował), i drętwiały ręce i bolą mnie już biodra... budzę się bez przerwy żeby zmienić pozycję. Końcówka ciąży na prawdę nie jest ciekawa... Ale byleby Dzidzia dosiedziała do terminu

A dziewczyny, które mają już ułożenie główkowe, jak odczuwacie ruchy? Bo moja córcia nawet nie kopie mnie tak po żebrach, tylko operuje jakby główką i rączkami bardziej w dole.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny, u mnie też biało nie podoba mi się ta pogoda , ale i tak lepiej niż jak był smog...
    Nie mam pomysłu na obiad podpowiedzcie coś

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej majóweczki i nie tylko ;p

ja mam ponoć ułożenie główkowe i mały się ciągle wypina, na dole też operuje zwłaszcza okolice mojego pęcherza
    coraz mniej czuje kopniaków chyba miejsca mu mało i czuje jak się wierci ale to dość mocno i się pytam kiedy moje dziecko niby śpi 15 godzin ?

obiad? hmmmm chętnie się podepnę

dziewczyny luty się kończy...... aaaaaaaaaaa... zaczyna do mnie docierać co mnie czeka z jednej strony ten maj tak daleko a z drugiej tak blisko

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Ania_88 Ja mam smaka na pierogi z truskawkami albo buchty muszę tylko kupić

Witam i ja! Mnie obudziło Piękne Słońce...ale teraz już same chmury i brzydko jest! Zima zima zła!
    Mój Młody ma główkę w dole ale czasem jeszcze w poprzek sie układa. I już nie kopie tylko sie gimnastykuje i wypina i ślizga z prawa na lewo wypinając pupe i czesto czuję piętkę jak mi wbija w brzuch
    Na żebra i żołądek jeszcze czas...na pewno nas ta przyjemność nie ominie
    Ja tez sie zastanawiam że niby kiedy On te 15 h śpi? Według mnie to ciągle sie rusza...ale dziś w nocy spał
    Madzia doskonale Cię rozumiem i współczuję ciężkiej nocy. Mimo magnezu strasznie dretwieja mi rece i nogi. Moze to brak potasu a nie magnezu?
    Też nie mam pomysłu na obiad:/

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Czesć dziewczynki! u Nas też dziś biało, a już tak tęskno za wiosną!!!!

Ja dzisiaj robię tortille z kurczakiem, mało pomysłowo ale spełniam zachciankę męża

Nasza Mała też już nie kopie jakość szczególnie tylko się rozciąga ale chyba lata po całym brzuchu bo czasem widze główką jak się wypycha w okolicach pępka, a za jakiś czas czuje jej nóżki w tym samym miejscu więc nie wiem, ale chyba już Jej nudno tam w brzuszku skoro tak szaleje a we wtorek W KOŃCU wizyta! Jeszcze nigdy się tak nie cieszyłam na wizyty u ginekologa jak w ciągu okresu ciązy hihi

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    Madzia ja też dziś miałam skurcz! Ale taki, że jak się obudzilam z bólu to już nieświadomie krzyczałam,, ała, ała" i obudzilam tym swojego narzeczonego, który zerwal się przestraszony i potem mowil, że od razu wiedział o co chodzi :P A skurcze miałam jednoczesnie w 2 łydkach - nie miałam pojęcia, że coś takiego moze się wydarzyc, w sensie, że 2 nogi naraz... No i utrzymują mi się delikatne caly czas a to już dobre 8 godzin minelo, wiec smiesznie się poruszam :P Teraz mnie to bawi ale w nocy nie bylo mi do śmiechu...

U nas śniegu brak, calkiem ładna pogoda za oknem

Pierogi na obiad były wczoraj, dziś pierś z papirusa i mizeria

Wizyta dopiero w kolejny wtorek, nie wiem w jakiej pozycji jest mój Bąbel i nie potrafię tego okreslić, USG powie wiecej No i Wy nie wiecie kiedy śpią Wasze maleństwa, ja mam wrażenie, że moj spioch to wiecznie drzemie :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella biorę magnez z potasem właśnie, ale u mnie zawsze był problem z wchłanianiem tego wszystkiego...

Kamowata jako nastolatkę łapały mnie skurcze w obydwie nogi, mięśnie normalnie jak kamienie, płakałam z bólu, mama mi nogi masowała...

Dzisiaj jak mnie złapało i zaczęłam krzyczeć, to mój mąż powiedział, że mało zawału nie dostał, bo myślał, że coś złego się dzieje

Generalnie, to już chyba ta najmniej przyjemna część ciąży przed nami, jeszcze te około 2 miesiące trzeba jakoś przeżyć. Ja już liczę w tygodniach, dzięki temu CC. Mnie jeszcze zostało 9

Cieszę się, bo udało nam się znaleźć fajną kuchnię i w rozsądnej cenie, w poniedziałek ma przyjść pan na pomiar

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia- współczuję nocy, mi dretwieją nogi kiedy siedzę na nich (nie potrafię prosto siedzieć ;p) i w nocy bolą mnoe biodra od spania na boku.
    Ja też inaczej odczuwam ruchy młodego, chociaż do tej pory potrafi sprzedać mi zdrowego kopniaka.
    Dzięki za rady nt wózka, chyba go weźmiemy. Jedyne co mnie powstrzymuje to fakt, że nie jest to super piękna fura jaką sobie wymarzyłam i jakie widzę na mieście. Ale nie śpimy na forsie więc aspekt finansowy odgrywa tu bardzo duża rolę. Jeszcze w pon idziemy obejrzeć używanego xlandera volcano-starszy model ale w podobno w bardzo dobrym stanie i będziemy decydować. Łóżeczko mamy wybrane, za kilka dni jak mój D będzie miał wolne idziemy kupić
    W środę mam ostatnie usg na nfz i czekam z niecierpliwością żeby zobaczyć co u malucha i ile waży.
    Aplikacja pokazuje mi, że do porodu zostało mi 66 dni- więc zbliża się wielkimi krokami.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki. Sobota wieczór, a mój mąż wyjechał i siedzimy sami z synem. Byłam dzisiaj na zakupach. Miałam już nic w tym miesiącu nie kupować, ale w smyku butelki aventu są dwie w cenie 39,99, a ja mam laktator z aventu po synu, więc wzięłam. W rossmanie też byłam i kilka rzeczy wybrałam. Mam do Was pytanie. Jakie pieluszki kupujecie do szpitala, newborn 0 czy 1? Wydaje mi się, że ja brałam poprzednio 0, ale nie jestem pewna. i wiecie może które majtki poporodowe najlepsze po cesarce? Wydaje mi się, że już gdzieś tutaj ktoś wspominał, ale teraz już ciężko mi znaleźć będzie. Dzisiaj widziałam canpola zwykłe i takie spodenkowe, ale nie wiem, które będą ok..
    Makuszka ja 9 lat temu miałam xlandera i bardzo zadowolona byłam z niego. Później jeszcze go w dobrej cenie odsprzedałam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów