Strona 286 z 476
Pokaż wyniki od 2,851 do 2,860 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Czasami mam uczucie że w pomieszczeniu jest za gorąco i momentalnie robi mi się słabo bo czuję się uwięziona, ale do tej pory zdarzyło mi się to 3 razy i nigdy nie w domu.

Anabella - zazdroszcze tych zdjęć - ja tylko jak czuję że się rusza odkrywam brzuch żeby cyknąć zdjęcie to skubany się chowa
    Ostatnio jak mi się kot położył na brzuchu to młody delikatnie się poruszał i kot w takim szoku ,,, ale że co się dzieje?" i jak zaczął mruczeć to młody dostał pierwszej czkawki jaką odczułam

Ja wczoraj miałam twardnienia brzucha - przeleżałam większość dnia , magnez tradycyjnie 3x no i po południu brałam już no-spe bo przez pół godziny brzuch niemal non stop był twardy. Po nospie puściło, ale nadal nie tak jakbym sobie tego życzyła. Dzisiaj już jest ok. Ale w pon, na wizycie karzę doktorowi badać tą szyjkę w z dłuż i w szerz.

Co do tego III usg prenatalnego to u nas co prawda nie ma żadnych wskazań bo na poprzednim było wszystko ok, ale skoro i tak nie płacimy za wizyty bo chodzę na nfz, to te 3 chcieliśmy zrobić u lekarza specjalisty, który poświęca więcej czasu i ma lepszy sprzęt. No i nie ukrywam liczę na zobaczenie małej buźki w 3d

2. dzieckozakupy.pl
    Koteł fotek nie cykam tylko całe filmy Kręcę bo Mlody się rusza jakby zaraz miał wyjść z brzucha
    A mój kot jako pierwszy wyczuł ciążę. W 1 tygodniu nie sposob było go ze mnie ściągnąć! Praktycznie spał na mnie cały czas a teraz też zapatrzony we mnie jak w obrazek fajnie że chociaż kot zwraca uwagę na mojego bobasa w brzuchu

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    LiKo III prenatalne to zazwyczaj usg, tylko bardziej dokładne (tak jak w przypadku I i II prenatalnego), ja dokupuję jeszcze opcję echa serduszka i to faktycznie jest w pewnym sensie usg dopplera, ale nie znam szczegółów, więc dokładnie Ci tego nie wyjaśnię. Z tego co wiem, to nie zawsze są wskazania do echa, u mnie są bo już na I prenatalnym wyszła małej niedomykalność zastawki, która się utrzymuję a na II śladowa niedomykalność zastawki aortalnej. Lekarz powiedział, że wady nie są duże, ale mam po porodzie dopilnować, żeby w szpitalu zdiagnozowali małej to serduszko. Dowiadywałam się i w szpitalach o I stopniu referencyjności tego nie zrobią bo najzwyczajniej w świecie nie mają sprzętu. Dlatego na III prenatalne idziemy do kardiolog prenatalnej i dokupujemy echo serca, od razu zapytam gdzie powinnam rodzić, akurat ta lekarka przyjmuje w szpitalu o III stopniu.

Madzia_Q89 też czasami mam takie uderzenia, na dodatek jest mi wtedy ciepło w stopy, a moje stopy zazwyczaj są lodowate, więc dla mnie takie gorące stopy są nie do zniesienia! też czytam srokę, stawiasz na konkretną markę kosmetyków, czy będziesz wybierać różne?
    Co do walizki to czytałam, że trzeba to spakować tak, żeby osobno były rzeczy nasze, a osobno dzidzi, może być w jednej torbie, ale nie wymieszane. Chociaż u mnie w szpitalu na stronie piszę, żeby nie brać ciuszków dla dziecka, a te na wyjście ma przynieś tata w dniu wypisu. Także wygląda na to, że będą ubierać małą ze swoich zasobów;/

Anabella moja też się tak wypina, ale jak chwytam za telefon to od razu się chowa;(

Koteł jak z szyjka jest ok to nie ma co się przejmować twardnieniami, one są normalne, macica sobie ćwiczy przed porodem. Ale masz racje niech szyjkę zbada dokładnie. A co do III usg to ja planuję nawet dokupić opcje nagrania w 4d!

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Data
    19.05.2016
    Himcia super, że już jesteście w domku, też ciekawi mnie jak minęła Ci podróż.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U Nas też wystarczy (chyba ) jedna torba z rzeczami dla mnie + pampersy dla Małej, bo resztę zapewnia szpital Właśnie w weekend mam zamiar się spakować chociażby częściowo A swoje koszule nocne, szlafrok, stanik też pierzecie w tym proszku co dla dziecka?

Ooo też się podpinam pod pytanie dotyczące mycia wózka, mój póki co stoi na strychu i mam zamiar końcem marca go ogarnąć, ale też nie wiem, czy wystarczy woda z mydłem?

Zuza już dzisiaj drugi raz pod rząd ma czkawke hihi śmieszne uczucie

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Karo nastawiam się na Babydream i Hippa, zarówno na kremy, oliwki, płyny do kąpieli i chusteczki nawilżane. Pieluszki na razie kupiłam 1 z Dady, zobaczymy jak się sprawdzą. Chcę kupić też Pampersy dla porównania, ale jeśli nie będzie dużej różnicy to będę kupować Dadę
    Krem z tlenkiem cynku też kupię, myślę że na wszelki wypadek warto mieć jakieś małe opakowanie. Myślę że kupię Sudocrem i na Linomag też się skuszę. Chyba nie da się inaczej jak tylko wypróbować na pupci niemowlaka

Swoje rzeczy chyba wypiorę w normalnym proszku. Dwie koszule do karmienia już mam, muszę kupić jeszcze jedną i jedną taką zwykłą do porodu. Na allegro widziałam takie fizelinowe, co o tym myślicie? Bo ja bym kupiła taką nazwyklejszą bawełnianą, której potem nie będzie mi żal wyrzucić.

Muszę jeszcze kupić ze trzy te biustonosze do karmienia, bo kupiłam jeden, ale niestety za duży podobają mi się te z alles, któraś o nich pisała kiedyś, jak wypadają jakościowo i jak z rozmiarówką?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

A ja sie jednak zdecydowalam na wózek bebetto torino. I zamowilam juz na olx mam nadzieje że we wtorek bedzie u mnie i nie mam pojecia jak go zdezynfekowac.... Jak wpadniecie na pomysł to i ja czekam na info
    Kupilam juz 2 przescieradelka do gondoli.

Ja mam normalnie w moim proszku poprane koszule nocne i szlafrok ale 2 razy płukane było.

Dzisiaj byłam w przychodni żeby zapisać sie do ortopedy - usłyszałam termin -początek maja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia ja do porodu kupilam zwykłą koszulę za 12 zl w auchan

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Anabella a mówiłaś w rejestracji, że w ciąży jesteś? Powinnaś być przyjęta bez kolejki. Ja dzisiaj próbowałam do Kardiologa się dostać, bo gin mi nakazał zbadać serce. Normalnie terminy zajęte do końca roku, ale ja mam iść na wizytę na oddział. Dyrektor szpitala napisał mi na skierowaniu, że mam iść do konkretnego lekarza i on mnie bez kolejki przyjmie. Sama byłam w szoku, że mnie tak potraktowali, jakbym poszła tam po znajomości normalnie chyba zmienię zdanie o tym naszym szpitalu

Tak, a jak powiedzialam że w maju to ja juz urodze to Pani kazala przyjsc 6.03 i moze mnie jakis lekarz przyjmie...jeśli to ważne-dodała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów