Strona 285 z 476
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, my bezpiecznie wrociliysmy do Stanow. Teraz musze zapisac sie na wizyte do mojej pani doktor.

Tez mam problem z zajadami. Slodycze + suche powietrze robia swoje. Do tego oddychanie w nocy przez usta. Az bylam u lekarza i dostalam masc ze sterydami, bo na popekane do krwi to tylko to pomoze, wedlug niego. Wyleczylo sie ladnie i jak zachorowalm na grype to znowu powrotka z rozrywki. Dobrze, ze mam duzo tej masci. :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A ja się dziś super zrelaksowałam u fryzjera, brakowało mi tego nie wiem kiedy następnym razem pójdę, czy się uda przed porodem

Ja dziś na plusie 2 pączki, ale jakoś mi się nie przysłużyły bo musiałam wypić miętę i wziąć espumisan. W dodatku miałam problem z zaparciem - przyznam że co raz częściej mi się to zdarza, muszę na prawdę przeorganizować swoją dietę,.bo hemoroidów już się dorobiłam ale jak wyeliminować żelazo, które muszę brać?

Też bym brała ten wózek, zwłaszcza że od sprawdzonych ludzi

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kurde, dziewczyny, odpisałam Wam i padła mi bateria, wszystko mi wywaliło
    Pamiętam tylko, że doczytałam o Waszych wizytach, że szyjki po wizytach są ok, ale u kogoś trzeba było założyć pessar. Nie pamiętam u kogo A miałam napisać, że moja znajoma miała założony pessar w ostatniej chwili, szyjka miała już kilka milimetrów, mało tego raz jej ten pessar wypadł i zakładali drugi raz, dwa miesiące się oszczędzała (a ma już około 2 letniego synka), dużo leżała, z synkiem bawiła się tylko na siedząco- jeździli samochodzikami itd i udało jej się donosić, właśnie zaczynają 37 tc.
    I któraś z Was pisała o dużej ilości śluzu i że się boi, ze to wody się sączą. Ja też mam takie lęki, ale doczytałam, że w trzecim trymestrze tego śluzu jest jeszcze więcej niż dotychczas i trochę mnie to uspokoiło. Jeśli na USG wyszło, że ilość wód jest w porządku to nie ma co panikować. Maleństwo odczuwa nasz niepokój i też jest niespokojne.
    Ja mam jeszcze strach, że coś może się dziać z łożyskiem i Mała może być niedotleniona, zwłaszcza jak ma bardziej leniwy dzień i słabo broi. Podobno dzieci na tym etapie przez co najmniej 15 godzin odpoczywają, w pozostałym czasie są mniej lub bardziej aktywne.
    Makuszka zgadzam się z dziewczynami, ja też wzięłabym ten wózek, zwłaszcza, że wiesz od kogo kupujesz i widziałaś go na żywo i Ci się podoba.
    himcia fajnie, że jesteście już w domku. Jak zniosłaś lot?
    Jak Wam wyszły wyniki glukozy? U mnie się okazało, że co prawda mieszczę się w normach, ale na czczo jestem w górnej granicy i chyba na czczo powtórzę.
    I niestety dzwonili do mnie od lekarza, że coś mi wyszło w badaniu stopnia czystości i muszę przyjechać po receptę na globulki. A jakby tego było mało, znów się przeziębiłam... Mam gorszy tydzień i humor fatalny Mam nadzieję, że u Was lepiej.

Ja po wizycie u ginekologa. Maly wazy juz 1510g. Na zaparcia polecil mi siemie lniane i syrop lactulosum. Musze wyprobowac bo w pierwszej ciazy przez zaparcia w szpitalu lezalam.

O mnie
    MajowaMama widzę, że mamy ten sam problem. Ja praktycznie od początku ciąży zmagam się z zaparciami i wzdęciami, i jest to bardzo bolesny problem. Też mi lekarz polecał lactulosum. Ja muszę przede wszystkim zmienić dietę, niestety błędy żywieniowe wychodzą, do tego żelazo robi swoje, a lepiej nie będzie... doraźnie dobrze działają czopki eva/qu. Staram się pić dużo wody ale to nic nie daje

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamowata Zobacz posta
    Makuszka ja też wózek bym brała

Czy te Wasze 3 prenatalne to USG Dopplera?
    Ja mam USG ciąży 28-32 tydzień z względu na wiek :]

O mnie
    Witajcie Dziewczyny w ten szary i bury poranek. Kolejny dzień taki sam...
    Ostatnio Młoda upodobała sobie stukanie w mój pęcherz i cewkę moczową, że czasem aż boli. Wczoraj wieczorem tak się wierciła zwłaszcza w dole macicy, że nie mogłam zasnąć. Już nawet mało pomaga leżenie na poduszce z nogami wyżej, także cieszcie się że wasze pociechy są w innym położeniu niż główkowe

A macie może czasem takie uderzenia gorąca? Mnie to czasem oblewa pot i robi mi się strasznie gorąco.

Zastanawiam się gdzie zniknęły inne dziewczyny z forum? Halo, odezwijcie się czasem co tam u Was słychać, jak Wasze Maluchy

W niedzielę wybieramy się zamówić kuchnię i może wejdę później do Rossmana i kupię już coś z artykułów higienicznych dla Małej i dla siebie. Wczoraj przestudiowałam bloga Sroki i wypisałam sobie na co zwrócić uwagę i co kupić

Dziewczyny zabieracie do szpitala jedną walizkę/torbę dla siebie i dla Maluszka czy osobno dla siebie i dziecka? Chciałam kupić walizkę ale nie wiem czy się zmieszczę...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia ja mam takie uderzenia gorąca. Duszności. Czasami otwieram okna i stoję w pobliżu bo czuję sie jak w piekle. I nie mogę oddychać normalnie. Jakbym zasysała wrzące powietrze. Okropne uczucie, az sie menopauzy zaczynam bać!

Dziś spałam doskonale.
    Ale potem robiąc śniadanko złapał mnie skurcz taki miesiączkowy wiec wróciłam do łóżka a tyle chodzenia na dziś zaplanowałam:/
    Kamil jest bardzo ruchliwy. Po prawej stronie wypina mi pupe a ja ciągle Kręcę filmiki bedzie piekna pamiątka! I już wiem że nie lubi szukających jednostajnych dźwięków. Jak tylko włączę suszarkę, odkurzacz....itp....nawet kot jak mruczy przy brzuchu to od razu sie mały budzi i kopie na wszystkie strony. A najbardziej w kota

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia - nie zazdroszczę tego stukania w pęcherz ( ja nadal nie wiem co to znaczy), wychodzę z założenia że młody obróci się wtedy kiedy będzie gotowy, więc niech sobie na zdrowie leży na razie w poprzek czy skośnie jak to mu tam pasuje.
    Zazdroszczę relaksu u fryzjera, chciałabym żeby ktoś poświęcił mi 100% uwagi przez jakiś czas i zrelaksował
    Co do torby to ja właśnie nie wiem - u nas w szpitalu nie potrzebne są rzeczy dla maluszka oprócz chusteczek nawilżanych i małej paczki pampersów ( drugą dają jako taki pak prezentowy od firm po narodzinach dziecka) , więc docelowo zamierzam spakować się w jedną torbę,a mąż ciuszki dla małego na wyjście dowiezie bo mu przyszykuję ( pewnie z dwa warianty pogodowe :P )
    Ale zastanawiam się czy awaryjnie jednak nie mieć torby dla małego, bo jakby poród zaczął się wcześniej to wtedy muszę jechać do któregoś z Wrocławskich szpitali a tam już trzeba mieć trochę więcej rzeczy dla malucha.
    Zresztą mając szpital 2 minuty autem od domu ( ostatnio mierzyliśmy czas przejazdu) to mąż w każdym momencie może mi coś dowieźć.

Makuszka - wózek też bym wzięła ten od znajomych - zarysowania stelaża to rzecz normalna przy pakowaniu wózku do auta i wyciągania, a jak gondola jest w dobrym stanie to nie ma się co zastanawiać.

himcia - super że już bezpiecznie wróciłaś, będziesz się jeszcze wybierać do Polski czy już raczej nie ?

Ja wczoraj zjadłam dwa pączki, ale ostatnio mam nowego schiza - lody miętowe + śmietankowe z ciasteczkami ( koral pycha) + borówki. Mniam !
    Nic dziwnego że zaczęłam więcej tyć, aczkolwiek regularnie zakładam spodnie przed ciążowe żeby upewnić się że nadal w nie wchodzę

U nas wietrznie i też szaro-buro.

Dziewczyny które mają używany wózek - jak go czyścicie ? chodzi mi oczywiście o materiał na gondoli i te części nieściągalne. Jakiś płyn ? gąbka z mydłem i na słońce ?
    Wózek zamierzam przyszykować w kwietniu ale jego mycie już spędza mi sen z powiek :P

Madzia zależy w co sie zmieszcze. Mysle ze 1 walizeczka i mam taką torbe dosc pakowną do ktorej zapakuje kosmetyczne rzeczy gdyby mi czegoś brakowało to zawsze rodzinka dowiezie lub zabierze od razu do prania

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów