Strona 281 z 476
Pokaż wyniki od 2,801 do 2,810 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Karo90 mi w szpitalu mówili żebym tylko nie dźwigała. I się oszczędzała, według lekarzy mam nie leżeć cały dzień tylko funkcjonować w możliwości rozsądku. Tylko to dla mnie dzielwne bo jak czytałam to każda kobieta z pessarem ma za zalecenie leżenia. Mimo ich mówienia i tak leże w miare możliwości. Dzisiaj odbiore wypis i zobaczę co napisali. Stresuje się cała tą sytuacją.

2. dzieckozakupy.pl
    Ewcia oczywiscie że wyjasnienie napisac musiałam inaczej by mi wstrzymali wyplate świadczenia... w Zwierzogrodze taki leniwiec pracował w urzędzie i ta pani była identyczna dobrze że nie chciała opowiadać mi kawałów

W lidlu wczoraj udalo mi sie kupic komplecik body szare i żółte i do tego spodenki w takich samych kolorkach juz bym chciala mojego bobaska przytulić!

Dziewczyny a w jakiej temperaturze pierzecie ubranka? Bo o ile pieluchy i posciel mozna w wysokiej o tyle ubranka juz nie....? Zawsze. 1 pranie nastawiałam na minimum 60 st. Ale teraz przygladam sie metkom i tam jest np. 30, 40 st....?

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella - dobrze że już spokój z zusem ( ciekawe czy Pani z Zusu też jest takim kierowcom jak ten leniwiec ?), mi się też tęskni do maluszka i cały czas sobie myślę jak to będzie, aczkolwiek niech sobie jeszcze siedzi na zdrowie

gosia , karo- dacie radę, każdy dzień jest na wagę złota. Przynajmniej wiecie na czym stoicie - ja usłyszałam tylko że jest trochę skrócona i nic więcej.

Madzia, Anabella - duże te Wasze bobasy, ja mam w przyszłym tygodniu 30 tydzień i spodziewam się usłyszeć że młody waży ok. 1460 g max. 1500 :, dobrze że macie cesarki bo do porodu to chyba ponad 4 kilo będą miały te Wasze pączusie

Wszystkim dziewczynom udanych wizyt i zdrowych rosnących maluszków gratuluję

Ja mam dzisiaj ostatnią wizytę u dentysty i mam nadzieję nie zobaczyć go przez najbliższe pół roku, aż do kontroli. Nienawidzę dentystów :/

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Położna na szkole rodzenia przykazała prać w 40 stopniach ( o ile nie są to pieluchy zabrudzone kupą) + dodatkowe płukanie.
    A pro po szkół rodzenia bo wiem że któraś z Was pisała - u Nas pod koniec zajęć każdych są takie 20 minutowe ćwiczenia ( z piłką i na matach)
    A piłka świetna sprawa ja codziennie spędzam na niej mnóstwo czasu. Moja mama się śmieje że od tego bujania po urodzeniu młodego też będę ciągle z nim na tej piłce siedziała bo tylko tak będzie zasypiał

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie! :-) Anabella czekałam z niecierpliwością na opis Twojej wizyty w ZUSie - rzeczywiście komedia!!! ale tak jak dziewczyny piszą, przynajmniej doprowadzili Cię do łez, ale ze śmiechu heh - tyle w tym dobrego, że poziom endorfin Ci sie podniósł ;-)
    co do ubranek, to pierwsze body, pajace itp. prałam w 60 st. Ręczniki, pieluchy tetrowe czy flanelowe w 90 st. Rzeczywiście prawie na wszystkich metkach ubraniowych jest zalecenie dot. prania w 40 st. ale ja i tak w większości te pierwsze ubranka miałam w jasnych kolor (prawie wszystkie białe :-) - jakoś najbardziej mi się podobały, więc o zafarbowania się nie martwiłam. Miałam sporo ubranek z lumpeksu, tesco, lidla , m&s - i jakość bawełny też ok, nie zbiegała się. ale uwaga na ubranka z pepco - nawet teraz mam kilka fajnych ciuszków dla starszej córci, ale jakość nie powala i po praniu nawet w 40 st. potrafią się trochę zdeformować, kolory sprać itp...

Koteł - fajny pomysł z tą piłką! nie mam, ale muszę spróbować. a gdzie kupiłaś? - jeśli juz pisałaś to sorki, ale nie pamiętam....:-/ a do bujania do dzieci sie szybko przyzwyczajają.....heh .... ale i tak je bujamy chodząc :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    a i mamusie, które jeszcze pracują: czy macie jakiś termin maksymalny z góry ustalony przez siebie ;-) , do kiedy planujecie pracować? wiem, że wszystko zależy od zdrowia Waszego i Maluszków, ale tak się zastanawiam, kiedy przestać.......ehhh ....niby daje jeszcze radę, ale brzuch mi już do biurka dostaje ;-) i trochę zaczyna mi doskwierać kręgosłup, jak tak siedzę dłużej ......hm.....

kamiii ja widziałam wczoraj w lidlu taką piłkę. i chyba właśnie z tamtądz dziewczyny kupowały. a jak nie to na allegro
    Nooo a w ZUSie fajnie było się pośmiać do teraz się śmieję jak tylko sobie przypomnę Kobieta dała popis!!
    A ja wczoraj ugotowałam zupę dyniową z lanymi kluskami a dzisiaj mnie czyści .... W sumie to się nawet cieszę bo z 61 kg waga spadła mi na 59,5

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    o dzięki Anabella za podpowiedź ! muszę skoczyć w takim razie do lidla ! no to masz dzisiaj niezłe czyszczenie ! kurczę, zazdroszczę Ci wagi! ja z taką startowałam, a teraz to pewnie z 8 na plusie :-/ masakra......trochę dołujące, zwłaszcza, że już nie mam w czym chodzić, ale co ja poradzę, że apetyt mi dopisuje..... eh.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów