Strona 280 z 476
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,800 z 4755

Majówki 2017

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Czesc Wam dzisiaj miałam wizyte wszystko z mała ok rośnie waży 1560 g ułożona jest już główką w dół i oby tak została następna wizyta 21 marca nie mam czasu Was poczytać bo synek mi się po urodzinach w weekend rozchorował i jest taki marudny i by tylko wisial na mnie a ja już siły nie mam dokładnie to dzisiaj kończy dwa latka jak byłam na wizycie to akurat o tej godzinie o ktorej się urodził życze miłego wieczoru może pożniej uda mi sie podczytac

2. dzieckozakupy.pl
    Ewcia w Zusie byłam.... Ale miałam szczescie( jak to ja) i trafilam na 'leniwca' jak w bajce Zwierzogród, jesli nie widzialyscie bajki to polecam...moze na Youtube bedzie filmik z tego leniwcowego urzednika to mnie zrozumiecie lepiej w kazdym razie kobieta tak mnie rozbawila że stanie sie to moją anegdotą łzy mi ze smiechu leciały jak wyszłam z zusu

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella przynajmniej nie ze złości Super,że taki duży no i zdrowy
    Antosia89 Twoja też już kawał babki - cudnie

Ja dziś bylam na tej słynnej glukozie, nastraszyłyscie mnie niepotrzebnie :P Calkiem sprawnie mi to poszlo, odruchow wymiotnych i mdłości nie miałam tylko oddychac na tym korytarzu bylo mi ciężko, ale to ostatnio tak mam np w tramwajach... Oddychanie u mnie to trudna sprawa ogolnie
    No i bylam dziś na szkole rodzenia już 2 raz, omawialismy porod - jakos mniej się obawiam jak jestem uświadomiona
    Jutro pierwsza gimnastyka - też chodzicie?

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Kamowata mnie glukoza ominęła bo mam cukrzycę ;p tyle w tym dobrego

ja też w szkole rodzenia byłam, zajęcia mam w soboty, kazali kupić piłkę gimnastyczną i już na niej sobie siedze i ćwiczę - polecam!

ogólnie to mam wrażenie, że zaraz mi brzuch pęknie! rośnie w oczach z dnia na dzień, też tak macie?

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Anabella- duży ten twój synek mój na początku 28 tygodnia ważył niecałe 1200g i był na samym środku normy więc nosisz kawał chłopa
    Kamowata- dla mnie glukoza też nie była taka straszna. Co do oddychania to fakrycznie robi się coraz gorzej. Mi ciężko jest złapać powietrze nieraz.

Ja też już po wizycie. Z szyjką wszystko w porządku, nieskraca się i jest zamknięta więc oszczędzanie się przyniosło efekty. Trochę mnie to pocieszyło choć powiem Wam, że już mi tak ogólnie coraz ciężej w tej ciąży- zarówno fizycznie jak i psychicznie. Każdy dzień z młodym w środku jest świętem nie mówiąc już o tygodniu.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella nie ma co, nasze dzieciaczki są konkret! Moja też ma nogi ponad normę no i wagę odpowiednią

Makuszka to dobrze że wszystko w porządku kiedy masz kolejną wizytę? wiesz, mam tak jak Ty, każdy tydzień to taki nasz sukces, chociaż teoretycznie nie mamy powodów do niepokoju. Dokulamy się jakoś do maja

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczynki. W piątek założyli mi pessar z powodu skracającej się szyjki. W środę na wizycie było 2.7cm a w piątek w szpitalu 1.7cm. Dostałam zastrzyki sterydowe na rozwój płuc Kacperka. Jak radzicie sobie z pessarem? Skracała wam się szyjka jeszcze po założeniu pessara? Macie jakieś bóle ? Stawia Wam się brzuszek? I jak tam ze wzdęciami jak sobie radzicie ? Wizytę mam w Poniedziałek tylko niecierpliwie czekam na nią. Chociaż będe pewna że już nic złego się nie dzieje. W szpitalu w piątek robili mi Usg mały ważył 1400g.
    Ostatnio edytowane przez gosia65322 ; 21-02-17 o 21:21

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewcia_N Zobacz posta
    SylwiaJ wg Twoich obliczeń miałabym termin na 10 kwietnia a nie 10 maja, więc coś na pewno jest nie tak. Za krótka ta ciąża. Wiadomo, że każda wolałaby, żeby w jej przypadku było to - 2 tyg. a nie +, ale nie warto się nastawiać. Na prawdę się później jeszcze gorzej czeka. Szczególnie jak wszyscy pytają czy już urodziłaś

Misia1221 super!!!! Opłacało się leżenie

Anabella byłaś w ZUS-ie? Dużego masz już Synka !

Justinne sprawdzałaś te wody? Najlepiej kup sobie papierki wskaźnikowe. Wody płodowe mają odczyn zasadowy, więc jeśli to one to zabarwi się na niebiesko. Na allegro może z 5 zł kosztują. Wiadomo, że każda z nas ma dużo śluzu, ale tak jak himcia napisała, ja często miewałam takie uczucie wypływu, którego nie da się zatrzymać mięśniami kegla. Po pierwszej ciąży mam schizę na ten temat... Dlatego jak najbardziej bym nie bagatelizowała.

Madzia kurier to tak jak Święty Mikołaj doskonale Cię rozumiem
    Ciąża teoretycznie od momentu zapłodnienia trwa 38 tyg ☺prosty rachuneczek

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez SylwiaJ Zobacz posta
    Ciąża teoretycznie od momentu zapłodnienia trwa 38 tyg ☺prosty rachuneczek
    Nie w tę stronę 2 tyg. dodałam na kółeczku My bad

Anabella oglądałam Zwierzogród czyli coś Ci konkretnego powiedziała? Musisz pisać wyjaśnienie albo może to losowo było i już dadzą Ci spokój? Dobrze, że Ci humor poprawiła

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    gosia65322 z Majóweczek chyba tylko ja mam pessar, przynajmniej nikt inny się nie przyznał, także nie masz co czekać na inne odpowiedzi. Ja w momencie założenia miałam 2 cm i tak zostało do tej pory, ani nie jest krótsza, ani dłuższa, dlatego zazdroszczę dziewczynom, że im się wydłużyła. Brzuch mi się stawia, ale bezboleśnie, po prostu czuję, że jest napięty i twardy. Na początku miałam 2x dziennie luteinę od piątku mam jeszcze 2x duphasron i 3x magnez. Od piątku to dopiero dzisiaj mam twardy brzuszek pierwszy raz i chyba wezmę nospę zaraz. Tak jak pisałam Ci w poprzednim poście, leżę praktycznie cały czas. Wzdęcia mam sporadycznie, w I trymestrze było gorzej, więc wtedy brałam esspumisan. A Ty jakie masz zalecenia? Też musisz tyle leżeć?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów