Strona 279 z 476
Pokaż wyniki od 2,781 do 2,790 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, co do kontroli z ZUSu, to oni kontroluja nie ciaze, tylko czy sie nie migasz od pracy, bo na L4 ciazowym sa jakies tam oznaczenia, np nie moze pracowac bo musi lezec. I wtedy kontrola z ZUSu sprawdza, czy naprawde lezycie a nie chodzicie na spacerki, z kolezankami na kawke itd. Nawet jak sie idzie do apteki czy lekarza to potem kaza ponoc pokazac kwit z data i godzina wyjscia z domu, ze bylo uzasadnione. Takie newsy od moich kolezanek z listopadowek z 2015.

Kurcze, ja sie w ogole goleniem nie stresuje. Jestem w ciazy i chromole to, czy jest bardziej czy mniej zarosnieta. Urodze to sie bede pieknic.

Co do wod, to ja wlasnie mialam taka schize i chyba to byl falszywy alarm jednak. Ale ponoc nawet ginowi wciezko jest okreslic czy sacza sie wody (samo badanie ph moze wyjsc blednie) i robia szczegolowe badanie, a potem wypadkowa kilku czynnikow (np ilosc wod w pecherzu, ph w szyjce, dlugosc szyjki itp). Jak lekarzowi ciezko stiwerdzic to sie nie dziwie, ze my tez sie stresujemy! Jak wody by sie saczyly, to jest to ponoc takie uczucie jak na okres, ze cos wyplywa i nie mozesz tego zatrzymac.

2. dzieckozakupy.pl
    MamoMajowa mój pracodawca jest za każdym razem w wielkim szoku i sie wkurza że takie rzeczy się dzieją!
    Ja wiem że to jakieś durne procedury są i ktoś musi je wypełniać ale błagam Was czy kobieta w ciąży bedzie mniej w ciąży za miesiąc czy 2?! Proszę bardzo mogę iść na ich komisje ... A nie co miesiąc pukac czlowiekowi do drzwi. Znam mase ludzi którzy WYŁUDZAJĄ chorobowe tak bardzo bardzo jawnie i perfidnie i żadnych kontroli nie mają:/

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Słuchajcie, nie przesadzajmy z tymi wodami, bo za chwilę każda z nas będzie się bała, że coś się sączy, bo sama po sobie wiem, że można sobie wszystko wmówić. Oczywiście nie mówię żeby bagatelizować i podchodzić bardzo luzacko i jeżeli coś się dzieje to trzeba natychmiast skontrolować, ale nie można popadać w paranoję w ciąży naturalne jest że jest dużo wodnistego śluzu, zwłaszcza w trzecim trymestrze, pytałam niejednej osoby, a bóle też bardzo różne się zdarzają. Ja biorę luteinę 2xdziennie i śluzu mam aż nadto myślę że jeżeli lekarz sprawdza szyjkę i stan wód płodowych i jest wszystko ok to nie ma co się martwić na zapas

Dziś ma dotrzeć moja przesyłka, bardzo jestem ciekawa i już się nie mogę doczekać! Lubię kiedy kurier przynosi mi paczki Wczoraj przyszedł mi przewijak i jestem mega zadowolona, zamowiłam z Klupś, mam nadzieję że będzie nam dobrze slużył

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Z Zusem tak już niestety jest. Mają swoje procedury, ale raczej w ciąży nie będą robić problemów, więc nie ma co się martwić moim zdaniem. Ja w poprzedniej ciąży długo siedziałam na zwolnieniu i kontroli nie miałam, ale słyszałam, że czasem kontrolują.
    Madzia ja mam wizytę w poniedziałek i też się pewnie dowiem, kiedy CC. Mi też by pasował taki termin 10dni przed, bo 2 dni przed terminem z OM mój syn ma I Komunię i chciałabym być już na chodzie ale zobaczymy. Wszystkiego nie da się zaplanować.
    Wczoraj przyszedł mi Whisbear. Muszę dokupić baterie i wypróbować na brzuszku, jak szumi. Zdecydowałam też, że stare łóżeczko po synu pomalujemy na biało i chyba na razie nie będziemy zamawiać tego Chicco next to me. Dokupię tylko nowy materac.
    Miłego dnia Wszystkim życzę

Czekam w kolejce do gin. I przybijam piątki z moim synkiem tam gdzie On mi nogą albo ręką wypycha tam ja go głaszcze fajna zabawa ale z takim uciśnięciem żeby i on mbie poczuł

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    LiKo, ja mialam nakladki medeli i one nic nie dawaly. I tak bolalo i tak. Sutki zalatwione do krwi. Jedyne co pomoglo to duzo masci 100% lanolina i odciaganie mleka az do calkowitego zagojenia sie brodawki.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Misia i Madzia super wiadomość!
    Raaany golenie to przekichana sprawa, ja mam wizytę we wtorek dopiero, już się nie mogę doczekać! A jutro spotkanie z położną

Mi polecono te nakładki - http://allegro.pl/canpol-oslonki-na-...047584850.html al może któraś Mama się wypowie jeszcze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kamil wazy prawie 1400g i termin porodu zmienil sie z 15 na 7 maja i będzie koszykarzem chyba bo ma gigantyczne nogi takie az o 2 tyg. Dłuższe niż reszta

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Anabella to super! Będziecie mieć sportowca w domu hihi

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    SylwiaJ wg Twoich obliczeń miałabym termin na 10 kwietnia a nie 10 maja, więc coś na pewno jest nie tak. Za krótka ta ciąża. Wiadomo, że każda wolałaby, żeby w jej przypadku było to - 2 tyg. a nie +, ale nie warto się nastawiać. Na prawdę się później jeszcze gorzej czeka. Szczególnie jak wszyscy pytają czy już urodziłaś

Misia1221 super!!!! Opłacało się leżenie

Anabella byłaś w ZUS-ie? Dużego masz już Synka !

Justinne sprawdzałaś te wody? Najlepiej kup sobie papierki wskaźnikowe. Wody płodowe mają odczyn zasadowy, więc jeśli to one to zabarwi się na niebiesko. Na allegro może z 5 zł kosztują. Wiadomo, że każda z nas ma dużo śluzu, ale tak jak himcia napisała, ja często miewałam takie uczucie wypływu, którego nie da się zatrzymać mięśniami kegla. Po pierwszej ciąży mam schizę na ten temat... Dlatego jak najbardziej bym nie bagatelizowała.

Madzia kurier to tak jak Święty Mikołaj doskonale Cię rozumiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów