Strona 276 z 476
Pokaż wyniki od 2,751 do 2,760 z 4757

Majówki 2017

Witam się w sobotni ponury poranek. U mnie pogoda od wczoraj odzwierciedla moj humor. Rano wstałam ze sloneczkiem a zasnęłam z deszczem i śniegiem dzis jest nadal brzydko i ponuro i tak samo się czuję. Do 2 w nocy nie spałam i myślałam o Zus-ie i tym 'losowaniu do kontroli'. Źle to wpływa na moją psychikę;(
    Tyle problemów ze zdrowiem. 8 lat czekania na upragnione drugie dziecko. Teraz stres żeby sie urodził synek zdrowy i co mnie spotyka? Ciągłe listy z ZUS o wyjaśnienia płac, opoznienia w wypłatach świadczeń i kontrole;(
    Tylko siedzieć i płakać

Przepraszam za moje użalanie się ale same wiecie jak panikujemy i roztrząsamy każdy ból czy brak ruchu przez godzinę... A tu dodatkowy stres, który przytłacza nie tylko mnie ale i dziecko ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć
    Dziewczyn współczuje Wam stresów  Mi też się wczoraj udzieliło skończył mi się magnez, więc pożyczyłam sobie z opakowania od męża. Później doczytałam, że jest to magnez forte, czyli przekroczyłam dzienną dawkę – panika mnie dopadła….. na szczęście wszystko ok, ale starcu się najadłam.

Poczekajcie lepiej ze stanikami do karmienia biust może skoczyć o kilka rozmiarów trudno przewidzieć.

Karo90 wybrałam ten, ale kupie używany, bo one są do 9 kg., więc są sprzedawane po kilku miesiącach a nowe kosztują sporo

https://www.youtube.com/watch?v=RNLIQ5PXH_I

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Anabella Z tym zusem to tak jest, że jak się uczepią to jak rzep psiego ogona. Postaraj się aż tak bardzo nie denerwować, po prostu te parę razy trzeba jeszcze wytrzymać. Nie mam pojęcia czemu tak się na Ciebie uwzięli, ale cycki i brzuch do góry, trzeba stawić im czoła Jak nic nie wykombinowali do tej pory to teraz też nie wymyślą.

Ja wczoraj odwiedziłam porodówkę w naszym szpitalu w ramach szkoły rodzenia i muszę przyznać że wygląda naprawdę przytulnie. Sala porodowa co prawda jest jedna ale sąsiaduje z dyżurką położnych więc są pod ręką.
    No a sale poporodowe wypas - 2 osobowe i każda z prywatną łazienką także super. Martwi mnie tylko co będzie jak będzie więcej niż 2 rodzące, ale wtedy zawsze mogę pojechać na Wrocław.

Miłego weekendu!

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    gosia 65322 ja mam pessar od 22 tygodnia ciąży (teraz jest początek 28), ale cały czas dalej leżę, 2h na nogach na raz to dla mnie za dużo, brzuch się spina i lecę się położyć. W ciągu dnia mogę być w sumie 3-4h na nogach, więc jak odliczysz zjedzenie śniadania, obiadu i kolacji, to nie wiele zostaje na cokolwiek innego. Biorę 2x luteinę, 3x magnez, 2x duphaston. Nie wyobrażam sobie jakbym miała małe dziecko w domu bez pomocy osoby trzeciej, ale niektóre kobiety dzięki pessarowi mogą normalnie funkcjonować, więc to nie jest reguła. Na pewno jestem spokojniejsza, że go mam, szyjka się dalej nie skraca, ale też nie wydłuża. Po założeniu musiałam leżeć przez 2 tygodnie z głową niżej niż pupa, żeby pessar się dobrze zagnieździł, moja lekarka powiedziała, że założenie go to dopiero połowa sukcesu,więc to na pewno jest taki okres, że trzeba mieć kogoś do pomocy, ja przez pierwszy tydzień wstawałam siku i coś zjeść, nic poza tym. A też Cię to czeka, czy pytasz z innego względu?

Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Czesc! Dziewczyny ja pytałam o grupę bo wydawało mi się że na wątku jest dość mało postów i pewnie większość gdzieś na wątku zamkniętym na fb siedzi
    Anabella - ja w pierwszej ciąży miałam dwie kontrole ZUS. W drugiej też dwie a i nawet potem wstrzymali mi macierzyńskie na 3miesiace bo sprawdzali zasadność mojego zatrudnienia i przetrzepali szefowej wszystkie papiery. Tym razem mam spokój bo nie pracuje zawodowo, jestem na świadczeniu pielęgnacyjnym na synka ale dobrze pamiętam co to za stres i nieprzyjemności mogą być ze strony zusu....

Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Wczoraj mi znowu brzuch na wieczór bardzo twardnial więc dziś dzień na odpoczynek

Ehh a ja nie mogę spać. Dokucza mi okropne pieczenie stóp. Uczucie nie do zniesienia! Mogłabym stopy odrąbać ! Jedynie zimna ściana na chwilę pomaga ale potem łamie mnie w kościach;(
    Zjadłam ciasto z jabłkami. Czytam pożyczone romansidło i mocze stopy w wodzie z solą... Albo zmeczenie albo woda... coś w końcu mi pomoże zasnąć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Aj Dziewczyny! Dziś zaczynam trzeci trymestr! (wg OM, bo według USG kończę 27 tydzień) jakże ten czas ucieka, jeszcze tylko trzy miesiące i poznamy się osobiście z Naszą Kruszynką

Wczoraj dokupiłam sobie nożyczki, termometr do wody, szczoteczkę do włosków i skarpetunie takie malusie ( udzieliło mi się odpieluszkowe zapalenie mózgu ). Przed nami jeszcze wózek, wczoraj oglądałam na żywo ten, który mamy w planach zakupić i upewniłam się co do swojego wyboru
    No i oczywiście na później zakupy stricte higieniczne dla mnie i dla Małej. No i czekam na te ciuszki od znajomej.

Mam jednak wątpliwości co do szpitala najbliższego mnie, bo przez te moje piątkowe ekscesy żołądkowe pojechałam na izbę i trafiłam na strasznego gbura. Chamskie komentarze z jego strony były nie do przyjęcia, w końcu go zestrofowałam, bo traktował mnie jak jakąś niepoważną wariatkę, i trochę się uspokoił... nie wiem już teraz czy chcę tam rodzić.

Jutro wizyta, już się nie mogę doczekać! Ciekawe jak Domi podrosła i jak się ma moja szyjka. Może też ustalę co z tym moim ewentualnym CC.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej i udanej niedzieli

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, w każdym szpitalu pracują różni ludzie i nie ma co ukrywać, że to jak będą nas traktować będzie zależeć od ich humoru... Ot takie człowieczeństwo.

Ja dziś nie czuje się najlepiej, dokuczają mi nudności i nie wiem jak się ratować. Poki co standardowo leże przy otwartym oknie i narzekam na swoj los. Ale jeszcze koło 12 tygodni, a moze nawet i 10?
    Ogolnie Majóweczki mam do Was pytanie: czy myślicie, że skoro zaszlam w ciążę w 8 dniu cyklu, a nie koło 14 to logicznie rzecz biorąc ciąża jest tydzień starsza, prawda? I moglabym się spodziewac, że urodzę o ten tydzień szybciej jesli miałabym jej nie przenosić... Wiadomo, że nadal liczę tak jak podaje mi ginekolog, ale już chyba wiem skad te różnice w terminach, większa waga,wymiary itp.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kamowata, moja ciąża jest starsza o 4 dni od samego początku, i wiem też że owulację miałam na pewno wcześniej niż w połowie cyklu i to by się zgadzało, jutro na wizycie będzie pewnie 27t5d. Bardziej liczę na ten 17 niż 21 maj ale biorąc pod uwagę że może będę miała cc to może być jeszcze wcześniej

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów