Strona 275 z 475
Pokaż wyniki od 2,741 do 2,750 z 4748

Majówki 2017

Kochane a ja dzis mialam 4 kontrolę z ukochanego ZUS-u.... Czy oni sie we mnie zakochali czy to dlatego że blisko mieszkam nie wiem.... Ale niestety akurat wyszlam z domku na spacerek bo u mnie śliczna pogoda... I zastałam awizo w skrzynce
    Nie dość że ból placów nie pozwala mi na przejście normalnie 200 metrów to jeszcze stresują mnie tymi kontrolami ;( chce mi się płakać bo czuję się jak więzień;(
    Dlaczego przyszle matki są narażane na taki stres? Po co to?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja butelkę póki co mam jedną - 125 ml, ale kupię jeszcze drugą, żeby jedna była do herbatki/wody a druga w razie czego do mleka, ale pokładam duże nadzieje na karmienie piersią
    Co do chust, moja przyjaciółka ma, ale nadal nie jest przekonana, była u niej pani, która uczyła ją chustowania na sucho i na dziecku, kupiła również taką chustę ale użyła ją 2x, a mały ma już 7 miesiecy

No dzień dziś jest paskudny.. u mnie też pada, pochmurno.. ja też jestem coś taka powolniejsza dziś, dodatkowo znów mam gigantyczny katar

Koteł to faktycznie ciężka noc.. ale dobrze, że pojechałaś, przynajmniej jesteście spokojniejsi

Anabella, 4 kontrolę?! Chyba zwariowali.. u mnie nie było żadnej. Po co to tak stresować kogoś, kobiety w ciąży powinny w spokoju sobie przeżyć te 9 miesięcy a nie ciągle coś... :/

Mi dzisiaj przyszedł materac! Zamówiłam piankę-kokos i jestem zadowolona póki co hihi. W weekend mam zamiar powoli brać się za kompletowanie mojej torby do szpitala, bo w razie W to nic nie mam :| i moja Mała też dziś miała czkawkę!

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    No poszaleli w tym zusie czy co, podobno to losowo idzie ale w taki zbieg okoliczności już nie wierzę .......ja tez jeszcze ani jednej kontroli nie miałam i już się raczej nie spodziewam

Ooooo na brzuch i ja się mogę licytować...ostatnio znajoma stwierdziła że mam brzuch jak z Olką (czyli w ostatniej ciąży) do porodu.................no pocieszające

Z kurtką identycznie jak u Was a myślałam że luty i jeszcze marzec luzem zahacze w zimówce a tu ciucholand już czeka niestety

Co do zakupów dziecięcych temat wciąż odległy......póki co wybieram fronty, blaty i itp, itd.

pozdrawiam i zdrówka życzę wszystkim mamuśkom i maluszkom

Żadna z moich znajomych nigdy kontroli nie miała:/ za to moje szczescie jest wielkie...szkoda że w odwrotnym kierunku
    A kontrole są aż do rozwiązania.... Wiec mnie jeszcze minimum 3 czekają;( mialam rano doskonały humor a teraz jestem przybita tym zusem... Znowu pisac jakieś durne wyjaśnienia dlaczego wyszlam na spacer w słoneczny dzien i a nie gniłam w domu;( ;(

Ja mam na razie 2 butelki z aventu 125 ml. I jeszcze dokupie 1.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej hej
    Jak już narzekamy to i ja się dołącze, od wieeeelu tygodni źle sypiam, co noc od 4 do 6 pobudek a czasem to już nie idzie zasnąć. Dziś od 5:50- niby pora nie taka zla, ale jestem po prostu zmęczenie. Dziś też zacząl się u mnie semestr letni i po tym dniu nie ma bata - ide na indywidualny tok! Teraz ciężko, a co to bedzie w kwietniu?

Dziś zaczynam szkole rodzenia jeszcze, kompletnie o tym zapomnialam i gdyby nie sms to bym nie poszla :P ale jestem ciekawa co tam bedzie wiec przełamie lenia no i pojde
    Marteczkaa, my też zdecydowalismy się na piankę kokos chociaz porządnie myslelismy o lateksowym.
    Anabella, normalnie szok z tymi kontrolami. Zycie tylko uprzykrzają.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Może będziecie chciały skorzystać.
    http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
    Znajoma była w zeszłym roku, była bardzo zadowolona.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella napastują Cię strasznie z tymi kontrolami aż jestem w szoku. Ja jestem na zwolnieniu od października i ani razu nie miałam żadnej kontroli.

Mój dzień dziś wyjątkowo pechowy, jak nie to że się nie wyspałam to najpierw zaparcia a teraz biegunka... wrrr, wzięłam już węgiel i mam nadzieję że pomoże bo już mnie wszystko boli

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej, hej

Chwilę się nie odzywałam, ale czytam Was regularnie Ja miałam mieć wczoraj wizytę, ale pół godziny przed zadzwonili z przychodni, ze doktor jest chory i przełożona wizyta na przyszły tydzień, ehhh. I tak sobie siedzę dziś i myślę, że skończyło mi się zwolnienie,a lekarz może się cofnąć tylko chyba o 2 albo 3 dni i dzwonię do niego co zrobić, więc ustaliliśmy że na tydzień wypisze mi zwolnienie rodzinna a potem on będzie kontynuował.... Same problemy
    Także nie doczekałam się zobaczenia bąbelka i nie wiem ile waży

Dziś dostaliśmy komodę, którą robiliśmy na zamówienie. Wydawała mi się ogromna ale jak wsadziłam do niej wszystkie ciuszki to się okazała nawet ciut mała :P
    Dla Maluszka mamy full ciuszków, wózek, łóżeczko z materacykiem, przewijak, fotelik Brakuje kilki drobiazgów ale to w przyszłym miesiącu bo poszaleliśmy

Od jakiegoś czasu ruchy Adasia są faktycznie inne, takie rozpychające i bardzo mocne. Wydaje mi się że jest ułożony poprzecznie. Z dolegliwości to od tygodnia męczy mnie taka zgaga że dziś w nocy o 2 już plakałam z bezsilności i od kilku dni mam biegunki, takie wodniste stolce 4-5 razy dziennie :/ Jak nie przejdzie to muszę pewnie to skonsultować... Jutro zaczynamy 28 tydzień! :O Nie mogę uwierzyć jak ten czas leci!

Całuski dla brzuszków! :*

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Justinne mi pomogło jak zaczęłam sprawdzać, co jadłam. Okazało się, że najgorszą zgagę mam po soku pomarańczowym (moim ulubionym... ), po mocno doprawionych potrawach i po herbacie. Staram się nie jeść dwie godziny przed snem i piję małymi łykami. Trochę mi pomogło. Ale ja mnie nieraz chwyci i jak już jest masakrycznie źle to kładę się na plecach z kilkoma poduszkami pod głową i śpię na pół- siedząco...

Senior Member Awatar gosia65322
    Mieszka w
    Koszalin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-02 zobacz kalendarz
    Witam. Was dziewczynki. Czy któraś z was ma założony pessar w związku ze skracającą sie szyjką macicy ? Jak sovie radzicie? Jak wygląda wasze codzienne funkcjonowanie ? Dodam ze w domu mam 2 latka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów