Strona 273 z 476
Pokaż wyniki od 2,721 do 2,730 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Agucha89 dobrze pamiętasz ta firma akurat mi nie wyskoczyła. Może za szybko się poddałam! Na pewno poproszę ich o wycenę w marcu po wypłacie dziękuję :* Mój szkrab już teraz nie chce jeździć w wózku (14 mies.) Tylko, że on ma zawsze swoje ścieżki... A co myślisz o takiej dostawce? http://allegro.pl/dostawka-do-kazdeg...678082911.html Albo któraś inna Mama korzystała z dostawki? jakie doświadczenia?

Marteczkaa w takim razie dziękuję Ci za Twoje dobre serducho, ale nie będę dodatkowo kłopotać ciężarnej udanych zakupów w Ikei! Poszalej

VeriRose na fb nie mamy grupy. Chcesz nam założyć? Mi nie chciałoby się tego ogarniać, ale powiem Wam, że z grudniówkami mamy i bardzo się ze sobą zaprzyjaźniłyśmy. Wtedy byłam przeciwna facebookowi, ale dziś już mi lepiej, bo tutaj może czytać każdy a tam grupę można utajnić.

Ja mam kurtkę parkę ciążową i mam zupełnie odwrotny problem. Wczoraj było u nas 10 st. C i już mi było w niej za gorąco! A z cieplejszych mam tylko jeden sweter i tunikę. Sweter średnio się nadaję do wyjścia, Mąż nie chodzi w bluzach. Wiosno nadciągaj! Ale ja nie będę miała co na siebie włożyć przez okres przejściowy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Agucha89 – dzięki za podpowiedź co do dostawki! Tylko muszę znaleźć taką, która będzie kompatybilna z naszym wózkiem be cool – poszukam, może są jakieś uniwersalne; i to chyba będzie najlepszy pomysł….. z chusty niestety nie korzystałam, więc nie umiem….ale myślę, że tez to jest b. fajne rozwiązanie! A Ty już masz doświadczenia z chustą?
    Witaj VeriRose – ja też ubranka mojej córci miałam zamiar prać krótko w loveli, ale niestety próby prania w innym proszku kończyły się zmianami skórnymi, więc ubranka, które przylegają bezpośrednio do skóry piorę jej w loveli do dziś;
    Kawi- co do ubranek z tesco – potwierdzam! Bardzo dobra jakość po wielokrotnym praniu !:-) ja też już liczę dni do wiosny! niech choć trochę się ociepli, żebym mogła wskoczyć w wiosenny płaszczyk oversize, bo niestety zimowa kurtka już ledwo, ledwo…..i też mi się wydaje, że w tej ciąży mój brzuch dobija do naprawdę pokaźnych rozmiarów ;-) w pierwszej ciązy jakoś dużo wolniej rosłam… ;-) eh… taki uroki macierzyństwa 
    Miłego dnia Mamusie !!! Wracam do pracy! ;-)

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Karo, co do statnika do karmienia, to neistety jest to wlasnie wrozenie z fusow. Nie wiesz jaki rozmiar bedziesz miala przed porodem, po porodzie, potem bedzie nawal pokarmu i dopiero sie rozmiar unormuje (z czego beda i tak sie robily piersi jak kamienie co 2-3 godziny przez pierwszych kilka miesiecy). Moja rada (i jak tak zrobilam w pierwszej ciazy), w 9 miesiacu kupilam dwa staniki miekkie pasujace na kilka rozmiarow (tzn rozmiarowka byla S M L, kazdy rozmiar to byly 2-3 rozmiary miseczki), a dopiero potem stopniowo dokupowywalam. Odradzam tez na poczatek staniki z fiszbinami, bo moga powodowac zatory i zapalenie piersi. Mialam tez 2 specjalne staniki do spania i uzywam ich do tej pory.

Ruda, aplikacja do szumienia to sound sleeper.

Ja kupilam sobie specjalny plaszcz wiazany nad brzuchem, bo w ten moj zwykly na pewno bym nie weszla. Jest bardzo obcisly i ledwo w grubym swetrze moge sie dopiac.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Ewcia_N Ciekawa ta dostawka z Twojego linka. Jak będę zamawiała w marcu to wtedy popatrze dokładnie i się zastanowie czy brać zwykłą platformę do stania czy właśnie taką jak wysłałaś z siedzeniem Mój Syn też ma swoje ścieżki - najczęściej nasze spacery wyglądają tak, że chodzimy tam gdzie On chce

kaaamiii Chusty też do tej pory nie używałam, ani nosidła ergonomicznego i z czasem bardzo żałowałam, szczególnie jak byłam z Małym u koleżanki w Berlinie - targanie wózka było straszne ;/ Dzięki wpisom na blogach i stronkom nt. chustonoszenia wiem jaką chustę najlepiej zamówić na pierwszy raz. Ale po porodzie chce pojechać na szkolenie do instruktorki

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej, hej
    Widzę, że nie tylko ja się zastanawiam co z moją kurtką- jest dosłownie na styk i chyba będę musiala się przejechać do ciucholandu W Gdańsku dziś wiosennie, ale mimo wszystko to nawet płaszcza nie mam, wiec zakupy są konieczne

Ubranka mam od 56 do 68 już nawet, właśnie się 2 partia suszy i zamierzam zabrać się za prasowanie na dniach. Planowalam robic to w marcu, ale już mi ciężko, często muszę odpoczywać wiec postanowilam nie zostawiać tego na później

W poniedzialek chyba wybiorę się na glukozę, generalnie dostałam skierowanie w 26 tyg i powiedziala, żeby wszystkie badania zrobic bliżej kolejnej wizyty czyli marca... Ale tak czytalam, że akurat te powinno się robic do 28tyg i sama nie wiem czy się pospieszyc, no i większość z Was już je miała zrobione.

A co do chusty czy nosidła - myślę,że na ktores na pewno się zdecyduje. Chusta mnie trochę przeraża, że źle zawiąże dlatego bardziej się skłaniam ku nosidełku.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ewcia, polecam się na przyszłość w razie czego! Dzięki

Uff cieszą mnie Wasze wpisy w związku z kurtkami ja moją już zapinam na styk, coś czuję, że do 2 tygodni już jej nie zapnę.. kupiłam sobie w ciuszku kiedyś czerwony płaszczyk ale coś się nie mogę przekonać do niego hihi. WIOSNO przychodź!
    Ja ubranka też mam w rozmiarach 56 i 62 oraz kilka na 68. Większość jednak na 62. Dzisiaj dokupiłam jeszcze 2 body i kurteczkę (w sumie 8 zł! ) i stwierdzam, że chyba kupimy ze dwie komody, bo się nigdy nie pomieścimy z tymi ciuszkami hihi, no le jak tu przejść obojętnie?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7412411_20170216_131446.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	52.8 KB
ID:	100138

A stronka na fejsie, to bardzo dobry pomysł! Tylko kto się podejmie założenia? hihi
    Ostatnio edytowane przez marteczkaa ; 16-02-17 o 13:54

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kamowata ja mam w karcie ciąży taką ściąge kiedy jakie badanie zrobić i przy glukozie mam że w 29 tygodniu. Ja się wybieram po weekendzie. Z duszą na ramieniu ;-) dopytalam w labo jak byłam ostatnio na pobraniu krwi o cytrynę. U nas wolno i trochę mnie to pociesza...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    No ja w moją kurtkę też już ledwo się dopinam, nie wiem jak to będzie za chwilę - mam wrażenie że mój brzuch z tygodnia na tydzień jest coraz większy

Ruszam też wreszcie z kompletowaniem wyprawki! Tylko szukam na allegro jakiegoś sprzedawcy, który będzie miał w miarę wszystko czego potrzebuję, ale nie mogę takiego znaleźć... jak ma jedną rzecz to nie ma innej, albo mały wybór... kogoś polecacie jeśli chodzi o wyprawkę?

Co do FB, to mnie się na przykład dobrze tutaj pisze, poza tym nie chcę generalizować, ale może nie każda ma konto na fb poza tym, gdyby to była grupa zamknięta tutaj, to nigdy bym tu nie trafia no, ale to tylko moje zdanie

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia zgadzam się co do slowa z Tobą w zwiazku z fb. Jestesmy tu żeby sie wymieniac doswiadczeniami ze sobą i innymi mamusiami. A jak my sie zamkniemy na fb to juz nie bedzie to samo;(

Ja mam po synu ubranka wiec w sumie jakos do 5 roku zycia damy rade później już zbyt zniszczone żeby chowac. Z chlopcami o niebo łatwiej w garderobie
    A najmniejsze to na 56 i tylko kilka szt. Raczej stawiam na 62...

Kamil się dzisiaj bardzooooo rozpycha w prawo. Chyba nogi prostuje bo czasem piętkę wyczuwam

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marteczkaa Zobacz posta
    Ewcia, polecam się na przyszłość w razie czego! Dzięki

Ja ubranka też mam w rozmiarach 56 i 62 oraz kilka na 68. Większość jednak na 62. Dzisiaj dokupiłam jeszcze 2 body i kurteczkę (w sumie 8 zł! ) i stwierdzam, że chyba kupimy ze dwie komody, bo się nigdy nie pomieścimy z tymi ciuszkami hihi, no le jak tu przejść obojętnie?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7412411_20170216_131446.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	52.8 KB
ID:	100138

Marteczka ładne ubranka kupiłaś w bardzo dobrym stanie i tylko 8 zł zainspirowałaś mnie odwiedzę też u siebie "ciuszki" ciekawe czy coś znajdę

Mój synek jak się urodził miał 53 cm, więc kupiłam kilka ubranek na 56, 62 i dokupuje na bieżąco. Brakuje mi czapek, śpiochy, pół śpiochy i kaftaniki.

Wózek i bujaczek/huśtawka kupuje używany mam już wybrane teraz tylko czekam na najlepsze oferty.

Termometr mam bezdotykowy Beurer używam go do dziś jestem zadowolona + w zestawie był termometr smoczek, który nigdy nie użyliśmy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów