Strona 272 z 476
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 4757

Majówki 2017

Junior Member Awatar VeriRose
    Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Witam się z Wami ponownie
    Ostatnio odzywałam się w listopadzie ale starałam się do Was zaglądać.
    U nas wszystko ok nie licząc tego że wyszla mi lekka cukrzyca ciążowa, wynik taki na pograniczu i myślałam o powtórzeniu tego badania ale lekarz stwierdził że to jest bardzo obciążające badanie i na wszelki wypadek wysyła mnie do diabetologa.... Wizytę mam 21 go choć teoretycznie powinnam być przyjęta w myśl nowej ustawy bez kolejki ale wiadomo jak w tym kraju jest z prawami ciężarnych...
    Będziemy mieli zdrową dziewczynkę. Termin na 8 maj ale zetną mnie wcześniej. W domu jest 6 letnia córka i 3 letni synek a teraz dołączy mała królewna której imienia jeszcze nie znamy ;P

Proszę o dopisanie mnie do listy bo widzę że macie przy mnie pustą lukę. Kolejną wizytę mam 7 marca akurat w urodzinki córki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Kurcze o tych pasach tyle różnych opinii... ja się zastanawiałam właśnie czy nie kupić i dalej mnie kusi. Nie żeby nosić cały czas, ale od czasu do czasu wspomóc mięśnie i skórę. U nas położna na szkole rodzenia odradzała więc ciągle się zastanawiam.

U nas kompletowanie wyprawki idzie do przodu w tym miesiącu jeszcze tylko wyprawa do Ikeii i zamówienie w gemini w marcu.

Co do ciuszków to ja mam sporo na 56 i 62, ale nasz bąbel zapowiada się nieduży ( 20 percentyl) więc raczej sporo je ponosimy

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Ja po cc mam zamiar nosić pas. Prędzej brzuch wraca do siebie a i zmniejsza się ryzyko przepukliny. Dwa razy nosiłam i teraz też będę....

Zaczęłam już pranie ubranek zaczynam od rozmiaru 56,62 z naciskiem na 56 bo moje dzieci nie rodzą się kolosami (2780g i 3080g). Narazie wszystko piorę w loveli i tak mam zamiar robić przez pierwszy miesiąc a potem mam w planie przejść na persil tak jak zawsze i dzieciom nigdy nic nie było. Ja uważam że za dużo chuchać i dmuchać to niezdrowo...

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale podczytuję
    Ja mam ciuszki w dwóch rozmiarach 56 i 62, ale już więcej 56 nie kupuję, tylko raczej wszystko 62. Ostatnio zamówiłam pajaca z kapturkiem ze smyka na wyjście ze szpitala, bo pewnie jeszcze upałów nie będzie. Mamy też już wybrany wózek. Zamówię w marcu. Oczywiście mąż twierdzi, że za szybko wszystko kupuję i mnie denerwuję, ale przecież nie zostawię wszystkiego na ostatnią chwilę. Muszę Wam powiedzieć, że ostatnio znalazłam trochę ciuszków po synu, w uniwersalnych kolorach i powiem, że po 9 latach wyglądają całkiem dobrze. Zobaczymy co będzie, jak je upiorę, ale mój syn nie ulewał, więc ubranka nie są zniszczone. Sprawdza się też, że bawełna z tesco jest niezła. Nic nie pożółkło, super. Część sprzedałam i porozdawałam, ale te najfajniejsze zostały. Myślałam, że wcześniej zdecyduję się na drugie dziecko, stąd nie wszystkich się pozbyłam i dobrze w sumie.
    Powiedzcie mi, jakiego misia szumisia kupujecie, bo ja nie planowałam, ale od Was słyszę i się chyba skuszę już w tym miesiącu, ale na whisbear, ze względu na cry sensor.
    Jeśli chodzi o termometr, to warto mieć taki, który szybko zmierzy temperaturę (czyli na przykład do ucha, na czoło) moim zdaniem i jeden zwykły pod pachę. U nas ten do ucha bardzo się przydał, jak syn był mniejszy, bo był ruchliwy i pod pachą ciężko było zmierzyć, dłużej to trwało. W pupie nigdy nie mierzyłam, bo moje dziecko nie lubi, a ja k jest chory i ma temperaturę, to mi go wtedy żal po prostu dodatkowo jeszcze męczyć ale każdy ma jakieś swoje doświadczenia i zdanie
    Miałam ostatnio glukozę, wstrętne było, cały dzień zgaga po tym, ale wyniki bardzo dobre, co cieszy. Po jednej godzinie 129
    Wiosno przybywaj zwłaszcza, że mąż obiecał opróżnić naszą starą piwnicę w bloku jeszcze i wtedy przywiezie mi resztę rzeczy po młodym, żebym wiedziała, co jeszcze
    potrzebuję. No i powiem Wam, że już mam problem zmieścić się w kurtkę zimową, więc tym bardziej pragnę wiosny. Ja mam termin dopiero na koniec maja, ale chyba brzuch mam największy z Was. W pierwszej ciąży też miałam spory brzuch, ale podobno w moim przypadku było dużo wód płodowych.
    Madzia daj znać, na kiedy wyznaczoną będziesz miała cesarkę, ja mam wizytę dopiero 27 lutego i wtedy też się dowiem coś więcej.

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Kto ma duży brzuch ten ma mogę się licytować

Dziewczyny macie jakąś grupę zamkniętą na fb czy piszecie tylko tu ?

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Ja także chcę żeby się już zima skończyła bo kurtkę zimową mam na styk dosłownie za miesiąc nie ma bata nie zapnę się

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Musze się zbierać pozałatwiać parę rzeczy, ale nie mam siły do tego apetyt ogromny.
    Brzuch mam duży a przytyłam tylko 9 kg zawiązanie butów to mega wyzwanie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    VeriRose ja się mieszczę już tylko w płaszczyk, lekko rozkloszowany, który specjalnie kupiłam na początku ciąży. Dwie moje kurtki zimowe wiszą w szafie, bo już nie dam rady dopiąć Moje bluzy sportowe też już wiszą z boku. Muszę chodzić w męża, chociaż on bardzo szczupły jest, więc obawiam się, że i te do maja będą za małe a do pracy planuję jeździć do końca, więc trzeba będzie garderobę uzupełnić, żeby jakoś wyglądać
    A masz już termin swojej cesarki, bo ja jestem ciekawa, jak lekarze wyznaczają te terminy?
    Ostatnio edytowane przez Kawi ; 16-02-17 o 09:45

Mieszka w
    Górny śląsk
    O mnie
    Nie mam jeszcze terminu cc bo nie wiem czy bede rodziła u nas w szpitalu czy w większym....Gin mówi aby 37 tc dotrwać i wtedy będziemy się o to martwić. Moje drugie cc było nagle właśnie w 37tc poród się zaczął samoistnie... czuję że tym razem pewnie podobnie będzie że mnie złapie znienacka i będę musiała jechać albo tu albo tu. Na początku była mowa że gdzieś 24 kwietnia mnie zetnie ale czuje że to będzie wcześniej.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Data
    19.05.2016
    Ja wczoraj dorwałam na feedo śpiącą sowę cloud b za 86 zł, bo 200 zł było mi trochę szkoda, a chciałam kupić już, żeby małej puszczać te dźwięki, te zabawki z cloud b też mają cry sensor.
    Co do kurtek to mam jeszcze jakieś 5 cm zapasu, ale kurczy się on z dnia na dzień, mam nadzieję, że dochodzę w nim do końca zimy, bo teraz kupować kurtkę to już trochę bez sensu. W ciuchy ciążowe zaopatrzyłam się w h&m na wyprzedażach i ostatnio w lidlu.
    Ja kupuję ciuszki na 56 i 62, na początku tych na 56 nie miałam w planach, ale na razie mała nie należy do gigantów, a na dodatek jej się spieszy na świat to wolę mieć trochę mniejszych też, mam też kilka rzeczy na 50, ale to dostałam od rodzinki męża, tak samo jak trochę tych większych. Sama kupuję większe jak coś jest na przecenie albo mega mi się podoba i nie jest różowe, bo te które dostałam to wszystkie są w tym cudownym kolorze... Tych większych to dużo też na pewno dostaniemy jak zaczną nas wszyscy odwiedzać.
    Dziewczyny, a jak wybieracie rozmiar stanika do karmienia, bo dla mnie to wróżenie z fusów...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów