Strona 271 z 476
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,710 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Makuszka, ja mam taki zwykly, ktory ma tez wklady foliowe do mierzenia w pupie. Oczywiscie mozna tez mierzyc pod pacha. Nigdy nie mialam problemu z mierzeniem temperatury, wiec nie inwestowalam w taki do ucha czy bezdotykowe (te sa ponoc malo dokladne)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za różne opinie na temat tego pasa poporodowego. W pierwszej ciąży go nie używałam, teraz jakoś przypadkowo trafiłam na niego - dlatego zaczęłam się zastanawiać. Ale chyba pierwsza myśl najlepsza - nie przyda mi się. Mam nadzieję, że sama dojdę do siebie po porodzie, a kilogramy może przy dwójce Maluchów szybciej znikną

LiKo ola87 Ja kupowałam ubranka na rozmiar 56 i 62, w większości body na długi rękaw, legginsy i rampersy. Zamierzam jeszcze poźniej dokupić body na krótki rękaw, ale to już po porodzie raczej jak się okaże jak duża urodzi się Mała no i jaka pogoda bedzie na zewnątrz. Kupiłam też jeden cieplejszy dres, bo kombinezon taki cieńszy mam akurat jasny, uniwersalny po synie.

ola87 Dobrze, że nic się nie stało przy Twoim upadku. Teraz trzeba bardzo na siebie uważać.

Ewcia_N Nie wiem czy wiesz ale jest dużo firm w Internecie, które rozwożą zakupy z Ikei. Za zamówienie biorą w zależności od kwoty ok. 10-13%. Ja tak w grudniu zamawiałam regał, pudła do niego, lustro i jeszcze kilka pierdółek.

Makuszka Do mnie jak przychodziła położna w pierwszej ciąży to też sporo takich broszur z próbkami dostawałam. Teraz nie przychodzi bo się nie zgłosiłam jeszcze w przychodni, ale pod koniec marca mam z synem bilans dwulatka to wtedy dam znać położnej Z tego co pamiętam to w szpitalu po porodzie też rozdawali podobne "gratisy". Jeżeli chodzi o termometry to my mamy taki bezdotykowy do czoła firmy Beurer, ale tak jak Himcia pisze - nie jest tak dokładny jak zwykły, który też posiadamy :P

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Aleście poleciały z tematami! - ja ostatnio bardziej czytam niż się udzielam, bo i pisać nie mam o czym na razie

Ja z najmniejszych rozmiarów mam 62, ostatnio przeliczyłam też ile czego mam, bo w przyszłym tygodniu będę miała ciuszki od koleżanki i muszę wiedzieć czego jeszcze nam brakuje.

Dzisiaj miałam drugą krzywą, ale nie musiałam odwiedzać labo (dobrze mieć mamę pielęgniarkę ). Ciekawa jestem wyników.

Jeszcze Mała jakoś mi tak zjechała na dół, że boli mnie spojenie i w efekcie więcej leżę. W dodatku przyatakował mnie jakiś wredny ból ala miesiączkowy ale jest już lepiej. W poniedziałek wizyta i już się nie mogę doczekać kiedy podejrzę mojego Szkraba i obgadam też pewne kwestie z lekarką.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ewcia napisałam na priv

Mi ktoś mówił, że ten pas jest dobry po cesarce.. ale nie wiem ile w tym prawdy
    Chętnie poczytam też o termometrze!

Z termometrow to polecam Microlife NC 150. Jeśli się go prawidłowo używa to mierzy dokładnie.
    Ubranka mam głównie na 62, 68. Kilka bodziakow i pajacy na 56.
    Ale mój dziedz tak szybko i dorodnie rośnie, że na razie rozmiar 56 odpuszczam.
    O pasie słyszałam dobre opinie, głównie jak ktoś miał cesarke. Podobno łatwiej się poruszać.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej!
    Ale się rozpisałyście! Nie nadążam za Wami!

Anabella, milka 875 ja mam avengera, w zeszłym tygodniu przyszedł. Jeśli chodzi o wagę- rewelka! Stelaż + gondola około 10 kg, zazwyczaj wózki mają około 14-15.
    My wzięliśmy wersję Lux i materiały bez zarzutu- przynajmniej na razie. Porządnie uszyty i wykończony. I duży plus za to, że materiał można zdjąć i wyprać.

Madzia_Q89 ja się ostatnio goliłam przynajmniej pół godziny, nawyginałam się, namęczyłam, ale nie mam pewności czy na pewno dobrze wyszło, bo już tam nie sięgam wzrokiem...

Misia 1221 współczuję przejść! Też ostatnio leżałam w szpitalu, bardzo mi się to nie podobało. Może miałaś ostatnio dużo ruchu/ wysiłku i dlatego szyjka zaczęła się skracać? Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki!

Tak czytam, jak piszecie o tym napinaniu brzucha i mam to samo, zwłaszcza wieczorami. Brzuch twardnieje i ciągnie, ale tydzień temu miałam wizytę, lekarz badał szyjkę i jest ok.

Anabella pisałaś, że nie możesz się doczekać wiosny. Mam tak samo ale głównie ze względu na buty. Wiązanie moich trekkingów przed spacerem z psem to po prostu masakra. Nie dość, że mi ciężko oddech złapać, to jeszcze mam wrażenie, że zaraz mi pęknie skóra na plecach. Też tak macie?

Madzia_Q89 jeśli chodzi o ciążowe bóle, to mi się najczęściej zdarzają w okolicy pępka, jak się za dużo nachodzę, albo przesadzę ze sprzątaniem. Chociaż to bardziej takie kłucie/ ciągnięcie niż ból. Ale uczucie mega nieprzyjemne.

Makuszka trzymam kciuki, żeby Mały wysiedział w brzuszku jak najdłużej!

Kawi u nas w szpitalu robią „planowe” cesarki tylko w piątki, więc to różnie wychodzi względem terminu porodu. W inne dni robią tylko przypadki nagłe.

Kaaamiii Witaj!

Madzia_Q89 ja kupiłam kilka ubranek Ewa Klucze. To polski producent, ubranka 100 proc bawełna, z certyfikatem, że bezpieczne dla maluchów. Ładnie uszyte i materiał ok- nie cienizna. Ale fakt, że h&m, c&a, smyk itp. wypadają lepiej.

himcia a co to za szumiąca aplikacja?

O, Misia właśnie doczytałam, że jesteś w domku!

Ola87 z ubranek ja kupuję głównie 56 i 62 (chyba, że coś mi się spodoba większego, to też, ale to tak wyjątkowo- większe rozmiary chcę kupować później). 56 mam kilka zestawów (nastawiam się na max 8-9), więcej biorę na 62.

Moja Zuzka w końcu się zrobiła bardziej aktywna, chociaż tak jak u Was to już nie przelewanie, tylko uderzenia, kopniaki i przeciąganie. Jest ułożona główką w dół, wczoraj tak śmiesznie wypięła pupę, że koło pępka z jednej strony miałam dołek, a z drugiej górkę. Śmiesznie to wyglądało.

Dziewczyny, które mają problem z wypróżnianiem- próbowałyście jeść kiwi? Ktoś mi podpowiedział, że pomaga, wypróbowałam i faktycznie działa.

Zdrówka dla Was i dla brzuszków!

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A, dziewczyny, które nie chodzą do szkoły rodzenia, albo chodzą, ale chciałyby sobie utrwalić wiedzę, zajrzyjcie sobie tu
    https://www.bebiprogram.pl/zdrowie-mamy/szkola-rodzenia
    Podobno prenalen też prowadzi internetową szkołę rodzenia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    Karo90 – wcale Ci się nie dziwie, że po takich przygodach nie chcesz mieć więcej nic wspólnego z UPS. Ale na szczęscie są jeszcze inne firmy kurierskie i inne rozwiązania, które Ci dziewczyny podesłały :-)

milka875, Misia1221- piękny ten wózek! Zazdroszczę wybierania wózków, zakupu itp....nam zostaje wózek po córeczce, więc nic nowego nie kupuję..zastanawiam sie tylko czy nie przyda nam się podwójny wózek przy róznicy prawie 2 lat między dziecmi.....ktoś coś poradzi?.......bo trochę nie wyobrażam sobie spacerów z dwójką- zwłaszcza, że Michasia już teraz chcodzi własnymi ścieżkami.. ;-)

agucha89- ja pasów poporodowych też nie używałam – zalecenie położnej ze szkoły rodzenia- i tym razem też nie zamierzam; schudłam też szybko- fakt fałdka pozostała, ale po ćwiczeniach trochę zmalała...choć w moim przypadku brzuch stracił sporo na swej elastyczności......

ola87- całe szczęscie, że wszystko ok i czujesz się dobrze! Przynajmniej już jesteś spokojna o dzidzie ! Co do ubranek, to ja mam 56 i 62, z tym, że większość 62; bo z 56 dzidzia na prawdę szybko wyrasta ! Moja Michasia miała 57 cm jak się urodziła (choć ja mam tylko 166 cm, ale mąż ma ponad 180), więc pajace na 56 posłużyły nam 1-2 tygodnie! A niektórych w ogóle nie założyłam! Nie byłam przygotowana na taki wzrost ;-) zobaczymy jak będzie teraz.......

marteczkaa – myślę, że kombinezon dresowy fajna sprawa! Zwłaszcza, że termin masz na początek maja, a wieczory majowe potrafią być na prawdę chłodne! Więc na spacerek wieczorny taki kombinezon akurat!

Makuszka – też uwielbiam łowy w ciucholandach! Tak jak piszesz, można trafić na perełki! Co do termometru, to mamy bezdotykowy microlife (chyba NC150) i jestem bardzo zadowolona! Fakt, ze trzeba wykonac kilka pomiarów po kolei, żeby uwiarygodnić temperaturę, ale nie wyobrażam sobie innego sposobu mierzenia temperatury niemowlakowi np. podczas snu. Kupowałam też termometr bezdotykowy z lidla, ale w kilku kolejnych pomiarach wskazywał skrajnie rózną temperaturę – i zwróciłam do sklepu. Nie wiem, może ja nie umiałam się nim obsługiwać, ale mi nie podpasował.
    O doczytałam, że u milka875 równiez Microlife zdał egzamin :-)

Ruda1988
    - ja tez mam te twardnienia brzucha praktycznie co wieczór! Ale tak jak piszesz, jak szyjka ok podczas badania u gina, to też wychodzę z założenia, że nie ma się czym przejmować...
    dzięki za namiary co do szkoły rodzenia– wiedzę zawsze warto utrwalić ! :-)

uffff. ... ale się rozpisałam, mam nadzieję, że mi wybaczycie ;-) słodkich snów i spokojnej nocy mamusiom i dzidziusiom! :-)

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Też polecam termometr Microlife, tylko ja mam NC 100. Kupiłam go z polecenia siostry i nie żałuję.

Agucha dzięki za cynk o Ikei. Popatrzyłam i jak na razie znalazłam jedną firmę, która dowozi w zachodniopomorskim, ale doliczają do tych 9-13% opłatę transportową do mojego miasta 150 zł, więc dalej bardziej mi się opłaca allegro. Chyba, że jeszcze coś innego znajdę

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Ewcia_N Ja też jestem z zachodniopomorskiego (pas nadmorski). Zamawiałam z tej firmy: http://www.ariba.net.pl/terminy-dostaw Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Ty chyba jesteś z okolic Drawska Pomorskiego? Zawsze możesz spróbować i wysłać do nich mailowo zamówienie, a prześlą Ci z powrotem wycenę

Ruda1988 Dzięki za linka, bo fajna ta stronka z internetową szkołą rodzenia Teraz prawie wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu :P

kaaamiii Ja mam Syna, który pod koniec marca skończy 2 latka, od dłuższego czasu w ogóle nie używamy już wózka - woli własne nogi albo rowerek biegowy. W związku z tym teraz nie potrzebujemy kupować wózka nowego. Ale też trochę sie boję jak to będzie z dwójką na spacerach, więc zamierzam dokupić taką dostawkę do wózka: http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62 - ciekawa jestem sama czy sie sprawdzi. No i dla Młodej zamierzam zamówić chustę, bo wtedy na jakis wyjazdach może być przy mnie, a Starszak w wózku - o ile wysiedzi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów