Strona 270 z 476
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, od dziś w Carrefour i Auchan obniżka na proszek/żel do prania Jelp.
    agucha89 pasa nie używałam, ale też na niego zwróciłam uwagę w aptece wydaje mi się, że działa w momencie, gdy się ćwiczy?
    Wczoraj zaczęłam 29 tydzień ciąży i niestety opadłam z sił do tego dopadł mnie wieczorem wilczy apetyt na szczęście zagłuszyłam go zajadając się owocami, orzechami i wodą.

Zastanawiam się ile i jakie ubranka kupiłyście typowo cieplejsze sprawdzałam, jaka pogoda ma być w maju podają, że od 14 do 20?
    Miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Dzięki za odpowiedzi Jednak wybrałam się wczoraj do lekarza, bo przypomniało mi się że na szkole rodzenia położna opowiadała, że dziewczyna która w 3 trymestrze wieszała firanki, straciła równowagę i zeskoczyła na nogi ale jakoś tak mocno. Niby się nic się jej nie stało, ale odkleiło jej się wtedy łożysko i niestety dzieciaczek umrł. Zadz więc do lekarza, powiedział żeby przyjechać, zbadał mnie i wszystko jest ok, a ja jestem już spokojna
    himcia od lekarza usłyszałam, że właśnie najgorsze są dla ciężarnych wypadki samochodowe (nawet lekkie stłuczki) i mocne uderzenie w brzuch.
    agucha89 co prawda ja jeszcze nie rodziłam, ale też chciałam sobie taki pas kupić. Pytałam o niego położną jak była mowa o połogu i powiedziała, że absolutnie nie można czegoś takiego wkładać przez pierwsze tyg po porodzie, bo macica musi sama dojść do siebie i przez te 6 tyg nie można jej uciskać. A jak później to nie wiem...

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    A powiedzcie mi jeszcze gdzie kupujecie ubranka? I w jakich ilościach? I czy kupujecie też od razu 68 czy tylko 56 i 62? Ja już się całkiem w tym temcie pogubiłam

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    ola87, to dobrze, ze pojechalas sprawdzic, jesli mialabys sie martwic.

co do ubranek, ja i maz urodzilismy sie ponizej 3kg, nasza corka tez, wiec kupie ubranka na newborn, czyli 52-55cm. Ale tylko kilka, bo pewnie po miesiacu z nich wyrosnie. Wyobraz sobie, ze rodzi ci sie brzadac 48cm, a ty masz ubranka najmniejsze 68! Toz to 20 cm roznicy, nie bedziesz wiedziala gdzie rece a gdzie nogi ma.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Co do pasa poporodowego, to nie widze sensu zakupu. Cialo tak natura zaprojektowala, ze po 6 tyg wraca do stanu pierwotnego. Skoro po porodzie i tak nie wolno, to chyba zbedny wydatek moim zdaniem.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Karo90 dzięki, dopisuję do listy też i ręcznik, bo jeden już mam i czaje się na drugi hihi

Mnie mąż zaskoczył, kupił bukiet róż, ale jak stwierdził to dla Zuzi w brzuszku a wieczorkiem poszliśmy do restauracji meksykańskiej, ooo dziewczyny ale pojadłam hihi

Ja też ruchy czuję już trochę inne, Zuza tak jak Wasze maleństwa rozciąga się, daje kopniaki takie bardziej wyraźne, i tak jakoś chyba już powoli Jej ciasno Powoli zaczynam mieć stresa, jak to będzie wyglądało po porodzie, czy damy radę i w ogóle..

Ja ubranka kupowałam w ciuszku, kilka w pepco (ale tylko te dobre jakościowo, bo niestety ich bawełna moim zdaniem nie powala...) w H&M i allegro (kilka postów wcześniej dziewczyny polecały sprzedających ) Mam zamiar zaopatrzyć się w kombinezon wiosenny - nie za gruby, może dresowy? Bo może być różnie z pogodą na początku, a kto wie, czy już w kwietniu Nam się nie zaczną porody...? Oby nie

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    agucha89 ja używałam pasa. Właśnie tego co wstawiłaś linka. Teraz tez zamierzam. Pamiętam, że bardzo go nie lubiłam nosić, bo mnie cisnął, ale wiem też, że bardzo szybko schudłam po porodzie. Nie wiem ile w tym jego zasługi, ale wolę postępować tak samo Położna mi nawet zalecała, bo pomaga narządom wrócić na miejsce. Są skrajne opinie (tak jak Ola napisała), ale ja od 3 dnia zakładałam szczególnie na spacer. Dodam jeszcze, że na chrzcinach, czyli 3 miesiące po porodzie ważyłam tyle co przed ciążą a w kolejne 3 schudłam jeszcze 6 kg, ale to już przypisuję karmieniu i ćwiczeniom Przestrzegam przed ćwiczeniami przed skończeniem połogu. Mogą się rozejść mięśnie proste brzucha.

himcia to już za niedługo zobaczysz się z mężem? Kiedy lot? Sama lecisz czy we dwie z córcią? Współczuję tak długiej podróży.

Anabella mój też już ruchy bardziej leniwe. Mówiłam lekarzowi, wszystko OK rosną nam dzieciaczki

Marteczka zerknij sobie jeszcze na coś takiego http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30199283/ Jeśli nie masz szafki przy przewijaku to może się przydać. A jeśli w najbliższym czasie nie będziesz w Ikei to kup http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80307223/. Oooo kochana jakbyś była tak miła to możesz kupić i dla mnie!! Odezwij się na priv jeśli to nie byłby problem. Za wysyłkę bym Ci zapłaciła oczywiście też W której Ikei będziesz? To sprawdzę dostępność.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do ubranek ja kupilam 56 i 62, moje dzieciaki juz postanowione ze urodza sie w kwietniu. Pogoda moze byc rozna wiec mam kombinezon dresowy i polarek. Co do ubranek polecam wam tez stronkr wyprawkowy.pl

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Zazdroszczę Ci tej Ikei. Ja na pewno kupiłabym komodę Malm http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70178603/ szuflady pojemniejsze, bo wyższe, wysokość idealna pod przewijak i komoda głęboka!! Ideał. Jak nie znajdę używanej to zamówię na allegro drożej

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Nad wczoraj odwiedziła położna i dostałam niebieskie pudełko z gratisami dla kobiety w III trymestrze. Była w nim butelka z philips avent i próbki z lovela, ziaji, octaniseptu, sudokrem i jakieś poradniki. Powiem Wam, że nie spodziewałam się takich rzeczy a tu miła niespodzianka.
    Powoli zmniejszam dawkę nospy bo chyba po magnezie brzuch już się mniej spina, zobaczymy co po wizycir za tydzień powie lekarz.
    Co do ubranek to większość też mam z ciucha: przeważnie to firmy f&f, next, h&m i george. Jakościowo super,milutkie w dotyku. Nawet bodziaka kiedyś wygrzebałam z yves saint laurent ;p wiadomo trzeba trochę tam poszperać bo dużo jest zniszczonych i poplamionych rzeczy ale można znaleźć perełki i to z metkami.
    Dzisiaj siadam do zamawiania koszul do szpitala.
    A napiszcie mi kobitki jako termometr macie dla takiego malucha? Chciałabym już coś kupić ale pojecia nie mam jaki wybrać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów