Strona 269 z 476
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 4755

Majówki 2017

Ja myślę tak samo... Mi też lekarz zawsze powtarza, że w przypadku urazu, upadku chce mnie widzieć. Może warto przejechać się na IP. Ale sama najlepiej wiesz, jaki to był upadek i jak się czujesz.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    kaami chciałam na gemini ale to UPS tak mi zaszło za skórę, że nie zamówię, skoro nie mogą wysłać inaczej. Dzięki za namiary na inne miejsca!

Anabella może spróbuj inhalacji, wystarczy kubek z gorącą wodą, łyżeczka soli i możesz (nie musisz) dodać kilka kropel jakiegoś olejku (musisz sprawdzić które można w ciąży) i oddychać, tylko nie rób parówki. I po inhalacji nie można przez min. 30 min wychodzić na dwór, a teraz jak jest tak zimno to nawet dłużej.

marteczkaa nie pamiętam czy dziewczyny polecały ręczniki z kapturkiem w ikei są bardzo ładne i z tego co wiem fajnie się sprawują.
    Co do walentynek to my przekładamy na jutro, kupiliśmy grupon do restauracji armeńskiej, a dzisiaj marzą mi się lody BOSKO, bo jestem teraz u męża w Lublinie, jak brzuszek będzie spokojny to może uda nam się wyskoczyć. A Ty jakie masz plany?

Ola87 własnie dzisiaj znalazłam aukcje tej sprzedającej, fajnie, że jesteś zadowolona, zamienię gemini na nią! A co do upadku to jak nic niepokojącego się nie dzieje to po prostu odpoczywaj dzisiaj więcej.

Muszę, muszę się pochwalić bo nie wytrzymam Zamówiliśmy wózek ☺ o ten http://anexbaby.com/pl/sport ☺ Ja się w nim zakochałam, mam nadzieję, że będzie nam dobrze służył ☺

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Milka my na początku marca mamy do odebrania ten sam wózek. I zakochałam się w nim od razu tak jak Ty!

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Karo90 ja ostatnio zamawiałam też z aptekadziecka, ale to musisz sobie porównać ceny. Brałam paczkomat InPost, bo lubię. Też mnie wkurzało UPS a szczególnie jak facet zawsze dzwoni, żeby schodzić na dół. No i weź się tłumacz po raz setny, że po pierwsze ciąża a po drugie małe dziecko i przychodził z fochem na górę, nawet dzień dobry nie odpowiedział. Za to przy ostatnim zamówieniu zostałam miło zaskoczona. Akurat wracałam ze spaceru i spotkałam się z kurierem przy wejściu. Pytam go czy ciężkie to a on, że mi zaniesie, bo przecież mam już dziecko do noszenia. Jakiś inny facet był. A Tobie czym podpadli?

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ewcia_N ja już kiedyś miałam awizo jak ktoś był w domu, ale ostatnio przegiął na całej linii, czekałam na paczkę z matherhood, wyszłam tylko do lekarza, a wtedy była moja mama w domu, nikt nie dzwonił, awiza nie było to mówię, może mają obsuwkę, to był piątek, we wtorek już zaczęłam się zastanawiać o co chodzi i weszłam na tą ich cudowną stronę, dla mnie kompletnie nieczytelną, ale w końcu udało mi się sprawdzić gdzie jest moja paczka, okazało się, że w piątek była nieudana próba dostarczenia, zadzwoniłam na infolinię i zrobiłam raban, pani skontaktowała się z kurierem, kurier powiedział, że awizo zostawił w skrzynce tak żeby wystawało, żeby je było widać od razu po wejściu do klatki (mieszkam w bloku) no po prostu głupszej wymówki nie słyszałam, mogliby inteligentniejszych kurierów zatrudniać, żeby chociaż jakieś mądrzejsze wymówki wymyślali. W końcu zażądałam ponownego dostarczenia, akurat faktycznie nie było mnie w domu, pani zadzwoniła mnie tym razem poinformować, że kurier będzie do 12 (UPS nie dzwoni, jak inni kurierzy), podała mi nawet numer do kuriera gdy powiedziałam, że nie wiem czy zdążę wrócić, ale kurier oczywiście telefonu nie odbierał i nie oddzwonił, na szczęście udało mi się dojechać i złapałam go pod blokiem. Także nie polecam tej firmy i powiedziałam, że grosza na mnie nie zarobią już. Wolę stracić parę złotych niż im dać zarobić. Inpost, DHL czy DPD z nimi nigdy żadnych problemów nie miałam, zawsze dzwonią, pytają czy ktoś będzie w domu, albo czy mogą zostawić u sąsiada. Pewnie w UPS zdarzają się tez normalni kurierzy Tak jak Tobie ostatnio), ale jak po tej sytuacji poczytałam opinie o nich to nie jestem jedynym przypadkiem, kiedy kurier nawet nie próbuje dostarczyć paczki.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Karo90 Ja akurat leki (oczywiście te bez recepty) zamawiam od dłuższego czasu w aptece internetowej http://aptekazawiszy.pl/octeniseptsr...o-p-28162.html Musiałabyś porównać sobie ceny, może tam gdzie dziewczyny podały linki będzie taniej. Zależy też co potrzebujesz. Bo jeżeli rzeczy bardziej kosmetyczne to na allegro polecam sprzedawcę magmaris - bardzo dobre ceny, przyszło mi wczoraj zamówienie

A w ogóle dziewczyny, które już rodziły. Czy używałyście pasów elastycznych poporodowych - np. takiego: http://allegro.pl/babyono-elastyczny...945690192.html ? Po pierwszej ciąży nic nie używałam, ale teraz sie zastanawiam. Jakie są Wasze doświadczenia? Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ola87, jesli nie uderzylas sie w brzuch to ja bym nie szla do lekarza. Tez sie przewrocilam w poprzedniej ciazy, ale upadlam na kolano i rece. Brzucha nawet nie dotknelo. Powiedzialam tylko o tym na nastepnej wizycie. Za to jak wjechal mi facet w tyl samochodem, to mimo, ze byla to malutka stluczka, to mnie zbadali, czy nie ma krwotowkow i dostalam zastrzyk z imunoglobulina na wypadek mikro-krwiawienia, bo mamy konflik serologiczny.

My po badaniu, mala ma ponad 1000g (uff! magiczna granica przekroczona) i mamy pozwolenie na lot samolotem. Wszystko wydaje sie w porzadku!
    Mialam tez test obciazenia glukoza 50g i wynik w porzadku.
    Ostatnio edytowane przez himcia ; 15-02-17 o 05:30

Himcia super wiadomość od samego rana!

Kobitki zauważyłyście zmianę w ruchach pociech? Mój Kamilek już nie fika jak malutka rybka w akwarium tylko sie rozciąga i mozna wyczuć nózkę czy pupę wystawioną coraz ciasniej ma .... Za to ja jestem corazzzzz większa!!
    Jeszcze 13 tygodni !! A może i mniej

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ola87 - jeżeli nie boli Cię brzuch i upadłaś na kolana i ręce to ja bym się na razie tylko poobserwowała

himcia - super że wszystko ok i macie pozwolenie na powrót ja też już czekam żeby na wizycie usłyszeć że przekroczyliśmy kilogram

Co do kurierów to ja akurat nie przepadam za GLS - miałam prawie taką samą historię jak ty Karo- byłam w domu nikt nie dzwonił i jak mąż wrócił z pracy to pokazał mi awizo w skrzynce. Żadnego telefonu ani pocałuj mnie w dupę. Oczywiście kurier zostawił przesyłkę w tych ich parcel shopie na drugim końcu mojego miasta, a ten sklep był w takich godzinach czynny że mąż był w pracy. Możecie pomyśleć jak mi się chciało w -15 stopni lecieć 6 kilosów w jedną stronę po paczkę, a to było na początku stycznia gdzie jednak latanie z brzuszkiem mi się nie uśmiechało, a paczka duża. I postanowiłam nigdy więcej gls choćbym miała przepłacić.

Ostatnio czuje powrót do pierwszego trymestru - non stop zmęczenie i mogłabym tylko leżeć w łóżku i spać.
    A w Tesco teraz promocja na chusteczki nawilżające z Velvet jedne z bardziej polecanych na blogu sroki ze względu na świetny skład. 3 paczki za 11 zł to niezła cena

Ja też odczuwam już różnicę w ruchach Igiego - nie dość że skubaniec znowu ułożył się poprzecznie ( jak ułoży się główką w dół to chyba będę płakać z radości) to jak się rusza to czuje po jednej i drugiej stronie brzucha. I faktycznie rzadziej jest to takie ,,plumkanie", a częściej czuje np. wypiętą pupę, albo kopniaka
    Co prawda piątki odbijającej się na brzuchu jeszcze nie widziałam, ale mamy jeszcze trochę czasu

Też się dziwie jak ten czas szybko leci - i przyznam Wam szczerze że trochę mnie to przeraża, trochę się czuję jakby ta ciąża miała trwać i trwać i trwać :P
    Ale z drugiej strony już się nie mogę doczekać wiosny i końca tej cholernej zimy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów