Strona 267 z 476
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 4755

Majówki 2017

Marteczkaa to zależy na co się nastawiasz w ikei, ja kupowałam tam komodę i jestem bardzo zadowolona, jest mega pojemna, wymieniałam jedynie gałki tak żeby mi do pokoiku pasowały http://www.kidstown.pl/blekitna-w-bi...-do-mebli.html a komoda to zwykły hemnes. Ja kupiłam tam jeszcze falbanki maskownice do łóżeczka, zależało mi na zwykłych białych i są po 25 zł. Koleżanka polecała mi materace do łóżeczek ikea i ręczniki do kąpieli. A tak z pierdółkowych zabawek to kupie w ikei chyba mate dla dzieciaków bo fajna mi się wydawała. Co do pościeli mała uwaga- ikea ma swoje wymiarówki więc albo decydujesz sie na posciel u nich łącznie z pozniejszym wypełnieniem albo kup normalną rozmiarówkę gdzieś indziej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ja tam lubie orginalne zabawki i ten kształt szumisia mi całkiem odpowiada.

Co do ikei to my też mamy komodę Brimnes - dla Igiego 4 szufladową i pomieściły mi się w niej ubranka w rozmiarze 56 i 62 ( a wiemy już że mam ich dużo), pieluszki , otulacze, czapeczki, skarpetki, chustki kosmetyki - no ogólnie wszystko - jest naprawdę bardzo pojemna.
    Mamy też prześcieradła na łóżeczko zwykłe bawełniane bo ja nie chciałam fortte ani jerseyu - 2 prześcieradła po 25 zł to dobra cena prałam je już i jedno naciągnęłam na łóżeczko i jakość mi się podoba.
    Z Ikei mam też ręczniczki są super i zestaw takich pudełek - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00192631/ , na czepeczki, skarpetki, niedrapki itp.
    Tyle na pewno mogę polecić
    A no i materac piankowy
    I tak pewnie nakupicie mnóstwo rzeczy jak już wejdziecie do tego dziecięcego działu

Madzia - super że to jednak nic poważnego

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    ja z ikei tak jak wspomniałam wcześniej polecam wanienkę do kąpieli, ręczniki kąpielowe dla bobasków też są super, a prześcieradła - potwierdzam, po roku użytkowania brak jakichkolwiek śladów, zmechaceń itp. Pościel i wypełnienie kupiłam dopiero niedawno, ale jest prześliczna i jakościowo też się wydaje dobra; i moja córcia uwielbia kocyk taki biały z misiem brązowym, nie pamiętam z jakiej serii, ale rzeczywiście jest słodki - tylko taki cieniutki na lato. i krzesełko do karmienia z ikei również polecam, ale to sprawa na później, jak nasze bobaski zaczną już siedzieć :-) pomyślę, co jeszcze mam, i może jeszcze cos mi przyjdzie do głowy to dopiszę :-)

A moj Kamil oszalał! Tak mnie kopie w pępek że łzy wychodzą;( dobrze że rączki synka cuda robią. Wystarczy że położy na brzuszku i brat sie uspokaja możliwe że będą się uzupełniać jako bracia
    Ja do gina mam na 21 i juz się nie mogę doczekać! Jestem mega ciekawa jaki chlopczyk już duży jest

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie. Ale lecicie z tematami, nie nadążam :P
    Ja dziś byłam na usg, Synuś duży, bo aż 1200 g. Nie wiem po kim, ale mam nadzieję, że będzie wysoki, bo ja i teściowa nie mamy nawet 160 cm wzrostu haha.
    Mi też brzuch się spina co jakiś czas, np jak Młody poskacze intensywnie, albo po moim wysiłku. Ogólnie jest idealnie, wszystko w normie. Jedyne co mi się dzieje, to ból przy chodzeniu, taki mocny nacisk w dole, aż mnie czasem paraliżuje, że ruszyć się nie mogę.. Dziś w nocy wypchał chyba pupkę przez brzuch, zabawne :P
    Współczuję Mamusiom w szpitalach i chorowitkom, wracajcie do zdrowia, oczywiście w dalszym ciągu w 2-pakach bo jeszcze jest czas
    Jeśli chodzi o wyprawkę, to ja mam mebelki, wózek i bardzo mało ciuszków.. też musiałabym się w końcu za to wziąć. Na razie sprzątam intensywnie po remoncie. Śmieję się, że 9.05 stwierdzę, że czas odpocząć trochę, a 10.05 pójdę rodzić :P W miejscu wysiedzieć nie mogę :P
    Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych walentynek jutro z ukochanymi

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Następna wizyta 27.02

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    i ja się melduje po dzisiejszej wizycie........ostatni dzień 27 tygodnia, maluszek waży 1030g, wszystko w porządku

następna wizyta 13 marca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Fajnie że dobre wieści z wizyt ja swoją mam za tydzień i już się nie mogę doczekać żeby podejrzeć Malutką i zobaczyć co z szyjką

Dzisiaj zeszła mi nisko jakoś i okłada mi pęcherz i odbyt, znowu... a już było tak fajnie muszę się położyć i odpocząć po tej nieprzespanej nocy koniecznie. W ogóle kręgosłup mnie narywa coś, a jak pomyślę że będzie ciężej to nie wiem

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

My też po wizycie. Natalka waży 1290 g i kawal z niej baby Wszystkie pomiary w normie. Dzidziuś zdrowy ☺ Szyjka 3.5 cm, więc bez zmian.
    Następna wizyta 6 marca

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    A ja już w domku w swoim łóżeczku cudowne uczucie. Doktor powiedział że wypisze mnie tylko jak mu obiecam że będę leżeć. Mam brac relanium bo no-spa może dalej rozwierać szyjke a fajnie jakby zostało tak jak jest. Plecy mnie bolą od Leżenia. Ale teraz już nie mogę myśleć tylko o sobie.
    Dobranoc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów