Strona 264 z 476
Pokaż wyniki od 2,631 do 2,640 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Melduję się i ja! Ja dziś od 3 nie śpię.. od paru dni Mała tak dokazuje, tak kopie po lewym jajniku, że momentami aż się skręcam z bólu..
    Napiekłam z dwóch porcji czekoladowych muffinek bo tak mi się zachciało i teraz się zajadam hihi.

My mamy fridę, ale zamierzam też kupić ten do odkurzacza, koleżanki zachwalają i kupiłam dziś podkłady do przewijania w biedronce, na przecenie

Justinne ale Ci się udało! Dlatego ja tak uwielbiam ciucholandy hihi, poza tym z tych marek ciuszki na prawdę mają super jakość

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Marteczka teraz, to chyba się do Ciebie wybiorę na te muffinki ! O nieee, ale narobiłaś smaka! :O :O :O

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Zapraszam! <3 Zostało jeszcze parę!

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    U nas muffiny też ostatnio dosyć często....dziewczyny lubią i ja się przy okazji częstuje

Badania przeżyłam nadzwyczaj dobrze.....nawet nie mam siniaków tylko łapki trochę bolą
    Krzywa cukrowa prawidłowa, przeciwciał tez nie stwierdzono, TSH spadło do 2,75- 6 tyg wcześniej było 6,01....tylko że Ft4 się nie zmieniło niby norma ale mogłoby być więcej.....już nic z tego nie kumam ....czy TSH wyższe czy niższe- wolne hormony bez zmian

We wtorek mam wizytę u endokrynolog to może mnie oświeci

Wybraliśmy już imię chyba na 99% będzie Iga

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Sylwia ja już nie wiem jak to jest z tą tarczycą. Ja np. Tsh miałam książkowe, ale bardzo poniżej normę spadło mi FT4 i od mojej ginekolog dostałam najmniejszą dawkę Euthyroksu czyli 12,5.

Co do imienia to u nas hmm... nastąpiła zmiana ale już raczej na 100% będzie Dominika

Co do snu, to ka znowu ostatnio śpię jak zabita, budzę się tylko nad ranem na siku przede mną też jeszcze jedna krzywa no i badania przed wizytą

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member
    Gosiekb

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja to polecam jeśli chodzi o wyprawkę dla Maluszka.

Tutaj jest wszystko w jednym miejscu, polecam można w jednym miejscu w atrakcyjnej cenie zaopatrzyć się w wyprawkę dla swojego Skarba, nie tracąc przy tym majątku! Ja skorzystałam na tym polecam wszystko jest tutaj: http://webep1.com/Zobacz/To?a=24402&mp=9594&r=Lw2

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Dziewczyny pisałam Wam już o teorii mojej lekarki z FT4, że FT4 wariuje w ciąży i dlatego nie ma ogólnie przyjętych norm w przeciwieństwie do TSH. Może faktycznie tak jest ja w każdym razie TSH badam, FT4 się nie przejmuję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marteczkaa Zobacz posta
    Melduję się i ja!

My mamy fridę, ale zamierzam też kupić ten do odkurzacza, koleżanki zachwalają i kupiłam dziś podkłady do przewijania w biedronce, na przecenie
    Cześć, też mam fridę jest bardzo przydatna choć niektóre dzieci reagują płaczem tak słyszałam

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam się w niedzielę!
    Niestety, u mnie bardzo zakatarzoną jadę jutro do rodzinnego się osłuchać żeby mieć spokojną głowę. A już myślałam że już mnie nic nie dopadnie...

A u Was co słychać? Jak tam dziewczyny w szpitalach, jak u was zdrówko?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Ja duzo odpoczywam i staram sie nie dzwigac. Uczmy sie z cora stylu zycia bez noszenia. Przytulemy sie na siedzaco. I czekam w miedzy czasie na srodowe badanie. Jak wyjdzie dobrze to kupuje bilet powrotny do Stanow na pod koniec lutego. W miedzyczasie tesciowa zlapala grype i lezy juz drugi dzien, wiec pomagam w domu ile da rade.

Madzia, zdrowka duzo!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów