Strona 263 z 476
Pokaż wyniki od 2,621 do 2,630 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ale tu dzisiaj cichutko ? czyżby wszyscy spali ? :P

Dziewczyny to jakie w końcu te podkłady poporodowe ? Myślałam o tych bella mama ale skoro mówicie że się nie trzymają to nie wiem jakie inne ?
    Kupujecie katarek/ albo jakiś aspirator do noska ? Czy dopiero jak bobas będzie miał katar ?

Ja jestem przeszczęśliwa bo od dwóch tygodni po raz pierwszy wychodzę z domu co prawda na szkołę rodzenia i z maseczką na twarzy ale zawsze

Mówiłam już że nienawidzę prasować ? A te dziecięce ciuszki tak strasznie niewygodnie się prasuje :P dobrze że zabrałam się za to teraz bo mi do kwietnia zejdzie :P

2. dzieckozakupy.pl
    Dzisiaj spałam jak dziecko :-) mnie koleżanka polecała te podkłady belli, ze sa najlepsze wiec ja takie kupilam. Jak sie okażą słabe to w szpitalu jest apteka to wysle meza. Na szczescie sa tanie:-) ja sie musze zmusic do prania i wyprasowania rzeczy... eh co do szkoly rodzenia to naprawde super sprawa, zwlaszcza jak jest prowadzona w szpitalu w ktorym sie rodzi.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Cześć A ja dziś kiepsko spałam, od 3 do 5 nie mogłam zasnąć i kręciłam się z boku na bok.
    I znow popękał mi kącik ust, muszę się lepiej odżywiać

Z praniem i prasowaniem poczekam jeszcze jakos do końca miesiąca, na początku marca się za to zabiorę. Czas leci tak szybko...
    Wtedy zrobię też zamówienie na wszystkie kosmetyczne rzeczy i też stawiam na podkłady Bellamama.

Jak się czujecie? Mi się coraz ciężej oddycha i szybko się męczę, nawet po zmywaniu naczyń czy zamiataniu muszę usiąść :P A tak ogolnie to jest ok

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    dzień dobry Mamusie! witam się w słoneczny piąteczek :-) Koteł a czemu w maseczce? coś chyba ominełam..... ja podkłady bella mama na pewno kupię; ważne w nich jest też to, że nie mają sztucznego spodu, nie wiem jak to wytłumaczyć... :-/ (tak jak np. podpaski) tylko sam wkład, więc rana może oddychać i szybciej się goi; ja pamiętam, że używałam ich około 1,5-2 tygodnie po porodzie, a potem już przeszłam na podpaski....
    jeśli chodzi o aspirator, to warto mieć, katarek zawsze się może pojawić z rana albo w nocy, i wtedy ważne, żeby nawilżać i od razu odciągać ...... ale to wszystko wyjdzie w praniu ;-) zawsze można skoczyć do apteki całodobowej, jak pojawi sie pilna potrzeba, ale fakt - na internecie na pewno jest taniej. jeśli chodzi o rodzaj aspiratora, to naszym pierwszym była frida i w zupełności wystarczyła; dopiero jak pojawił się większy katar, czyli tak na prawdę 2 miesiące temu, to dokupiliśmy katarek do odkurzacza, wygodny bo nie trzeba używać siły własnych płuc ;-)

Witam się i ja ☺ podkłady też kupuję z belli (u nas w szpitalu położne tylko te każą stosować, właśnie ze względu na brak tego nieoddychajacego spodu). Ale jak była promocja w super pharm to kupiłam jeszcze opakowanie canpola, bo naczytalam się że te z belli są bee.
    Aspirator kupuje od razu, jest już na mojej liście do gemini ☺

A i nie wiem czy wiecie, w biedronce jest dobra cena na Lovele. 13.98 za 1.5l płyn do prania. Były też proszki w takiej samej cenie, ale nie wiem jaka gramatura.

Ja nawet przy zwyklych podpaskach zawsze wybieralam te soft tj. Bawelniane. Te inne są dla mnie okropne i raczej sprzyjające zakażeniom.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam się i ja wczoraj kupiłam wanienkę, niby wczesnie ale nie dawala mi spokoju. I kosmetyki zamawiac tez będą początkiem marca...
    Spalam doskonale. Dzien zaczęłam dobrze. Az tu nagle ból kłójący w lewym boku. I taki skurcz brzucha i pieczenie w gardle. I w ogole do du...y samopoczucie
    Mlody sie bardzo mocno rozkopuje. Aż boli brzuch.

Na dniach W smyku tez zamawiać bede otulaczek i butelki bo nie ma co odkładać w nieskończoność. A te rzeczy jak sie do kupy pozbiera mało nie kosztują...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej!
    Mnie przeziębienie niestety rozłożyło katar w natarciu- nos i uszy zatkane, dobrze że kaszlu nie mam. Na noc wzięłam apap, wygrzałam się i dziś jest o niebo lepiej.
    Ja wszystkie typowo kosmetyczne i wyprawkowe rzeczy dla mnie i dla Bobasa będę kupowała w marcu. Teraz na razie piorę i prasuję. Prasowanie też muszę dzielić na części, bo mój kręgosłup nie wytrzymuje, boli mnie strasznie i muszę robić po trochu. W ogóle bolą mnie biodra strasznie w nocy, nie wiem na jakiej stronie mam spać przez to się budzę. I mam wrażenie że z tygodnia na tydzień brzuch mam coraz wiekszy

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Cześć Kobietki Ja z kolei kupiłam podkłady z Canpolu, bo wszystkie moje znajome mają je wytestowane i polecały i majtki ale te siatkowe, spodenkowe bo się je wygodnie nakłada a te zwykłe majtkowe się nie nadają, bo po ewentualnym cięciu wchodzą w ranę.Poza tym jest dziwna rozmiarówka i ciężko je założyć
    http://www.bazarek.pl/produkt/822716...z-l-5-szt.html te podobno porażka
    http://www.bazarek.pl/produkt/261771...ozmiar-xl.html te niby są super

A ja dziś byłam za zakupach Kupiłam dla siebie ponczo na wiosnę na ten wielki brzuch Zahaczyłam też o ciucholand i kupiłam Małemu 15 rzeczy za 40 zł, w tym kilka z metkami, wszystkie firmy next, George, Zara Także wypad udany

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów