Strona 262 z 476
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,620 z 4755

Majówki 2017

Junior Member
    LiKo

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-09 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny
    Osobiście nie polecam "duże podkłady poporodowe (Bella Mamma)" używałam je i nie byłam zadowolona.
    Klej słabo trzyma podkład się skręca i przecieka.

2. dzieckozakupy.pl
    Makuszka, Misia1221 - Trzymam za Was kciuki i wierzę, że wszystko się dobrze ułoży, przesyłam Wam i wszystkim chorującym mamom dużo słoneczka w ten mroźny dzień

Agucha89 - dzięki za listę wyprawkową, właśnie się przymierzam do jej kompletowania

A teraz pytanie do mam, które mają już doświadczenie z wózkami. Słyszałyście o firmie Tako? http://www.tako-poland.eu/ W weekend wybieramy się do ich salonu, obejrzeć jak to wygląda w rzeczywistości. Przydałaby się jednak opinia kogoś kto wybujał w tym wózku niejedno dziecko

Ja dziś prasuje do upadłego

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki, dzięki za słowa wsparcia. My już na szczęście w domu w niedzielę lekarz nastraszył tą skracającą szyjką i dlatego podali nam sterydy na rozwój płuc. Jak przyszła pielęgniarka i pow co będzie mi podawać to poryczałam się bo lekarz mnie o tym nie poinformował. Straszyli mnie porodem a w najlepszym wypadku leżeniem plackiem do końca ciąży. Okazało się, że w moczu wyszły bakterie i białko i przez ten zakażony pęcherz miałam uczucie, że młody już wita się ze światem. Antybiotyk dożylnie ( welflon zakładali mi nieudolnie 5 razy), zastrzyki z nospy i luteina dopochwowo i wczoraj mocz już w normie. Ordynator zbadał mi szyjkę, nie stwierdził nic niepokojącego, zrobili mi usg- młody waży 1200kg, wszystkie pomiary, przeplywy i ilość wód w normie więc kamień z serca. Mam zapobiegać twardnieniu brzucha, dostałam nospe 3×1 i asmag 3×1 i oszczędny tryb życia. Odpuszczam sobie wyjścia z domu chociaż na miesiąc, dla młodego mam tylko ubranka i to niepoprane więc czeka mnie internetowe kompletowanie wyprawki. Teraz patrzę tylko dzień do przodu, nic nie planuję bo z moich wcześniejszych planów nici.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Makuszka, to te zatrzyki podali z jakiej racji? Przeciez one maja skutki uboczne dla Ciebie i maluszka!! Mi tez podali na wszelki wypadek, wiec sie troche tym tematem zainteresowalam.

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    ja z podkładów poporodowych używałam bella mama i takich z Seni - nie pamiętam dokładnie nazwy ale duże szerokie i na czas od razu po porodzie, w szpitalu się super sprawdziły (klej mocny, trzymały dobrze
    Makuszka - trzymaj się ciepło i oszczędzaj! wyprawkę spokojnie skompletujesz przez internet - też tak robiłam w poprzedniej ciąży bo musiałam ograniczać moje wypady na miasto....również przez twardniejący brzuch...
    ja ubranek przez internet nie kupowałam, ale art. higieniczne i pieluchy flanelowe, tertrowe itp - dobrej jakości, więc mam do teraz w b. dobrym stanie- dokupie pewnie tylko kilka ... jak ktoś chce mogę poszukać link do tego sprzedawcy na allegro;
    natomiast chętnie skorzystam z Waszych rad co do otulaczy i kocyków, bo poprzednio zakupiłam kocyki minky i po kilku praniach niestety straciły całą swoją miękkość, może kupiłam kiepskiej jakości, nie wiem...

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Himcia- bo ten lekarz który mnie przyjmował na oddział postawił błędną diagnozę, że szyjka się skraca i zapobiegawczo podali nam te zastrzyki. Dopóki nie było wyników z moczu utrzymywali, że może się to skończyć przedwczesnym porodem. Miałam pecha, że trafiłam na niego przy przyjeciu. Chociaż na wypisie na rozpoznaniu mam wpisane: poród fałszywy więc tak mnie zakwalifikował. Szczerze to ja nie wiem, czy ta szyjka się skracała,bo teraz jest ok, czy on źle to zinterpretował czy tych kilka dni leżenia pomogło i szyjka wróciła do normy?!

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Widzicie dziewczyny dobrze czasami napisać na forum, bo człowiek uczy się i dowiaduje nowych rzeczy przez całe życie Jak rodziłam w 2015 roku to tak jak pisałam trzeba było suplementować witaminę K od 2 d.ż. do 3 miesiąca przy karmieniu kp, ale tak jak napisała MajowaMama i Koteł zalecenia sie zmieniły. Poczytałam, więc zamawiam tylko witaminę D (na szczęście zamówienie w aptece jeszcze sie nie uprawomocniło . Przy wyjściu ze szpitala bedziemy miały zalecenia, więc się okaże jak każdy szpital do tego podchodzi. Chyba, że kaaamiii uda Ci sie dowiedzieć wcześniej czegoś na temat wit. K od pediatry to dawaj koniecznie znać

effciak Majtek jednorazowych zamówiłam jedno opakowanie (w nim jest 5 sztuk, poprzednim razem spokojnie starczyło), pokładów na łóżko z Seni też jedno opakowanie (tam też 5 sztuk). Jeżeli chodzi o działanieTantum Rosa to tak jak Milka875 napisała. Z tego co Was czytam to położne opinie mają różne, ja przy pierwszym porodzie nie używałam tego, więc opieram sie na doświadczeniu koleżanek, którym Tantum "uratowało" życie Można też używać swojego sprawdzonego płynu do higieny intymnej. Ja zaryzykuję i Tantum Rosa zamierzam używać, bo po powrocie do domu ze szpitala szwy dały niejednokrotnie o sobie znać, a jeżeli jest coś do może mi ulżyć to spróbuje

Koteł Zgadzam sie z Tobą co do jakości ubrań. Z doświadczenia (użytkowanie, pranie) najlepiej sprawdzały sie z tych marek rzeczy z h&m i nexta. Długo służył jeden rozmiar i bardzo dobra jakość. Wiadomo niektóre ceny są wysokie, ale czasami są promocje :P

LiKo U mnie akurat te pokłady porodowe z Bella Mamma sie sprawdziły, więc to pewnie tak jak ze wszystkim - ilu ludzi tyle opinii

Makuszka To Cię nastraszyli niepotrzebnie! Ale leż teraz w domu i sie nie przemęczaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Effciak a możesz mi czy tu czy na priv podesłać nazwy tych sprzedających? Skoro masz już sprowadzonych?

Dziewczyny czuję że coś mnie zaczyna rozbierać coraz bardziej, wczoraj jeszcze ok a dziś słabo, a już tak się cieszyłam że nic mnie nie dopada
    margot285 i fh_ocelot - allegro , kupilam bluzeczki i kaftaniki tak zeby bylo cos na cieplejsze letnje dni i na chlodniejsze te kaftaniki:-)

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Makuszka dobrze, że już jesteś w domu, ale Cię nastraszyli włącznie z tymi zastrzykami.. Teraz dużo odpoczywaj, na necie też się da ogarnąć wyprawkę

Ja zamówiłam opakowanie jednorazowych jest 5 sztuk i 2 sztuki wielorazowych i teściowa-położna mówi, że spoko wystarczy + podkłady dla mnie na łóżko duże też 5 szt. i do przewijania dla Zuzi wzięłam 10 bo się zawsze też w domu przydadzą, czy jak gdzieś pojedziemy + podkłado-podpaski Bella

A gdzie kupujecie staniki do karmienia? i jaki rozmiar najlepszy? Coś mi się wydaj, że ten temat się przewinął już u Nas ale nie pamiętam

U mnie mąż chory.. mam nadzieję, że na mnie nie przejdzie

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    agucha89 niezłe zrobiłaś zamówienie! Fajna ta Twoja lista Ja wit. K nie kupuję, bo ostatnio dostałam w szpitalu akurat tyle, ile potrzeba. Także zaopatrzyłam się w samą D. Podobna ilość rzeczy została mi do kupienia + szumiś

Madzia_Q89 Ewa Klucze miałam parę razy w rękach w sklepie i wydawały mi się jakościowo podobne do Nicola. Czyli mięciutkie i te drugie się w ogóle nie niszczą. Biorąc pod uwagę cenę to powinny być OK. Ale gwarancji Ci nie dam, bo nie mam nic z tej firmy. Nie daj się chorobie!

Cytat Zamieszczone przez effciak Zobacz posta
    Tak z ciekawosci, do czego tantum rosa? Nam połozna nie mowila o tym nic, tylko do podmywania normalny plyn jaki uzywamy do tej pory, nic nowego. Ja z uwagi na cięcie dokupiłam sobie zwykłe szare mydło do mycia rany noi mam octenisept. Moze podpowiecie ile tych majteczek jednorazowych trzeba miec?
    Przy moich ranach krocza była niezastąpiona. Zużyłam 3 opakowania. łagodziła ból, zmniejszała opuchliznę, goiła. Podmywałam się po każdej toalecie i polewałam tym roztworem chłodnym. Moich szwów (niby rozpuszczalnych) nie rozpuściła. Położna je zdjęła po 10 dniach. Przy cesarce chyba nie jest niezbędna. Majtek siateczkowych miałam 1 opakowanie (2 szt.) Przepierałam i teraz też zamierzam. One chyba nie są takie jednorazowe. Ja podkłady miałam te z Belli i faktycznie mi się nie podobały. Drugie opakowanie miałam z Canpola i teraz takich zamówiłam 2. No i sprzedawca na allegro wysłał mi z Baby Ono. Miała któraś? Ciekawe czy są OK....

kaaamiii witaj
    Koteł dzięki za link!

Makuszka i Misia
    przytulam mocno. Oby do kwietnia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów