Strona 260 z 476
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-28 zobacz kalendarz
    cześć Mamusie ! właśnie zaczełam Was czytać, więc dopiero Was poznaje. Postanowiłam się dopisać do forumowych mam - jeśli mnie przyjmiecie :-) ! mam termin porodu na 28 maja, jest to moja druga ciąza, mam półtoraroczną córeczkę i tym razem też ma być córeczka :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Cytat Zamieszczone przez effciak Zobacz posta
    Wiesz, ze kobiety w ciazy nie obejmuje system kolejkowy i musza cie przyjac max w ciagu 7 dni od zgloszenia. Zmieniły sie teraz przepisy i kobiety w ciazy maja pierwszenstwo.
    Znam ta ustawę - ale to poradnia diabetologiczna dla kobiet w ciąży, wiec niestety jest kolejka ciężarnych

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    widzę , że większość z Was już kompletuje wyprawkę, ja jeszcze nawet nie zaczęłam; część rzeczy na pewno będę miała po pierwszej córci, ale coś też pewnie będę musiała dokupić.....wszystko jednak przede mną...:-) niestety brak czasu na myślenie.. ;-) wciąż pracuje i chcę nadal pracować, zwłaszcza , że w domu sobie niedługo posiedze znowu przynajmniej rok......zobaczymy jak wyjdzie; w pierwszej ciązy byłam już na zwolnieniu , gdyż łapałam każdego wirusa .. teraz odpukać jakoś się trzymam

Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Cytat Zamieszczone przez marteczkaa Zobacz posta
    Diaboliques ja wybrałam Lovele proszek do prania + płyn do płukania
    Ja mam zamiar tak do końca lutego też się wziąć za pranie i prasowanie, czekam tylko aż znajdziemy odpowiednią komodę Jak pomyślę, że Mała miałaby pojawić się jednak wcześniej na świecie to jednak wolę się za to zabrać w najbliższym czasie a jeżeli chodzi o wyprawkę to jeszcze pare rzeczy zostało. Zrobiłam ostatnio rozeznanie w ubrankach co już mam a czego mi brakuje, na rozmiar 62 mam chyba wszystko, na 56 tylko 4 rzeczy i kilkanaście na 68. A w co zamierzacie ubrać Wasze maleństwa przy wyjściu ze szpitala
    Ja po wizycie Niestety usg było okrojone bo w połowie badania się zepsuło... :| aczkolwiek widziałam moją Zuzinkę, serducho bije mocno, wszystkie narządy prawidłowo funkcjonują, lekarz potwierdził po raz kolejny że dziołszka Niestety nie wiem ile mierzy i ile waży. A jeżeli chodzi o szyjkę, to ma ok. 5 cm, jest faktycznie miękka i rozwarcie na pół opuszka palca, ale lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku póki co, nadal mam brać Duphaston 2x1
    Kolejna wizyta 28.02
    Chyba tez zacznę sie organizować. To już ten czas...
    Choć to moje pierwsze dziecko i nie do końca wiem, co mi potrzeba...
    I co wybrać, bo marka marce nierówna....
    Dziewczyny, w co prócz łóżeczka, wózka i ubranek kupujecie?

Senior Member
    kaaamiii

O mnie
    jeśli chodzi o proszek do prania, to ja do dnia dzisiejszego córci piorę w Loveli i pomimo jej delikatnej skóry, skłonnej do podraznień (silne odparzenia w pierwszych miesiącach) proszek sprawdził się super; nie stosuje płynu do płukania; włączam jedynie dodatkowe płukanie na koniec prania;

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Misia, i co mowia, czy beda trzymali do rozwiazania? Wspolczuje kroplowki, ale wiem, ze jest ona bardzo potrzebna. Jak podali tylko magnez to chyba jednak nie jest tak zle, bo sa silniejsze srodki powstrzymujace skurcze.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Mówią że zobaczymy jak będzie organizm reagował na ten magnez. Jak się skurcze uspokoja to mnie puszcza do domu z dalszymi zaleceniami. Podobno teraz nie bardzo podaja coś innego na wyciszenie skurczów. Mój lekarz mi coś tam tłumaczył ale nie wiem. Mojej znajomej podawali tylko magnez i urodziła 31-32 tydzień bo średnio pomagało. Jeszcze nie zdążyłam zasnąć. Dostaje władnie druga kroplowke pod rzad.. gdyby mnie ten brzuch nie bolał to byłoby super...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia ja jak byłam teraz niedawno w szpitalu, to na takie skurcze dostałam oprócz kroplówki z magnezem, taki lek on się nazywa Difergan, i właśnie ma zastosowanie wyciszajace i uspokajające skurcze, wprawdzie jest się po tym sennym ale pomaga uspokoić brzuch.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez Diaboliques Zobacz posta
    Znam ta ustawę - ale to poradnia diabetologiczna dla kobiet w ciąży, wiec niestety jest kolejka ciężarnych
    Ja bym chyba uderzyła do zwykłej poradni lub poproś swojego gina o skierowanie na konsuktacje do szpitala, ja tak mialam. 3 dni na patologii i konsultacje z diabetologiem, dietetykiem i okulistą +całodzienne pobrania krwi. Nie musiałam sie martwić i szukać poradni na własną rękę.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z Was kupowała może ubranka przez Internet? Chodzi mi o konkretnego sprzedawcę na allegro, nazywa się Ewa Klucze, mam ochotę na kilka ubranek, ale zastanawiam się nad jakością. Trochę się boję tak kupować w ciemno bez zmacania
    Ja dziś biorę się za prasowanie, ale niestety coś mnie dopada... mam trochę kataru i takie odrapane gardło kurczę, prawie nigdzie człowiek nie wychodzi i też się coś musi przyplątać, wrr.... Dziewczyny

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów