Strona 259 z 475
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,590 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ewcia_N z tego co wiem to majonez sklepowy jest dozwolony, natomiast samodzielnie robiony nie. każdy sam decyduje, ja mięsa też jem mało w ciąży, szczególnie drobiu, ale jajek z lejącym żółtkiem nie jem, chociaż uwielbiam, na początku ciąży odrzucało mnie od każdego jajka, nie ważne w jakiej formie. A teraz skoro mogą zaszkodzi dziecku to podjęłam decyzje, że nie będę jeść takich z lejącym żółtkiem. Przeżyje te kilka miesięcy, wiadomo, że takie sytuacje rzadko się zdarzają i mało komu takie jajko faktycznie zaszkodzi, ja wolę nie ryzykować, przede wsyztskim dlatego, że nie chciałbym potem pluć sobie w brodę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Ewcia_N Zobacz posta
    Milka875 jak dokładnie Cię przebadali Miło z ich strony. No i co z tym zastojem będzie? Wdrożyli jakieś leki czy kazali dużo pić i czekać aż się samo przefiltruje?

Effciak zgadzam się! Apteka Gemini jest najlepsza

Koteł jak ćwiczysz z piłką? Ja z miesiąc temu kazałam Mężowi spuścić powietrze, bo za dużo miejsca zajmowała. Miałam zamiar napompować w ostatnim miesiącu, żeby ósemki ćwiczyć, ale byłabym wdzięczna jakbyś podesłała jakimś linkiem

GiaModern ale nic nie mówi? Nawet pojedynczych słów? Miałaś najgorszy z możliwych porodów, współczuję... Teraz przynajmniej ominą Cię skurcze. Znaczy godziny skurczy, bo pewnie jakieś tam będziesz miała. Też nie uważam, żeby dziewczyny z problemami neurologicznymi miały cesarkę na życzenie. Nawet jedna z grudniówek miała zaświadczenie od psychologa. Jak któraś ma traumę po pierwszym to nie ma powodów mieć wyrzutów sumienia.

Ja wyprawkę mam już prawie całą pranie i prasowanie planuję na koniec marca.
    Mówi,ale bardzo malutko. Pojedyncze wyrazy,proste zdania.
    Zabawne jest to,że jak się skupić to potrafi powtórzyć nawet zdanie złożone i rozumie je doskonale. Ehhh będziemy ćwiczyć do oporu.
    Temat porodu dla mnie nadal jest niestety traumatyczny. Chciałabym go "odczarować"☺ Żeby jakieś skurcze! To bym wiedziała,że coś się dzieje.... wody odeszły,zero skurczy,a młody z minuty na minutę był słabszy. Koszmar. Oby żadna z nas tego nie doświadczyła.

Ewcia_N w górnej części moczowod mam nieco poszerzony i w tym poszerzeniu mam zastoj. Ale nie całkowity, coś tam przepływa Mam duuuzo pić i brać nospe jak będzie bolało. Dzisiaj to tylko piję wode i sikam na zmianę, ale za to ból dużo mniejszy ☺

Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Cytat Zamieszczone przez himcia Zobacz posta
    Diaboliques, na pewno bylas tylko 12h o wodzie? Jesli tak, to niestety czeka cie specjalna dieta i kontrolowanie glukozy. Da rade.
    Niestety 14h na czczo i 8h bez wody nawet
    Próbuje dostać sie do poradni diabetologicznej przyszpitalnej w Krakowie, ale terminy miesięczne!!!! A ja we wtorek mam iść do gin z rozpoznaniem od specjalisty.

Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Dziewczyny, w jakim proszku pierzecie ubranka?
    Chciałabym zacząć przygotowania.
    Póki co mam pare ciuszków, wybrany lecz nie zamówiony wózek (Joolz) i tyle...... i trochę mnie to stresuje

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Diaboliques ja wybrałam Lovele proszek do prania + płyn do płukania
    Ja mam zamiar tak do końca lutego też się wziąć za pranie i prasowanie, czekam tylko aż znajdziemy odpowiednią komodę Jak pomyślę, że Mała miałaby pojawić się jednak wcześniej na świecie to jednak wolę się za to zabrać w najbliższym czasie a jeżeli chodzi o wyprawkę to jeszcze pare rzeczy zostało. Zrobiłam ostatnio rozeznanie w ubrankach co już mam a czego mi brakuje, na rozmiar 62 mam chyba wszystko, na 56 tylko 4 rzeczy i kilkanaście na 68. A w co zamierzacie ubrać Wasze maleństwa przy wyjściu ze szpitala?

Ja po wizycie Niestety usg było okrojone bo w połowie badania się zepsuło... :| aczkolwiek widziałam moją Zuzinkę, serducho bije mocno, wszystkie narządy prawidłowo funkcjonują, lekarz potwierdził po raz kolejny że dziołszka Niestety nie wiem ile mierzy i ile waży. A jeżeli chodzi o szyjkę, to ma ok. 5 cm, jest faktycznie miękka i rozwarcie na pół opuszka palca, ale lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku póki co, nadal mam brać Duphaston 2x1
    Kolejna wizyta 28.02

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja piorę w Loveli, kupiłam do białego i do kolorów + płyn do płukania
    Wózek jedziemy obmacać na żywo w niedzielę i zamawiamy przez Internet. A krzywą muszę zrobić jeszcze raz w przyszłym tygodniu, już mi się płakać chce, nienawidzę tego badania, blee...
    Teraz jak będę na wizycie to muszę się umówić na te trzecie prenatalne. Dziewczyny, Misia, Makuszka, dajcie znać co u Was słychać? Jak się czujecie? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie. Dziękuję za wszystkie dobre słowa. Wczoraj mnie przyjęli, zmienili duphaston na 2x2 luteine dopochwowo i no spa 3 x 1. Ale cała noc spinal mi się brzuch. Przyszedł rano na wizytę docent i stwierdził że nie ma na co czekać. Zaczęłam dostawać sterydy na plucka, magnez w kroplowce i kazał odstawić no-spe bo może powodować rozwarcie (? Może dlatego że ja mam już na 1 palec, lepiej nie kusić losu)
    Po pierwszej kroplowce jest o niebo lepiej i Moja Zosia waży 1.2 kg niech sobie siedzi jak najdłużej.
    Spokojnej i przespanej nocy.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Boże, jak ja bym chciała w miarę spokojnie dotrwać chociaż do kwietnia... moja szyjka na razie zamknięta i też ponad 5 cm. Też mam luteinę, w zasadzie od samego początku, może to mi jakoś tą szyjkę trzyma w ryzach. Staram się też więcej wypoczywać, leżeć i nie przemęczać się.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez Diaboliques Zobacz posta
    Niestety 14h na czczo i 8h bez wody nawet
    Próbuje dostać sie do poradni diabetologicznej przyszpitalnej w Krakowie, ale terminy miesięczne!!!! A ja we wtorek mam iść do gin z rozpoznaniem od specjalisty.
    Wiesz, ze kobiety w ciazy nie obejmuje system kolejkowy i musza cie przyjac max w ciagu 7 dni od zgloszenia. Zmieniły sie teraz przepisy i kobiety w ciazy maja pierwszenstwo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów