Strona 256 z 476
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    To jest jakieś niewiarygodne żeby w takiej sytuacji odsyłać kobietę do domu, paranoja jakaś... dlaczego też lekarz jak widział to nie zasugerował tego pessara jak karo... nie wierzę że coś takiego się dzieje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja też nie wierze... w takiej sytuacji od razu powinni położyć pacjentkę a nie!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    marteczka jak będziesz po wizycie w środę daj znać jak tam twoja szyjka, bo mnie to bardzo ciekawi ja mam miękką, ale długą na ponad 5 cm i mam nadzieję że szybko się nie skróci. Trochę się rozpytałam i moja bratowa też miała miękką przez całą ciążę a mała nie chciała wyjść ani o minutę wcześniej, w dodatku nie miała ani luteiny ani magnezu ani nic trochę mnie podtrzymuje na duchu że mam tą luteinę.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

A mnie jakis bol okresowy naszedl. Jakbym zaraz miala dostać @ i to tak ciśnie i prze... Oby juz byl 30 tydzień!

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Makuszka, Madzia, trzymacie sie. Nie wierze, ze odeslali do domu bo nie ma wolnych miejsc. A kiedy przyjma, jak zacznie sie porod!? Co na to gin?

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Makuszka i Misia1221 trzymajcie się, zdrówka życzę i jak najdłużej w 2-paku. To jest niepojęte z tymi szpitalami. Ja bym tam awanturę już zrobiła. Nie mogę nigdy zrozumieć, jak odmawiają pomocy. Ostatnio mojemu mężowi, który po operacji kręgosłupa jest, też odmówili pomocy, to powiedziałam im, co o tym myślę.
    Któraś z Was, nie pamiętam która (skleroza), pisała o Adamex Barletta. Kuzynka mojego męża kupiła taki, a ja Adamex Pajero i powiem tak, Barletta wg mnie cięższa ale poza tym chyba nie różnią się za wiele. Bardzo fajnie prowadzi się i jeden i drugi. Koła skrętne z przodu pozwalają prowadzić te wózki tak na prawdę jednym palcem. Nie sprawdzałam innych wózków ale za Adamexem jestem jak najbardziej. My mieszkamy na 2 piętrze, i choć wózek w miarę lekki, to ciężko będzie mi samej wnieść go z Dzidziusiem do góry. No ale to już są jedne z lżejszych.

Dziewczyny, trzymamy kciuki, bedzie dobrze. Moja szyjka 3 tyg temu miala 2,9 cm teraz ma 2,81 wiec odrobinke sie skrocila ale lekarz mowi ze jest stabilna, twarda i zamknieta. Jak bylam ostatnio w szpitalu to dziewczyna obok w sali miala szyjke 8 mm i zalozyli jej pessar i wyszla do domu. Takze bedzie dobrze. Ja wczoraj bylam na tym 3 obowiazkowym usg, dziewczyny rosna, w ciagu 2 tyg przybraly po ponad 300 g wiec juz ponad kilogram ważą. A mnie coraz ciężej. Dobrze, ze maly remont skonczylismy bo zycie w 1 pokoju na pudelkach bylo okropne. Teraz moge urzadzac pokoj. Co do prania ubranek, to uwazam ze nigdy nie jest za wczesnie, ja juz chetnie bym zaczęła, bo trudno mi wystac z tygodnia na tydzien przy prasowaniu, nie mowiac juz o byciu non stop na nogach. Takze nie krytykowałabym zanadto. Zwlaszcza, ze np. ja mam miec planową cesarke w 37 tc, czyli za 8 tyg! Co do szpitali to na moj nie moge zlego slowa powiedziec, na IP nigdy nie czekalam tylko wchodzilam z marszu z racji ciaży, na patologii położne mega miłe, jedzenie super, mega czyste łazienki i pachnące! A to zwykły szpital publiczny! Nie wyobrażam sobie sytuacji żeby mnie odesłano...!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Nie było mnie trochę, a tu się dzieje. Makuszka i Misia trzymam kciuki. Też nie rozumiem. Mogli chociaż odesłać do innego szpitala, cokolwiek.
    A ja się dowiedziałam wczoraj, że cesarka mnie czeka. Neurolog stwierdziła, że moja wada kręgosłupa jest bezwzględnym wskazaniem i ona by nie ryzykowała. W sumie to nie mam z tym problemu. Przynajmniej pójdzie szybko tylko ten ból po mnie przeraża, ale dam radę No i będę w takim wypadku chyba rodzić w naszym szpitalu, bo planowałam rodzić w łodzi, a nie u nas. Może będę mogła się umówić z moim lekarzem. Zobaczymy, co on na to. Czy któraś z Was też ma może cesarkę, bo mnie interesuje termin takiego rozwiązania?. Czy będzie to dokładnie w dniu porodu, czy wcześniej, bo różne opinie w internecie są.

Ja mam planową cesarke z uwagi na blizniaki w 37 tc. A mialam wam napisac ze bardzo polecam Wam magnez skurcz firmy Polski Lek, koszt ok. 6 zl. Jak łapało mnie twardnienie brzucha w 20tc to do tej pory odpukac odkad go biore jest spokoj! Takze polecam Wam jak macie takie problemy. Co prawda nie działa tak szybko ale przy systematycznym braniu sie sprawdza.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Effciak pewnie przy bliźniakach to wcześniej robią. Jak czytam sobie w internecie, to rożnie to bywa przy pojedynczej ciąży. 14 dni wcześniej, 10 dni, tydzień a niektórzy mają w dniu z OM. Myślę, że to pewnie lekarz decyduje, ale może jest jakaś reguła na to.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów