Strona 255 z 476
Pokaż wyniki od 2,541 do 2,550 z 4755

Majówki 2017

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej mamuśki

Makusza zdrówka dla Was! oby jak najdłużej w dwupaku!

Marteczka mam tą samą bluzeczkę i jeszcze kupiłam granatową z napisem, że piękno kwitnie w środku też fajna ;p

My w końcu skończyliśmy wojować z kuchnią. Jestem zadowolona z efektu choć trochę nas to kosztowało i kasy i nerwów ;p
    W sobotę wyczaiłam okazję na olx i kupiliśmy wózek w naszym mieście a jak się okazało od naszego znajomego kupiliśmy camarelo sirion, mało spotykany ale powiem Wam, że lekko się prowadzi, jest dość wysoki ma dużą gondolę i mega kosz na zakupy zamykany, naprawdę jestem zadowolona. Poprzednia właścicielka też była zadowolona, spacerówki używała tylko miesiąc bo mieszkają na trzecim piętrze i ma problem z kręgosłupem żeby targać go tak wysoko. Szuka właśnie spacerówki też firmy.

W czwartek jadę na wizytę! Rany jak ten czas leci. Tak czytam że Wy już pierzecie ciuszki. Nie za szybko? ja nastawiłam się na kwiecień dopiero jak już będę miała gotowy pokój. W ogóle mi się wydaje że za szybko wszystko ale coś tam kupuje powoli, a moja mama na mnie krzyczy, więc wydaje mi się że mam czasu a czasu. A Wy tak szalejecie, rzucacie jakimiś firmami jestem sto lat za murzynami! no nic czas Was podgonić jadę ze szwagierką na zakupy

buziaki dwupaki i trzypaki !!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Makuszka, trzymajcie się tam! Ważne, że odpowiednio zareagowalas i ta skracająca się szyjka wyszla teraz, a nie potem nagle niespodzianka.

Mnie ogolnie nie boli, żadnych bóli rozciągających, miesiączkowych, kłucia. Jedynie co to kolka mnie łapie przy szybszym spacerze jak się zapomnę, że kondyncja już nie ta - jak zwolnię to zaraz przechodzi.
    Kopniaki coraz silniejsze Najśmieszniejsze jak w nocy kładę się na lewy bok i czuje je dokladnie pod nim, w okolicy żeber, przerzucam się na prawy i zaraz to samo, wiec zostają mi tylko plecy :P Niby tak jak zakazane i niezalecane, ale oboje preferujemy taka pozycje do spania
    Ogolnie mój dzidziol dużo spi w ciagu dnia, rzadko kiedy jestem w stanie go wyczuc jak cos robię i dopiero wieczorem się uaktywnia.

A co do jajek - ja je bardzo lubię i myślę, że ratowalam się nimi jak przez 5 miesięcy w ogole nie jadłam mięsa - organizm sam się o nie upominał.
    Nie mówię o takich surowych czy w ogole nie ściętych z jednej strony, bo na takie z glutami nawet nie spojrze
    Jednak uwazam, że żoltko, ktore nie do końca jest ścięte czy jajo na miękko raz na jakis czas mi nie zaszkodzi.
    Nie ma co popadać w skrajność, surowego nie jem :P
    Zreszta praktycznie wszystko jest pryskane, mleko moze miec bakterie,nie mówiąc już o mięsie...
    Każda z nas chce jak najlepiej przejść ciążę, jak najzdrowiej i sama czuje na co moze sobie pozwolić, a na co nie

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Karo pewnie, że tak, że człowiek zrobi wszystko żeby dzidziuś jak najdłużej w brzuszku posiedział, a leżenie to i tak najmniejsze wyrzeczenie

Ja też odliczam każdy dzień z każdego tygodnia, i jak tylko zaczynam kolejny to mam takie swoje małe święto i traktuję to na wagę złota. Ciąża po stracie chyba ma trochę to do siebie że człowiek martwi się dwa razy bardziej, ale broń Boże nie umniejszam stresu jakie przeżywają inne mamy i chociaż wiem, że szyjka jest długa, że się nie skraca, że z Malutką też wszystko ok to po prostu się boję i przeżywam każdy ból...

Z tą no-spą to nie jest tak, że ja sobie sama biorę ją jak chcę, wszystko konsultuję z moją ginekolog i biorę ją pod kontrolą. Uważam, że lepiej wziąć ja rozkurczowo i uspokoić sytuację niż dopuścić do skurczy

Koteł jak miałam suchy kaszel to też się bałam że zaraz zrobi mi się rozwarcie i dostanę skurczy i urodzę, jednakowoż to nie nastąpiło

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Makuszka ściskaj nogi i nie wypuszczaj Dzidka niech siedzi jak najdłużej!! Zdrówka wam zyczę i trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do domku z Dzidziem w brzucholku!!
    Ja w 1 ciąży w 31 tygodniu miałam bardzo zaawansowane skurcze ale lekarzom udało się opanować sytuacje i po 3 dniach wróciłam do domku a Syn urodził się 8 dni przed wyznaczonym terminem Więc no stres i będzie ok!!
    Ja też uważam że pranie teraz ubranek to za wcześnie bo jednak ta świeżość podupadnie na jakości przed samym porodem. dlatego tylko przeprałam ubranka po moim synku. a konkretne pranie bede wykonywać w kwietniu.... a mamusia moja będzie prasować Rozglądam się za wóziem codziennie i zaczynam zazdrościć wam że już macie wózeczki a ja nadal nie wie jaki chce...!! moje niezdecydowanie jest okropne!!
    biorę się za sprzątanie. Bo zaraz trzeba gotować i do szkoły iść.....
    Ależ ten czas goni !!

ja jak miałam katar to przy każdym smarknięciu nogi ściskałam żeby dziecka nie zgubić

Czesc dziewczyny. Faktycznie wiele z nas ma problemy w ciazy. Dzisiaj bylam u lekarki i powiedzala, ze wiele kobiet tak ma i ciaza w realu nie wyglada tak jak u Anny Lewandowskiej ☺ Mi niestety pomimo normalnej wagi wyszla cukrzyca ciazowa. Mam przez 3 tygodnie stosowac diete a pozniej isc do szpitala na 3 dni na specjalistyczne badania.
    Milka875 mnie też kuło w boku pod zebrami i dzisiaj ginekolog zrobiła mi dodatkowo usg nerki i wyszła mi kolka nerkowa. Z powodu ciąży zrobił mi się zastój i piasek w nerce. Można warto to u Ciebie sprawdzić. Miłego dnia ☺

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny tak z braku zajęcia grzebałam sobie w necie i znalazłam na taki kocyk, bardzo mi się podoba ale nie wiem czy cena nie jest przesadzona jak za kocyk...
    http://allegro.pl/kocyk-bawelniany-k...293809682.html

Makuszka daj znać jak się czujesz i co u Ciebie i Dzidziusia.

Misia odezwij się jak po wizycie, jak tam stan szyjki i co lekarz powiedział

U mnie na razie spokojnie z brzuchem, póki co nic się nie dzieje, dziwne że zazwyczaj wieczorem coś się dzieje, może to z nerwów jak nie mogę zasnąć?! Bo jak zasypiam to przesypiam całą noc i nic się nie dzieje, a rano brzusio miękki.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny Dawno się nie odzywałam, ale czytam Was regularnie, chociaż i tak mało zapamiętuje

Ja dzisiaj byłam na wizycie, u Dzidzia wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze bo waży już ponad 1300g! Lekarz twierdzi że w terminie będzie 4,5kg i będę miała cesarkę, a ja tak bym chciała urodzić naturalnie...

Pytałam o bóle podbrzusza, bo też niestety mi się zdarzają, a dokładniej boli mnie spojenie łonowe (najbardziej jak mam pełny pęcherz albo zaparcia) i w nocy często się budzę, bo bolą mnie kości miednicy. Dodatkowo w nocy też mi twardnieje brzuszek i mam lekkie skurcze jak na okres, ale nie bolesne.
    Lekarz po badaniu na fotelu stwierdził że jest ok, szyjka jest krótka ale zamknięta. Kazał nadal brać Aspargin 3x2. Powiedział, że nie jest tak źle żebym leżała w szpitalu, ale na coś ten magnez zapisuje... Spojenie łonowe sprawdził na USG i się nie rozchodzi. Z rzeczy które mają mnie zaniepokoić i od razu mam do niego dzwonić/jechać to: puchnięcie, swędzenie całego ciała, bolesne skurcze, brak ruchów dziecka przez cały dzień, krwawienie.

Powiem Wam, że mnie też martwią te bóle. Boję się, że jak naprawdę coś się będzie działo, to ja tego nie zauważę i nie zareaguję...

Z wyprawki nie mam jeszcze w sumie nic. Trochę ciuszków kupiłam i komodę. Jeśli chodzi o wózek to wstępnie zdecydowaliśmy się na bebetto murano lub adamex barletta. Macie może jakiś opinie na ich temat??? Z łóżeczkiem się wacham, czy kupić zwykłe, czy takie dostawiane do naszego łóżka... Materac raczej kokos-pianka-kokos. My na takim śpimy od kilku lat i nic się z nim nie dzieje, a ta gryka jakoś do mnie nie przemawia.

Madzia kocyk fajny, cena myślę że wyższa z racji tego, że jest z Motherhood. Ja się chyba zdecyduję na ten http://allegro.pl/womar-zdrowy-kocyk...687037376.html i ten http://allegro.pl/kocyk-bambusowy-ba...654594804.html (położna na szkole rodzenia bardzo chwaliła koce i pieluszki z bambusa).

Madzia możesz mi dopisać imię bo chyba wreście zdecydowaliśmy się na Michasia i termin następnej wizyty na 6.03.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Makuszka trzymaj się tam! Tak jak dziewczyny piszą, każdy jeden dzień do przodu maleństwa w brzuchu to już jest sukces Może skończy się tylko na strachu! Trzymam kciuki

Ja wczoraj wieczorem pierwszy raz miałam twardnienie brzucha ale takie 10 min może, więc domyślam się że to te sławetne skurcze.. w ogóle dziś jak byłam w sklepie to poczułam małą tak nisko, jakby miała zaraz wyjść.. nie było to zbyt przyjemne uczucie, musiałam aż usiąść, myślicie że to normalne? Dobrze że w środę wizyta.

Karo90 mnie teeż strasznie rozczula hihi

Czy Wy też tak macie? ja wczoraj tak wyglądałam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1484580866662.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	22.4 KB
ID:	100065

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja spędziłam dzisiaj 8h na IP.. i dowiedziałam się ze by mnie przyjęli ale nie mają miejsc i mam przyjechać jutro o 8 rano. Szyjka miękka. Z jednej strony rozwarta na opuszek. Ja czuję skurcze ale na ktg nie rysują się tak jak oni by chcieli... mam dość. Idę spać. Jutro powtórka z rozrywki...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów