Strona 253 z 476
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,530 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Dziewczyny, wczoraj byłam na badaniu glukozy. Glukoza na czczo i po 1h w normie. Niestety po 2h 8,52 mol/l przy normie do 8,5
    Wiem, ze przekroczenie nie jest ogromne. Ale jednak....
    Naprawdę jestem zdołowana

2. dzieckozakupy.pl
    DanCia ja kupuje 125 ml. Na początek wystarczy. A po 3 miesiacach 260 ml.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne mogłybyśmy sobie ręce podać, mam tak samo. Panikuję na każdym kroku, ale też postanowiłam trochę odpuścić. Trzeba dać pożyć trochę w spokoju sobie i innym, jeszcze przez te minimum 12 tygodni

Wczoraj na szczęście udało nam się wyrobić z tym malowaniem, pokryło za pierwszym razem i jestem bardzo zadowolona z efektu. Spaliśmy w drugim pokoju żeby się dobrze wywietrzyło ale dziś już jest ok

No i uskuteczniłam golenie dzisiaj może nie jest ekstra ale psychicznie lepiej się czuję uskuteczniłam patent z lusterkiem, o którym któraś z Was tu pisała - potwierdzam, u mnie się sprawdził! kolejna taka zabawa za dwa tygodnie przed wizytą

Pogoda dziś kiepska, coś mnie głowa boli i senna jestem strasznie, u Was też tak nieciekawie?

Co do cukrów niestety się nie wypowiem z braku wiedzy. U mnie w labo ogólnie są inne normy, a teraz i tak jeszcze raz muszę glukozę robić, brrr

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Justinne ja też czasem tak mam, że już bym chciała, żeby Mały był z nami. W brzuchu jak jest to nie mam takiej kontroli - tak mi się wydaje. Prawda jest taka, że jak już będą z nami, to też będziemy się o wszystko martwić i wszystkim przejmować.. taka już nasza rola

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Kochane brzuszki! Nie było mnie tydzień a tu tyle stron napisałyście!
    Ja wysłałam Mamę w czwartek do Lidla i nakupowała mi bodziaków, spodenki, skarpeteczki i pajacyka + bluzeczke na moje kochane krągłości hihi a jak wróciłam do domu to czekała mnie niespodzianka w formie paczki z allegro ze smoczkami, różnymi pierdółkami i przewijakiem + na wyjeździe zakupiłam ręcznik kąpielowy i rożek, bo się nie mogłam opanować

Cieszę się, że macie akie udane wizyty Ja na swoją idę w środę i już się nie mogę doczkekać!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170205_122823.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	100056

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Justinne, a to już pewne że w 36tyg utulisz swoje dziecię? Tzn masz już datę cesarki?
    Madzia, mnie też dziś boli glowa :/ Znow idzie zmiana pogody i będę cierpieć

Ja właśnie po bardzo spoznionym śniadaniu, miałam chęć na smazony boczek i jajka sadzone z lejącym się żoltkiem - mniaaaam

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Mnie też dzisiaj boli głowa. Ja nie wiem jak można tak leżeć. Wczoraj wstałam tylko i zrobiłam obiad a resztę dnia leżałam. Nie umiałam w nocy spać.. W ogóle w nocy spuchly mu dłonie i stopy. Musiałam ściągnąć obrączkę bo aż mi cały palec pulsowal... rano było lepiej i dzisiaj sobie poprasowałam i lepiej się czuję niż wczoraj... mimo no-spy brzuch ciągle mi się napina.. i boli... ciekawe co mi jutro lekarz powie... dobrze ze moja Zosia jest ruchliwa jak zwykle bo bym chyba oszalała...
    Od paru dni nie umiem się najeść... jem takie porcje jak mój M.. ale wiecznie jestem głodna...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja dzis szukalam wanienki... I juz mialam pampersy kupowac i kosmetyki dla Bobo ale się powstrzymalam bo to jeszcze tyle czasu!!
    Kamil kopie mnie po jelitach i dosyć mocno mnie to boli. Ciekawe jak to bedzie za miesiac albo 2.... Tancerz mi rośnie albo piłkarz....!

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Diaboliques, na pewno bylas tylko 12h o wodzie? Jesli tak, to niestety czeka cie specjalna dieta i kontrolowanie glukozy. Da rade.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej, hej! Witam się w ten poniedziałkowy poranek! Nie śpię a jakże, już od 3 rano... jest to efekt mojej "krótkiej" popołudniowej drzemki, która trwała prawie dwie godziny, w dodatku byłam wyspana przez noc...
    Dziewczyny, zastanawiam się czy tylko ja mam wiecznie jakieś bóle w tej ciąży? Jak tylko się obudziłam to kłuje mnie w podbrzuszu i promieniuje aż do pachwiny z lewej strony, oczywiście już panika w oczach i strach przed najgorszym... postaram się jeszcze zasnąć, może do rana przejdzie. Powiedzcie, czy Wam też się zdarzają takie różne bóle?
    Dobrze że Mała się rusza, to mnie trochę uspokaja.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów