Strona 252 z 476
Pokaż wyniki od 2,511 do 2,520 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja też juz czułam właśnie jakby mi rączkę wyciągala. A co do brania no-spy. Jak mi lekarz tak zalecił to chyba wie co jest bezpieczniejsze. Czy ciągle skurcze czy lek rozkurczowy... do tej pory żadnych leków nie brałam więc myślę że to jest mniejsze zło od ciągłego spinania brzucha. Tym bardziej że mi potrafi się napiac i tak parę minut trzymać.. ból przy tym nieprzyjemny...

Mój Mąż dzisiaj sortuje i pierze ciuszki. Jak mi się macica uspokoi to będę prasować bo na to go raczej nie namówie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ja na szczęście jeszcze nie miałam nigdy takiego uczucia, chyba bym zwariowala ze stresu.
    A i teraz sie niepokoje, bo dzis od 12 00 do 19 00 bylam w podróży i Bąbel się podczas niej nie ruszał... Teraz leżę i czekam na te ruchy, brzuch nie jest twardy ani sie nie napina. W ogóle tego nie zauważyłam jeszcze i nie bralam no-spy ani ogólnie żadnych leków od początku ciąży. Okropne są te lęki, że w ogóle coś może być nie tak, masakra!

Witam. Tak czytam na bieżąco posty... I myślę sobie czy nie za szybko pieczęcie te ubrania??? Jeszcze tyle czasu... Termin na maj.. Ja zawsze miesiąc przed terminem ( najszybciej ) pralam , prasowalam... Przecież tak na świeżo...

Kamowata spokojnie zaraz sie dzidzius zacznie krecic. Pewnie ululałaś go w drodze moj Kamil nie lubi jazdy autem. Wtedy strasznie sie wierci i kopie....
    Zasypiam na stojąco. A boję sie że nie zasne jak sie poloze. Mlody sie wierci i kreci... I jestem chyba jeszcze glodna. Ale mam ochote na coś niezdrowego :/ na chipsy!

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Anabella zgadzam się z Tobą co do no-spy i co do warzyw. Sama ostatnio stwierdziłam, że na obiad buraczki tarte zamiast greckiej, bo lodowa była po 7 zł! No, ale długo bez greckiej nie wytrwam i jutro chyba sobie odżałuję. A jak już będzie świeża fasolka szparagowa to będę się zajadać! Nie tylko dlatego chcę wiosny. U nas dzisiaj typowa "szklaneczka" na drogach i chodnikach. Szłam do Rossmanna po kaczuszkę w promocji jak kaczuszka A jeszcze w tamtym tyg. cieszyłam się, bo widziałam pączki na żywopłotach

Misia wiadomo, że jak lekarz zaleci no-spę, to trzeba brać, ale nie ma co myśleć o zwiększaniu dawki na własną rękę. Ja właśnie dążyłabym do zmniejszania na koszt melisy i odpoczynku.

Jak tak czytam te Wasze odczucia to stwierdzam, że jestem o niebo spokojniejsza. Też często Oskar mi pod sam otworek podchodzi, ale nie pomyślałam ani razu o izbie przyjęć. Nawet często nie mam się jak położyć. Dziś wysprzątałam całą chatę, klatkę schodową, byłam na spacerze, ugotowałam obiad, zrobiłam pranie i 500 razy wkładałam do szafek z powrotem co mój Wiktor wywalił i nie miałam kiedy przysiąść. No i co usłyszałam od męża? Że cały tydzień sprzątam to żebym nie gadała od rana o sprzątaniu! Nic mi ostatecznie nie pomógł, bo zawsze coś. Ale na grę miał czas. Wrrr no to się pożaliłam. Wracając do tematu to zapewne szyjka długa i zamknięta.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Anabella, miałas racje, musi być wszystko dobrze, bo kopie Ale jednak takie uświadomienie sobie jak dlugo go nie czułam i niezbyt optymistyczne myśli potrafią zepsuć humor! Ciebie przeraza salata, a mnie ceny pomidorow i ogórkow - i co tu kłaść na kanapki z pasztetem oprocz ogórka kiszonego? :P

Ewcia_N, aktywną kobietą jesteś :P Powiedz mi prosze jak zdrabniacie imie Wiktora? Ja na nie choruje i probuje przekonac narzeczonego, ale jak raz powiedzialam Wikuś to od razu uslyszalam protesty. .. Nawet Wiki mi się na jezyk ciśnie, ale to bardziej od Wiktorii i jestem ciekawa jak Wy nazywacie starszego

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Mnie też wkurza jak ktoś mówi o nim Wikuś takie dziewczęce trochę. Pieszczotliwie mówię do niego Wiktorku, ale niestety nie ma łatwiejszego dla mnie zdrobnienia. O dziwo nie przeszkadzało nam to w zdecydowaniu się na to imię. Strasznie mi się podoba. A teraz na Oskara nie jestem do końca przekonana, ale poszliśmy z Mężem na kompromis i już tak zostanie.

Edit: nie wszystkie dnie mam takie aktywne. Tylko przy sobocie lubię sobie sprzątnąć na błysk. A Mąż tylko o odpoczywaniu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiktor i wiktoria to bardzo piekne i mocne imiona takie zdecydowane! Ale ze zdrobnieniem dla Wiktora jest problem :/
    Jesli chodzi o dodatkibto na razie chyba zostają nam kiszonki...marchewka z groszkiem i buraczki
    A podwyżki z kosmosu dotyczą calej europy ponieważ byly silne ulewy i grad i uprawy padły

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny na pewno już był ten temat poruszany, ale zapytam raz jeszcze. Jaką pojemność butelki kupujecie na początek? Mam zamiar karmić piersią ale różnie to bywa i chcę mieć w zapasie butelkę w celu zabezpieczenia. Będę wdzięczna za podpowiedź

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Ja od 2 dni mam taką chandrę, że... wrrrr
    Mały od wczoraj się mało co rusza, czasem poczuję tylko nieprzyjemny ucisk na pęcherz/szyjkę i to tyle, wczoraj już wieczorem się rozpłakałam bo martwię się o tego Malucha a na Izbę Przyjęć już nie chcę jechać bo to byłby setny raz ehhh....
    Ta ciąża zdecydowanie za długo trwa, albo to ja jestem jakaś dziwna ale marzę już o 36 tygodniu, żeby Mały już był z nami i żebym mogła go widzieć a nie zastanawiać się czy wszystko ok.... Ehhhh wyżaliłam się sorki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów