Strona 250 z 476
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,500 z 4757

Majówki 2017

Moj pepuszek od poczatku wystaje:/ wyglada jakby miał zaraz wystrzelić. To chyba zalezy od "zawiazania po urodzeniu" jedni maja dziure a inni gorke
    Camarelo avenger wczoraj ogladalam. Rewelacyjnie sie prezentuje! Super zawieszenie. Duża spacerowka bo aż na metr po rozłożeniu i budki wielkie! W ogole super. Juz bebetto nie chce...w niektórych modelach bebetto kola trzeba wykrecac żeby sie złożył.
    Madzia ja ostatnio tak sie nagimnastykowałam że aż mnie szyja bolała. A to ledwie 25 tydzień.... Co będzie później? Może mąż pomoże

2. dzieckozakupy.pl
    Madzia, polecam stojące lusterko i wtedy cos widac, chociaz i tak mi brzuch przeszkadza wiec trzeba jakies dziwaczne pozy przyjmowac. Ja juz przestalam sie tym przejmowac, wazne zeby jakiegos hiper zaroślaka nie miec:-D z nogami idzie troche lepiej, choc u mnie gorzej z lewą łydką :-D coz takie uroki. Moje dzieciaki zmienily znowu polozenie i mi uciskaja na kosc ogonowa.... czuje sie dziwnie, jakbym jakis wielki kuper nosila :-)

Anabella a zwrocilas może uwagę na ten pałąk w spacerowe, który zabezpiecza dziecko przed zsunieciem sie? Bo w tym modelu co widziałam jest strasznie nisko i daleko od korpusu dziecka. Tak, że dziecko właśnie się zsuwa a nóżki ledwo się mieszczą pod pałąkiem, szczególnie jak trzeba założyć jakiś kombinezon zimą. Nawet sprzedawca mówil, że to największa wada tego wózka. Jestem ciekawa jak jest w Avengerze?

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Anabella super, że z serduszkiem wszystko w porządku.

Madzia_Q89 ja tez tak mam, rano mniejszy brzuszek, wieczorem bąbel. Co do golenia to ja już teraz się golę tylko przed wizytą, bo nie chce mi się gimnastykować, zresztą mi nie przeszkadza czupryna bo jej nie widzę (mąż wpada na weekndy, a przez krążek nie ma na co liczyć), no a przed wizytą golę ją na czuja

milka875 my też się zastanawialiśmy nad caramelo, mieliśmy 3 typy, roan bass soft, bebetto murano i właśnie caramelo. Pan w sklepie powiedział, że caramelo to jednak troszkę niższa półka i on by z tych 3 tego nie wybrał, ale nie chcę nikogo zniechęcać. Mnie też ich wózki się bardzo podobały no i też szukałam dużych gondoli. Co do wagi to niestety wszystkie ważą podobnie, znając życie lżejsza spacerówkę kupimy po roku.

DanCia1 mój pępek już chyba z 2 miesiące wystaje, jeszcze dobrze brzuszka nie było widać, a pępek mi wystawał.

Nam też sprzedawca powiedzial, że Caramelo to troszkę niższa półka
    Na zdjęciach wygląda super ☺ ale podobno ma trochę słabsze materiały, wykończenie no i ten nieszczęsny pałąk, na który spora cześć osób się skarży. Pewnie zostanie bebetto Murano.
    Dzięki za opinię Dziewczyny ☺

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Milka mamy Luca S-line, ale teraz brałabym z innym koszykiem, bo ten jest w ogóle niepojemny. VULCANO np. ma fajny, Ogólnie polecam za skrętność i zwrotność kół. Bardzo łatwo się prowadzi. Z wad to ścięły się obydwa nity w stelażu, ale Mąż wkręcił śrubki i daje radę. Myślę, że to wina moich spacerów po wertepach Producenta poleciła mi znajoma i nie żałuję. Myślę, że tego typu wózki (2w1) właśnie tak ważą. To nie parasolka, ze się złoży i pod siedzenie zmieści. Dla mnie w wózku ważniejsza jest moja wygoda na spacerze:duże koła pompowane. Także nie wiem czy kiedykolwiek kupie parasolkę. Na początek będę się wozić starą gondolą z dostawką a potem zainwestuję w jakąś dobrą spacerówkę. Podoba mi się
    https://www.google.pl/search?q=space...Z2wVeHD8mgDYM:

DanCia1 mi też wypchało pępek! Nie podoba mi się taki buu... W pierwszej ciąży był ładniejszy. A tak w ogóle to niby przez ostatni miesiąc przytyłam tylko 2 kg, ale po brzuchu widać baaardzo.

Madzia a próbowałaś pić syrop Laculosum? Ja czasem stosuję. Nie całą kurację a 45 ml na czczo i zazwyczaj pomaga. Bo kurcze zdarza mi się krwawić! A do do golenia to jest chyba największe wyzwanie Zawsze się dobrze zmacam a i tak później się okazuje, że coś zostało A ja nie mogłabym tylko przed wizytą, bo mnie odrost wkurza. Przed samym porodem to co parę dni poprawiałam. Tak się bałam, że mnie na porodówce położna ogoli jakąś tępą maszynką

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie. Najadlam się stresu... szyjka mi się skraca. Ma narazie 3 cm.. ale biorąc pod uwagę że zawsze miała ponad 5 cm to kiepsko... i bardzo mi się brzuch napina. Mam przez weekend leżeć w domu (3× dziennie magnez i nospa) i w poniedziałek rano wrocic do gina i ja zobaczymy co się dzieje.. oczywiście jak coś się będzie dzialo to od razu do szpitala.

Moja Lala ma już ponad 1 kg ale niech sobie siedzi spokojnie jeszcze troszkę.. jak ja mam spać i się nie denerwować.. dopiero dzisiaj zamówiłam wózek. Do odbioru za 5 tygodni.. nie mam łóżeczka, ani nic wypranego... a tu wizja leżenia przede mną. Tyle rzeczy mi jeszcze brakuje..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Na trzy noce przespane z rzędu ta musi być nieprzespana... w dodatku Mała tak szaleje że szok, co chwilę biegam sikać... ech.

Misia to teraz trzeba leżeć i pachnieć i odpoczywać. Wiem że to się łatwo mówi, ale w miarę możliwości trzeba się nie stresować. Będzie dobrze zobaczysz. Ja mam cały czas miękką, niby gin nic nie mówi, ale też mnie to trochę martwi...

Tak bardzo chciałabym dotrwać do terminu w miarę bez większych komplikacji a tu jeszcze 3 miesiące, a każdy dłuży mi się w nieskończoność.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Misia1221 moja szyjka już od miesiąca ma 2 cm, a termin mam ponad 2 tygodnie później niż Ty, także spokojnie, jak będziesz leżeć to dzidzia będzie sobie grzecznie siedzieć dalej w brzuszku. Ja teraz wszystkiego szukam w internecie na tablecie. aha no i mi lekarka na początku kazała leżeć z pupą w górze, niewygodnie, ale sama czułam, że to więcej dawało niż zwykłe leżenie. Trzymam kciuki!

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia- u mnie różnica w wielkości brzucha rano a wieczorem jest bardzo duża. Rano jest to zgrabny brzuszek a na noc wyglądam jakbym szła do porodu. Co do golenia- to nie sądziłam, że to będzie takie wyzwanie brzuch przesłania mi wszystko więc wszystko odbywa się na czuja
    DanCia- ja miałam bardzo głęboki pępek ale już czuję, że równa mi się z brzuchem.
    Dzisiaj była u mnie położna. Cieszę się z tego, że trafiła mi się bardzo sympatyczna i mam nadzieję obeznana kobieta. Słuchałyśmy serduszka i teraz będzie u nas co tydzień. Po obejrzeniu moich wyników (szczególnie testu pappa) stwierdziła, że będzie dobrze jeśli dotrwam do 38 tygodnia (zresztą każdy lekarz mi to mówił) i prawdopodobnie urodzę w kwietniu. Ale mam nadzieję, że ich przewidywania się nie sprawdzą. Jak mam być szczera to nie wiem czym ich słowa są spowodowane, bo wydawało mi się, że moje wyniki są ok. Oprócz ciuchów dla malego nie mamy nic, więc jutro zaciągam mojego D na siłę do sklepów i może coś uda nam się kupić lub chociaż wybrać. Majóweczki, oby te nasze szkraby chciały jak najdłużej sobie w brzuszkach posiedzieć!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów