Strona 25 z 476
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 4757

Majówki 2017

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Kasiu super że jest dobrze ! Ja już mam wszystkie badania zrobione żeby mieć na drugą wizyte juz czyli na czwartek, liczę ze uslysze serduszko ale dopiero 8 tydzień wiec za bardzo sie nie nastawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Jutro Legia z Dortmundem. Ale dzisiaj juz graja jakies inne.. O np. PSG - Arsenal... Znajac zycie On zasnie a ja obejrze do konca... Jak zawsze..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hahaha misia u mnie jest to samo zawsze zasypia bardzo szybko. Ale ja już się nauczyłam. Za każdym razem mu mowie ze jak tylko zobaczę ze ma zamknięte oczy to od razu przełączam. I jak mu bardzo zależy to nie zaśnie a jak niekoniecznie to nie obejrzy i ja przełączam mój na szczęście tylko legie ogląda. Reszty mu nie pozwalam

Paulina jeżeli to 8tc to jest duża szansa ze zobaczysz serduszko tego Ci życzę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    kasia gratulacje!! ja mialam tak rok temu - najpier widac bylo tylo tetno a potem na nastepnej wizycie juz bylo slychac itp. Wiec glowa do gory. ja juz biust rozmiar w gore...i znowu sie zaczyna wymiana stanikow. Masakra. Kasiu z tego co piszesz to masz spora historie z tymi ciazami...ale pociesze Cie znajomi 5 lat sie starali i jak uzbierali na in vitro i chcieli juz w tym kierunku dziłąc tonagle naturalnie sie udalo i maja juz 2letniego synka. Teraz podejscie do 2go dziecka - za pierwszym razem sie udalo! nie wiem jak to wszystko działa naprawde... a powiedz doszłas juz wczesniej do etapu ze widziałas zarodek? czy to pierwszy raz ?

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    dzis mecz! moj oczywiscie oglada mecz. ostatnio juz oglada z naszym 4 miesiecznym synkiem:P takze jak beda synowie dziewczyny to juz jestesmy przegłosowane w tej sprawie:P

O mnie
    Wawel właśnie nigdy jeszcze nie doszłam do tego etapu ostatnim razem niby był jakiś 8tc ale zarodek niechcial się rozwinąć. Dlatego jestem juz teraz szczęśliwa a za 2 tyg to chyba oszaleje z radości
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Znam kilka takich przypadków ze udawało się kobietom jak juz całkowicie odpuscily. To psychika często. Jedna para po 12 latach starania się mają dziecko. Inna para adoptowala troje rodzeństwa i ona teraz jest w ciąży. Mam nadzieje ze u mnie to już ten czas i wyczerpałam swój limit nieszczęść

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jutro moje usg ... juz w pracy chodze jak na szpilkach , nie moge sie doczekac odebralam wczoraj wyniki badan , wszystko w normie tylko w moczu mam bardzo duzo bakterii

Pomocy !!! Kobitki które mają mdłości ,co robicie bo ja dzisiaj od 5 nie spałam bo mnie mdliło a wymiotowalam dopiero po 7 .... już sił nie mam a jedzenie też mi nie wchodzi .
    A piersi też już mi urosły miałam 80E a ostatnio zmierzyłam 80G i był okej.... mam duży wybór bo pracuję w salonie z bielizną ale szkoda mi ok 100zl na biustonosz na ok 7 miesiecy

Junior Member Awatar Szczęśliwa podwójnie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny! widzę że u was wszystko dobrze i oby tak dalej. My też jesteśmy już po wizycie choć nie wiele się dowiedzieliśmy.Narazie widać tylko dwa pęcherzyki a usg na serduszkowanie mamy na 26 września więc dalej się denerwuje żeby było wszystko dobrze. Nie zgadza się nam tez wiek ciąży,pani wyliczyła mi że dzisiaj zaczynam 5 tydzień a aplikacja pokazuje ze zaczynam 6 wiec sama nie wiem. Myślałam że po wizycie się uspokoje a tu guzik dalej cała w nerwach

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Szczęśliwa podwójnie! No nareszcie się odezwałaś bo ja sie juz martwiłam, że coś strasznego się stało. Nie patrz na aplikacje. Ja mam dzisiaj 7 tydzien i 1 dzień. Lekarz mówi, że to 7 tydzień a aplikacja, że to juz 8(zaczęty). Stąd ta nieścisłość i u Ciebie na pewno jest tak samo! Więc proszę Cię! Wrzuć na luz a 26 się uspokoisz na 100 % !!! :*

paulina Ja mam okrutne mdłości i sobie z nimi nie radzę. z tym, że ja nie wymiotuje. Nie wiem czy to lepiej. Może jakby "poszło" byłoby mi lepiej a tak się męczę cały dzień. Co do biustu. Ja mam normalnie 65G. Mam jeden stanik taki rozciągnięty w ktory mi się mieszczą bo nie wiem, czy one zamierzaja jeszcze duzo urosnąć i tez mi szkoda kasy wydawac a ja nie moge sobie nigdzie na targu kupic bo sa dopiero od 75... w domu chodze w sportowym..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów