Strona 249 z 476
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 4757

Majówki 2017

Ewcia_N a jaki macie model Bebetto? Dla mnie najbardziej przypadł do gustu Bebetto Murano, ale chętnie poznam opinie Mam na temat też innych modeli.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Koteł to musisz dzidzi zrobić jakąś impreze z tej okazji! 100 dni to nie byle co;p
    agucha89 mi wręcz przeciwnie każdy tydzień się dłuży, bo chciałabym, żeby Mała w razie czego była jak największa. I dla mnie to jest jeszcze caaaały luty, marzec i kwiecień, a jak już się urodzi w maju to będzie dobrze.
    Ewcia_N faktycznie mówiła nam Pani w sklepie, że najlepiej przyjechać autami, którymi dziecię będzie podróżowało i w ten sposób dobrać fotelik. Inaczej może być pas za krótki, kanapa za głęboka, może po prostu nie pasować i będzie problem, żeby go dobrze zapiąć, a źle zapięty no to wiadomo nie spełnia swojej funkcji w 100%.
    milka875 to miałaś pecha, bo ja jestem mega zadowolona z zakupów w Lidlu. udało mi się kupić dwie pary leginsów i bluzeczkę, wszystko takie jak sobie wcześniej upatrzyłam. Jedynie rozmiary staników faktycznie zostały duże, więc nie wzięłam, ale jest jeszcze trochę czasu więc gdzieś upolują. Ale fakt rozmiary mają bardzo zawyżone, więc trzeba brać mniejszy rozmiar… Co do wózka to oprócz Roana podobał nam się Bebetto Murano właśnie.

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Hej

Makuszka not o udało ci sie z tym nosidłem. Ja nie uzywałam chusty tez nie. Teraz mogłabym pomyslec ale w sumie to tez bedzie lato wiec wózek i spacerek.

Karo Roan polecam. My mamy Roan Marita srebrny. Nic sie nie zniszczyło.

Co do fotelików bo moze było takie pytanie. Ja również zastanawiałam sie nad pierwszym fotelikiem z atestem. To ze fotelik nie ma atestu to nie znaczy ze nie przeszedł testu a ze poprptosu do niego nie "podchodził". Ja wyszłam z załozenia ze w tym pierwszym foteliku dziecko jezdzi ok pół roku. Wiec lepiej zainwestowac w fotelik pózniej który bedzie z dzieckiem juz do konca. I tak tez zrobilismy.

A z nosidełkami własnie jest tak jak tóraś pisała ale przepraszam nie pamietam, ze najpierw najlepsze sa chusty, a potem nosidło, dla dzieciecych bioderek.

Koteł ja też brałam antybiotyk na drogi moczowe. nie leczona infekcja jest groźniejsza. No to swietujesz. Ja za 6 dni

Makuszka uwazam tak jak ty, ze w foteliku to na krótko. Syzbkie zakupy z listą i do domku. My jak juz cos bralismy poporstu gondole i kładlismy w niej i na zakuypy.

Justine tez twardnieje. To juz taki czas ze są skurcze Braxtona-Hicksa. Jesli nie sa zbyt czeste w ciagu dnia np ponad 20 to nie masz sie co martwic. Ja mam np 5 razy dziennie a tez biore magnez. I moja gin powiedziałą ze jest ok.

O z tym lidlem to tak jest. Szaleja tam ludzie

Co do niani to ja pytam bo mieszkamy w domu. Mam starszego synka i jakby chciał isc na podwórko albo ja bym musiałą isc do ogrodu cos porobic bo to jednak lato to by sie przydała. Ale chciałam znac opinie o konretnym modelu
    Przeziebienie mi juz mija. Duzo lepiej sie dzis czuje. Moze nie bede musiałą isc jutro do lekarza. Wizyte u gin mam 15 lutego.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ależ jesteście dziewczyny produktywne!

Ja przyznam się szczerze, że nawet nie myślałam o nosidełku (tym na sobie) czy o chuście. Myślę, że na początku chciałabym się w ogóle nauczyć "obsługi" takiego noworodka, może pomyślę o tym później

Co do wózka, moja przyjaciółka ma bebetto murano, strasznie się na niego nakręciła, ale potem była średnio zadowolona. Mówiła że ciężki, dużo miejsca zajmuje w bagażniku i średnio poręczny. Ale to tylko jej zdanie, Broń Boże nie chcę nikogo zniechęcić, bo każdy ma swoją opinię ja wybierając wózek, będę starała się brać pod uwagę to jak się składa, czy jest lekki, ma dobrą amortyzację, i powiem szczerze że nie zależy mi na jakiejś konkretnej firmie, byleby był bezpieczny i funkcjonalny

Anabella jesteś już po wizycie? Jakie wiadomości?

Justinne mnie też twardnieje, ale tak jak zaleciła moja ginekolog, biorę 3x1 no-spe i 3x1 magnez, na razie jest ok, ale powiem jej o tym na następnej wizycie. Chociaż, jak pisała agula, na tym etapie ciąży to raczej normalne już. Nie martwię się bo szyjka długa a macica przy badaniu była miękka

Ja nie napadłam na Lidla bo raz że mam daleko, dwa że jest jeden i kupa ludzi przez co robi się bydło w tym sklepie, trzy że i tak nie miałabym transportu

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Bylam dzis na ktg. Posluchalam bicia serduszka, które cudnie pukało. Wczoraj ewedentnie jakas anomalia pogodowa sprawiła że mój synek dał taki popis...
    Za to doszlo do mnie że w razie koniecznosci pobytu w szpitalu juz teraz , to po za recznikami nic nie mam.... Wiec kupilam dzis 3 koszule nocne i biustonosz na moje obecne piersiska
    A po za tym robie polki w kuchni i duzo biegalam po sklepach. A potem wywiadówka... I teraz leze i odpoczywam, bo mój brzusio bardzooooo boli i sie napina
    A po za tym byłam też oglądać wózki. I pani doradzila mi camarelo. Przekonala mnie bo wozio super fajny! Tylko nie ma uzywanych z avengers

O mnie
    Anabella to dobrze, że to tylko taka anomalia, że wiesz że wszystko z maluchem w porządku

Dziewczyny czy Wy po całym dniu też macie taki duży brzuch, jakby wzdęty? Ja tak mam, rano się budzę i jest super a jak tylko zaczynam jeść i na koniec dnia to robi się taki duży i ciężki.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Madzia mam podobnie. Taki wielki jakbym miała zaraz eksplodować. I twardy jak skała. Do tego na wieczór bardzo mi to wszystko na kręgoslup uciska. I pod koniec dnia chodzic nie mogę...a w ogóle to chodze jak kaczka i wszyscy sie ze mnie śmieją....a cóż ja poradzę że tak mi plecy dokuczaja....
    Poczytałam przed snem. Zmaczylam oczy i moze uda mi się zasnąć. Jakie to frustrujące że wszyscy dokoła śpią, a ja się snuje jak duch :/ dziś od 4:30... I tyle się ochodziłam i omęczylam,to powinnam spać już dawnoooo...
    Słodkich snow dla Was i Bobaskow!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Co do wagi wózków to niestety te, które oglądamy ważą w okolicy 13-14 kg. To trochę dużo... Ale zależy mi na dużej gondoli i spacerowe też w miarę obszernej i zabudowanej - na spacery jesienią i zimą. Nad małą parasolka pomyślimy jak dziecko będzie miało z 2 lata.
    Ktoś wspominał o wózku Caramelo Avenger. To nasz drugi typ. Tylko w moim mieście nie mogę go nigdzie obejrzeć na żywo. Widziałam inny model Carera i kilka szczegółów mi nie podpasowalo, ale Avenger to podobno zupełnie nowy model i ma dobre opinie w internecie.
    A może któraś z Was ma?

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 też tak mam z tym brzuchem. Wczoraj się zastanawiałam jak dużo jeszcze urośnie, bo mam wrażenie, że do maja pęknę W ostatnich tygodniach tak mnie wysadziło, że wyglądam chyba na 8 miesiąc hehe :P Dziwna sprawa.. zastanawiam się dlaczego wypycha się pępek.. Moja siostra tak nie miała, a mi już prawie wystaje :P Ciąża to piękny stan, wręcz niesamowity.. obserwuje sobie brzuszek i dziwię się nadal, że tam żyje mały człowieczek, tak zależny ode mnie..
    Mi wczoraj przywieźli w końcu zamówioną sypialnie, w poniedziałek przywiozą kuchnię i nareszcie w przyszły weekend wracamy do naszego mieszkanka. Najgorsze jest to sprzątanie, ale czego się nie robi, żeby przygotować wszystko na przyjście dzidziusia

Piszcie dziewczyny, jak po wizytach

O mnie
    Uff, jak to dobrze że nie tylko ja tak mam, bo już się wystraszyłam

U nas jutro malowanie, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej wiem, że strasznie mnie będzie wkurzał ten bałagan zanim się tego nie ogarnie. Na ten czas trzeba się będzie przenieść do drugiego pokoju. Za to potem już się poustawia tak jak ma być i wreszcie będę mogła się wziąć tak na poważnie za kompletowanie wyprawki swojej i Natalki

Znowu musiałam użyć czopek, niestety żelazo, jakie by ono nie było u mnie robi swoje... a nie chcę już czekać do ostateczności. Mam nadzieję że morfologia się poprawi na następną wizytę i nie będę musiała już tego pić.

Ło, mój pępek już dawno wyszedł i małżon się z niego nabija, ale ja miałam przepuklinę pępkową jako dziecko dlatego wygląda on tak trochę nieciekawie

Mam też takie hmm... troszkę może śmieszne pytanie do Was. Jak wy dajecie radę golić się tam na dole? Kurde, trochę się trzeba nakombinować a niefajnie iść na wizytę z taką "czupryną" he he

Czekamy na wieści z wizyt

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów