Strona 245 z 476
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 4755

Majówki 2017

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Mój brzuchol
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00127.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	101.5 KB
ID:	100010

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170131_001.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	93.0 KB
ID:	100012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170131_002.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	93.5 KB
ID:	100013

Oto mój brzuszek U lekarza okazało się, że mam zapalenie gardła Próbujemy leczyć bez antybiotyku...
    Zdrówka wszystkim chorowitkom! Damy radę Babeczki
    Ehhh ale narobiłyście smaka na te placki.....

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Śliczne brzuszki. uwielbiam ciążowe brzuchole!

A ja mam dzisiaj taki dziwny dzień... gdyby moja pierwsza ciaza się utrzymała Nasza Dzidzia prawdopodobnie miałaby dzisiaj roczek...

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Brzuszki prześliczne

Co do jedzenia, to ja mam ostatnio jakieś sensacje żołądkowe, co nie zjem to boli mnie brzuch i zaraz mam wzdęcia, blee... lepiej się czułam w pierwszym trymestrze niż teraz.

Misia ja mam deja vu, w styczniu zeszłego roku właśnie dowiedziałam się że jestem w mojej pierwszej ciąży, i wszystko do mnie wraca tak dzień po dniu. Bardzo dobrze Cię rozumiem. Dlatego teraz tak bardzo boję się o tą ciążę, wszystko przeżywam dwa razy bardziej. Też mieliśmy mieć córeczkę, i w tym roku po raz drugi zostanę mamą dziewczynki. Ech... będzie dobrze

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Misia- bardzo dobrze Cię rozumiem. Ja miałam takie myśli w listopadzie, bo wtedy u nas były by pierwsze urodziny. Ale fakt, że byłam wtedy w obecnej ciąży sprawił, że czułam się z tym wszystkim lepiej. Pomimo tego, że życie toczy się dalej, to zostanie gdzieś tam w nas w środku. Ale teraz trzymam dłoń na moim podskakującym brzuchu i nie myślę o niczym innym

Madzia- możesz mi wpisac do tabelki 21 luty i 1 marca-wizyty ja się cieszę, że nie poznałam płci w pierwszej ciąży, bo pewnie byłoby mi trudniej z tym się pogodzić. I to fakt, że po takich przeżyciach człowiek martwi się każdą niepokojąca sytuacją w ciąży. Będzie dobrze Majóweczki :*

Madzia ja też mam ostatnio problemy z żołądkiem. Co zjem to zaraz mnie boli. Wzdyma. I zle się czuje bo od razu też sie tak nie fajnie odbija. I piecze w przełyku szczegolnie źle zaczęłam tolerować pomarańcze :/

Słodkich snów mamusie:*

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny,
    reka kroplowka tak boli, ze nie moge nia ruszac. a pisanie jedna reka to slaba sprawa (stad brak wielkich liter )
    ale jutro po badaniu maja mnie odlczyc, a na poczatku tyg wypuscic do domu!

piekne macie brzuszki. ja na razie +5kg, duzo mniej niz w pierwszej ciazy!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie. Ja miałam wizytę w poniedziałek i nie miałam usg :/ tylko badanie na fotelu.. wrr.. jak to mnie denerwuje. Ale szyjka i macica ok. Następna wizyta 13.02.
    Powiedzcie, doświadczone mamy, ile na ten maj potrzebujemy ciuszków z długim rękawem, konkretnie chodzi mi o body. Znalazłam w Tesco 5-pak za 16 zł i się zastanawiam, czy to mi się wszystko przyda, czy raczej na krótki rękawek mam kupować?
    U nas napadało mnóstwo śniegu, choć temperatura miała być już dodatnia i dlatego dopada mnie chandra. Już marzy mi się wiosna i słoneczko :P
    A Wy jak znosicie takie ponure dni? Dla mnie to męczarnia.

DanCia ja na razie mam po 8 szt body z dł. rekawem kilka pajaców i body z krótkim jeszcze nie mam...poluję na przecene w tesco wlasnie i bede kupować nie wiecej niz 5 szt na 56 i 62... U nas w maju i czerwcu to cieplo się dopiero zaczyna robić i nie spodziewam sie upałów żeby dziecko na golasa miało chodzić....ale przy tych anomaliach różnie bywa...
    Zbieram sie do lekarza mam nadzieję że dziś podglądnę mojego synka
    A pogoda...świeci słonko i jest przyjemnie do pospacerowania..tragedii nie ma. Ale wiosna radosna mile widziana

Ja juz po wizycie. Dzidzius ładnie rośnie. Na pewno chłopczyk. Niestety nie wiem ile waży bo skupilismy sie na serduszku które ciut nierówno bije... Jutro kontrola w szpitalu zeby tylko sie upewnić ze nic złego sie nie dzieje... Ehh :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów