Strona 243 z 476
Pokaż wyniki od 2,421 do 2,430 z 4757

Majówki 2017

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Ja od wczoraj borykam się z przeogromnym bólem gardła Wypróbowałam już chyba wszystkie domowe sposoby i jest jeszcze gorzej Przed chwilą zauważyłam ropny naciek na migdałku i podejrzewam że to angina Umawiam się na jutro do lekarza, ale boję się strasznie antybiotyku i tych powikłań Cholerna zima....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne tak jak już pisałam wcześniej, czasem warto przyjąć antybiotyk, bo grozniejsza dla Bobasa jest nieleczona infekcja niż przyjęcie leku, a tu już nie ma co ryzykować. Wracajcie prędko dziewczynki do zdrowia
    Ja się kładę spać, bo padam dzisiaj ze zmęczenia, może wreszcie się wyśpię

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Agucha89, Oooo super, że ktoś był w podobnej sytuacji i wszystko sie udalo My też łączymy z chrzcinami, ale poprawiny Stwierdziliśmy, ze kto będzie chciał przyjsc do Kosciola na chrzest to i tak przyjdzie. Dzis podjęliśmy tą decyzje, bo na początku w ogole poprawin miało nie być, ale polączymy 2 imprezy w jednym.

Makuszka, ,,,chlopczyku", hahaha rozbawilo mnie to zawsze może tez wołać wnusiu :P

Pulo123, ale postawa lekarza... u nas tez kość udowa jest trochę krótsza, glowa za to większa, ale lekarz mówi, że wszystko ok, wiec aż tak się nie martwie. Najważniejsze, że genetyk stwierdził, że jest w porządku! No i te marcowe badanie powinno Cię uspokoić

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_083206.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	70.6 KB
ID:	99995Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170131_083235.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	74.8 KB
ID:	99996
    Nasz 25 tydzień wg USG pochwalcie się dziewczyny swoimi brzuszkami

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam, ale czytałam i jestem na bieżąco. Madzia piękny brzuszek. Mój jest większy, pomimo że ciąża mniej zaawansowana, ale z synem też miałam duży brzuchol Justinne współczuję bólu gardła. Obawiam się, że jeśli jest już ropa, to bez antybiotyku się nie obędzie. Nie bój się, ja też jestem po 7 dniowej kuracji (zapalenia pęcherza). Byłam z synem na sankach, nie ubrałam się odpowiednio i sie zaczęło. Są antybiotyki bezpieczne w ciąży, moja Pani Doktor przepisała mi taki sam, jaki sama brała w ciąży. Szybko przeszło i po kłopocie. Ten był na bazie chyba penicyliny, bezpieczny dla dziecka. Wiadomo, lepiej, żeby takich sytuacji nie było, ale jak się już trafi, to lepiej porządnie wyleczyć. A na przyszłość znajdź jakiegoś pszczelarza w pobliżu, produkty pszczele są rewelacyjne jako środki zapobiegawcze na gardło. Taki propolis na przykład. Ja płuczę, jak się infekcja zaczyna i pomaga. Z tym że, jak się już choroba rozpędzi, to zazwyczaj za późno jest na płukanki. Ostatnio sporo ciuszków kupiłam, trochę mnie nakręciłyście i też postanowiłam zaszaleć. Jak się zrobi cieplej, to mąż obiecał rzeczy po synku znaleźć w kartonach na strychu, to będę segregować, może coś jeszcze się przyda z tego. Na pewno przewijak i wanienka. Ciuszki to raczej chłopięce wszystkie będą. U mnie tak naprawdę ten syndrom wicia gniazda dopiero się na dobre zaczął

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wróciłam właśnie do domu z glukozy. To jest jakaś masakra.. ide się od razu położyć bo żołądek mi wykreca...
    W piątek do lekarza już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć moja Kruszynke

O mnie
    Dużo zdrówka dla Was chorowitki :*

Zdjęcie sprzed chwili. 28 tydzień

Telefon mi wariuje i wyskakuje że wgranie zdjęcia nie powiodło się.. będę z tym walczyć..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170131-121852.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	5.7 KB
ID:	100003

Chyba się udało Miłego dnia

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    A jak sie dodaje zdjecie z telefonu bo ja nie umiem :-P

O mnie
    W opcjach musisz wybrać: wersja na komputer. I później ikonka 3 od końca i wgraj. Ale mi to nie zawsze działa.. chyba od jakości zdjęcia zalezy. Bo jak je zmniejszyłam to się dodało...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów