Strona 241 z 476
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 4757

Majówki 2017

Makuszka nie przejmuj sie teściową! Wiem że to trudne bo słowa bardzo przykre bez serca jest ta kobieta. Ale starzy ludzie tak mają! Z wiekiem gubią maniery i przyzwoitość!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    himcia współczuję leżenia w szpitalu, ja leżę w domu z rodzinką, gdzie każdy mi podsuwa wszystko pod nos, a tez mam dosyć, a co dopiero w szpitalu...

kasia a jakiś inny sprawdzony szpital masz gdzieś niedaleko?

Anabella moja mała co kilka dni robi sobie dzień odpoczynku i wtedy malutko się rusza, jakieś pojedyncze kopniaczki i to o wiele słabsze niż normalnie, ale na następny dzień wszystko wraca do normy. Ot taki dzień lenia;p

Makuszka nasi znajomi mają termin miesiąc po nas i też zdecydowali, że będą mieć Czarusia i strasznie mi się to imię podoba, a co najważniejsze we wszystkich formach jest ładne, mały Czaruś, trochę starszy Czarek i duży Cezary. Wszystko brzmi super, więc nie przejmuj się takim gadaniem! Uf, na szczęście chociaż mój M jest jedynakiem to teściów mam super i na prawdę dobrze go wychowali, co nie znaczy, że to nie jest jej ukochany synuś no i też czasem się spinamy, ale to raczej przez to, że mamy takie same charaktery i obie musimy postawić na swoim!

Madzia ja teraz tak mam, że maks godzinę mogę być na nogach, po godzinie mała mnie tak ciśnie na dole, że pędzę do łóżka. Posiedzieć mogę troszkę dłużej, ale też bez szaleństwa.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ratunku!
    Dzisiaj rano obudził mnie kaszel. Nie mam kataru ani gorączki tylko ten cholerny kaszel, taki suchy, że nic nie można wykaszleć a już mnie płuca palą.
    Robię parówki z szałwi, pije herbatę malinową z imbirem i cytryną, używam inhalatora, i jest tylko lekka poprawa.
    Jutro mam wizytę więc powiem o tym kaszlu z nikąd i zapytam o jakiś syrop dla kobiet w ciąży, ale pytanie doraźne na dziś: macie jakieś skuteczne sposoby ?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Koteł ja proponuję syrop z cebuli, w smaku kiepski ale dobrze działa na suchy kaszel.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

U mnie cebula sie nigdy nie sprawdzila i teraz tez nie podzialala. Ale super sie sprawdza mleko 1/4szklanki pelna łyżeczka masna i tyle samo miodu. Delikatnie wszystko podrzac az sie rozpuści i wypić. W nocy tylko to pomaga mojemu młodemu na suchy kaszel. Nawet syrop nie daje rady. I ja też po taką miksturę sięgam. Nawilża gardło rewelacyjnie!

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, ślub po narodzinach Data zaklepana od 1,5 roku, zaliczki popłacone wiec nic nie przekladaliśmy. Mam różnice 100 dni miedzy przewidywana datą porodu, a ślubem i liczę na to, że jakoś do siebie dojdę

Makuszka, chciałabym Ci powiedzieć, żebyś sie nie denerwowala takim gadaniem, ale ja sama wiem jak mnie to wkurza. My narazie intensywnie myślimy, ale każde imię jest poddawane przez kogoś krytyce. Jak temu sie podoba to temu nie, a i tak mamy problem żeby coś wybrać wspolnie...

Koteł na kaszel to tylko prenalen dla kobiet w ciąży albo jak radzi Madzia- syrop z cebuli.

Dzis duzo, duzo więcej siedzialam niż leżałam i teraz widzę, że to dla nas srednio dobre. Jednak musze co jakiś czas sie położyć na płasko i dac Bąblowi trochę swobody, te jego kopniaki to coraz silniejsze są, ale jeszcze nie sprawiają mi bólu

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kotel, na suchy kaszel to jakies naturalne pastylki nawilzajace (isle mozna w ciazy). I duzo czosnku na surowo zjesc.

Makuszka, wlasnie ponoc syna wychowuje sie dla innej kobiety. Glupia tesciowa, nie przejmuj sie i zrob po swojemu. Czarek to ladne imie.

Karo, u mnie na szczescie wszystko jeszcze moze sie okazac falszywym alarmem. Na to licze. I ze pozwola mi za kilka tygodni leciec samolotem, bo maz w Stanach sam siedzi. W kazdym badz razie, dzisiaj mam badanie i jak to badanie i czwartkowe beda dobre, to mnie chyba wypuszcza do domu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    1 w nocy a ja rozbudzona jakby był środek dnia... Myślę że nawet bardziej. Czy to już chroniczna bezsenność? Rano o 7 pobudka bo mam test glukozy. Koniec z zasypianiem o 6 i pobudką o 10 czy 11....
    Młody też daje po pęcherzu! Oszalał? Żeby o północy takie skoki i fikolki robić w brzuszku? Chyba że nadrabia za poranek....
    Co zrobić żeby zasnąć?
    Na dodatek silny skurcz lewej ręki mnie złapał i magnez nie pomaga.
    Okropna noc!

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Anabella ja też mam ostatnio takie spanie. Spać może i idę o 22 ale budzę się o 4, później o 5 i po 6 już w ogóle spać nie mogę.. ehh.. chyba się jednak nie wyśpimy na zapas :P Daj koniecznie znać jak po glukozie
    Ja dziś też idę na 9:30 podejrzeć mojego Synka, w końcu po 3 tygodniach Go zobaczę Zostało mi dokładnie 100 dni do terminu. Jeszcze miesiąc, może trochę ponad i kolejne badanie prenatalne (3), ale ten czas leci..
    Wczoraj byłam w Pepco znowu i są świetne body, spodenki i pajacyki za grosze. Niestety nie kupiłam ale wybiorę się na dniach Czas poważnie się wziąć za wyprawkę
    Mojej kuzynce mówili, że ma czas, że zdąży. Dobrze, że nie słuchała i kupiła wszystko wcześniej, bo mały tak pchał się na świat, że wyszedł 2 miesiące przed terminem

Wlasnie glukoze wypiłam. Pyszne było
    Zasnelam o 2 wstalam o 5:\ niestety nie wyśpie sie na zapas na 100 %

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów