Strona 240 z 476
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    himcia i effciak współczuję przeżyć. Trzymam za Was kciuki.
    Ja wczoraj nawdychałam się trochę domestosu i Synuś jakoś bardzo mało się później ruszał. Czekam, co będzie dzisiaj. Trochę się boję. Mąż oczywiście uważa, że przesadzam, ale do niego późno cokolwiek dociera, więc muszę się obserwować. Wizyta już w poniedziałek, więc na razie nie panikuję Pokoik Młodego prawie umeblowany Ach.. chyba dopadł mnie syndrom wicia gniazda hihi

2. dzieckozakupy.pl
    DanCia1 uważaj na takie chemikalia bo są niebiezpieczne dla Ciebie a teraz i dla Dzidka! Unikaj jak ognia. Ja zmieniłam chemie na eko. W lidlu jest swietna marka rzeczy eko do sprzątania. Na bazie octu i cytryny a i tak czyszcze przy otwartych oknach.

Calutką noc nie spałam zasnęłam po 6 .... Ehh

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki, jestem z czerwcówek, weszłam dziś sobie trochę z nudów prawdę mówiąc poczytać o tym co mnie czeka już niedługo. Tak właściwie to szukam wymówki, żeby nie ruszać tyłka z kanapy
    Widzę, że sporo z Was ma problem z drganiem powieki. To ewidentnie wskazuje na braki magnezu. Mi farmaceuta polecił Asmag Forte, podobno ma jakąś super czystą formę i dobrze się przyswaja. Natomiast mój ginekolog bardzo polecał Magne B6 i inny farmaceuta równiez potwierdzil, Teraz biorę Magne B6 2 razy dziennie. Może ustrzec też przed innymi dolegliwościami i zaoszczędzicie sobie stresu, tak więc polecam

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny !!!
    Wczoraj wyszłam ze szpitala - wyniki w normie tylko ta nieszczęsna hemoglobina nisko... Na EKG nic nie wyszło, więc mogli mnie wypuścić. Muszę wprowadzić do diety jeszcze więcej żelaza.... Lekarz na obchodzie powiedział mi, że zasłabnięcia w ciąży się zdarzają, że muszę teraz bardziej uważać, sama nie mogę jeździć samochodem, unikać skupisk ludzi i zdrowo się odżywiać. Takie to zalecenia. Myślałam, że ciemne historie o naszym szpitalu to plotki, ale przekonałam się, że to prawda. Położne bardzo niemiłe nic się od nich dowiedzieć nie można, lekarze udzielają byle jakich porad i wskazówek, a jedzenie !!! Jedzenie chyba dla tz. "umarlaków" stawka żywieniowa 3 zł na pacjenta. Śmierdziało i nie dało się tego jeść !! Dobrze, że już w domku w swoim łóżku !!!
    Co do lekarzy i ich marych opinii : Dziewczyna, która leżała ze mną na sali z podejrzeniem poronieni dowiedziała się od Pani Dr!!! Że: "Jeśli chce się mieć lepszą obsługę w szpitalu trzeba przynieść dobrą kawę i czekoladki" !!!! Porażka !!
    Ale ciesze się, że to już za mną i zastanawiam się czy naprawdę rodzić w tym patologicznym szpitalu !! Gdzie tylko na kasę patrzą !!

Uważajcie na siebie ! I mdlejcie w sklepach

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny A ja właśnie wybieram się do przyszłych teściów na kilka dni, żeby dograć sprawy z weselem, zobaczyć te rzeczy, ktore mamy dostać po likwidacji sklepu i trochę zmienić otoczenie. 5 godzin pociągami... Mam nadzieje, że dobrze to zniosę
    Miłego dnia

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kamowata to ślub jeszcze przed narodzinami Maluszka czy później?powodzenia w przygotowaniach u nas w tym roku mija równo 5 lat po ślubie, nawet nie wiem kiedy to zleciało!

A my mamy na reszcie łazienkę! Wysiedzieliśmy się wczoraj w sklepie, ale to co najważniejsze kupione: płytki, wanna, kibelek i inne duperele. Fakt jest tylko taki, że jeszcze z drugie tyle nam pójdzie, bo jeszcze masa pierdułek (niby) przez to wczoraj byłam tak padnięta że masakra, nie mogłam zasnąć, udało mi się około 2 w nocy
    Ech, jeszcze jak pomyślę, że przed nami kuchnia, którą już na teraz trzeba zamówić to mnie skręca. Jutro po wizycie podjedziemy do Ikei zobaczymy co tam jest.

Dobrze że jutro wizyta, mam kilka pytań do babki i muszę je spisać na kartkę żeby potem nie zapomnieć

Miłej niedzieli dziewczyny

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ach ileż ja sie strachu najadlam z samego rana! Obudzilam sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    I dzidzius się nie ruszał. Poszlam do łazienki. Popszytulalam z synem. Chwila mija za chwilą a bobo w brzuchu ani nawet nie drgnęło! Położyłam się i zaczelam pukac do brzuszka ruszac naciskać i nic! Po 10 minutach dopiero sie poruszył. I to tak tylko kopnął na " matka odczep sie! " ale sie uspokoiłam

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki, jakoś tak ciszej się u nas zrobiło. Dziewczyny w szpitalach- trzymajcie się tam
    Ja już po sesji i od jutra zaczynam poszukiwania wózka i kupowanie kolejnych rzeczy z listy. Wczoraj miałam pierwszą noc na poduszce ciążowej i powiem Wam, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu
    Wczoraj na imprezie rodzinnej zdradziliśmy mojej przyszłej teściowej jak będzie miał na imię młody i przy wszystkich na głos powiedziała, że ,,Czarek to imię dla psa i tak się za psami woła". No poczułam się jakby ktoś mnie łopatą przez głowę zdzielił. Rozumiem, że komuś może się nie podobać ale takie rzeczy się dla siebie zachowuje. Ehh, ta kobieta wciąż nie może mi wybaczyć, że odebrałam jej ukochanego syneczka. Po wielu przejściach z nią powiedziałam sobie kiedyś, że jeśli będę miała syna to uczynię wszystko żeby nie zrobić z niego kaleki-maminsynka a siebie kobiety, która nikogo do niego niedopuszcza. Kiedyś usłyszałam bardzo mądre słowa, że ,,dziecko wychowuje się dla świata,a nie dla siebie" i mam nadzieję, że uda mi się trzymać tej zadady jak już mój Cezary (ze swoim psim imieniem) pojawi się na świecie. Sorki, że się tak rozpisałam

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kurczę, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy żyją z jakąś pretensją do całego świata i potrafią tylko krytykować... Makuszka nie przejmuj się jej gadaniem, to jest Wasz wybór a jej nic do tego, nie musi się jej podobać.

Ja się wczoraj przeforsowałam chyba. Niby ani dużo nie chodziłam, więcej siedziałam, a dziś boli mnie lewy bok i kręgosłup... będę dziś leżeć brzuchem do góry Mała się rusza, ale znowu w dole... Dziewczyny mam pytanie, czy jak długo chodzicie czy stoicie to dziecko też wam spływa tak na dół macicy? Bo ona tam uwielbia siedzieć...

Anabella też zawsze przeżywam że Mała mało się rusza a potem daje popalić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów