Strona 239 z 476
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja to taka matka wariatka he he dziś już oczywiście nic nie boli, wiadomo...
    Noc oczywiście nie przespana, kurczę jak raz się wyśpię to potem kolejna noc nieprzespana. Zasnęłam w okolicach 2

Dziewczyny, które mają dzisiaj wizyty dawajcie znać

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ja też dziś zasnęłam pierwszy raz po 2, ale to dlatego że wczoraj miałam jakąś śpiączke i od 9 do 15 to co chwila budzilam się i spalam - pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło, ale najwyraźniej tego potrzebowalam

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Wróciłam od lekarza. Krążek się dobrze zagnieździł, ale szyjka dalej króciutka, także na razie leżę dalej. Lekarka powiedziała, że mam leżeć 3/4 dnia. Także mogę gdzieś wyjść na 2-3h pod warunkiem, że całą resztę dnia będę leżeć. No i nie muszę już mieć wyżej pupy niż głowy, chociaż tyle. Następna wizyta za 3 tygodnie czyli 17.02.
    Trzymajcie się cieplutko bo na dworze zimno.

O mnie
    Karo to mimo tego krążka skraca się bardziej czy cały czas jest taka jak była? Jak lekarka to widzi na dalszym etapie? A oprócz tego krążka masz jakieś leki dodatkowo?
    Leż i wypoczywaj i oszczędzaj siły

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia nie skraca się, ale nie wydłuża, a na to lekarka liczy, bo tak to ten pessar trzyma ją na samym koniuszku. Mam luteinę dopochwowo 2 razy dziennie.

O mnie
    Może na następną wizytę będzie już lepiej i się wydłuży. W sumie ja mam luteinę od początku ciąży, już się przyzwyczaiłam.

Dziewczyny a w jakich ilościach bierzecie magnez? Bo ja mam dawkę 100mg 3 razy dziennie i nie wiem czy to dużo czy mało. Fakt, zauważyłam, że brzuch mi prawie przestał twardnieć.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    pulo123 witaj wśród Nas! Napisz jak się czujesz

Madzia lekarz mi mówił, że po duphastonie i magnezie powinna być normalna, twardsza, ale nie dał 100% gwarancji że tak też się stanie.. więc zobaczymy, czy coś to da.. Okaże się 8 lutego na wizycie a Tobie co mówiła lekarka? A jeżeli chodzi o magnez to ja biorę 3x2 Asmag forte (pisze, że ma 34 mg jonów magnezu) i tylko raz mi twardniał brzuch ale to całkiem na początku ciąży.

Jutro jadę na tydzień w góry, pooddychać świeżym powietrzem!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dlugo mnie nie bylo. Od poniedzialku bylam w szpitalu bo cukier mi zly wyszedl po tym obciazeniu, po 2 godz. 154. Takze od pon do czw bylam na konsultacjach szpitalnych i pobieraniu krwi co chwile. Ja to sie nie dziwie ze w szpitalu cukier mi skakal skoro ta ich dieta wcale nie byla dieta odpowiednia dla mnie, no ale teraz mam stosowac diete i byc pod opieka diabetologa. Zobaczymy ale na razie jest w miare ok. Teraz odsypiam ten pobyt bo w nocy na patlogii czlowiek sie nie wyspi bo co chwi,e ktg, sprawdzanie tetna, cusnienia, pobieranie krwi... masakra. Kolejna wizyte mam 6.02 i 24.02. Co do magnezu to max dawka to 300 mg na dzien.

O mnie
    marteczka właśnie w zasadzie to nic mi na ten temat nie mówiła. Zawsze mówiła że miękka ale prawidłowej długości i zamknięta, więc nic się nie dzieje. Teraz sama z siebie biorę magnez, no a luteinę to mam już od początku, zobaczymy co mi teraz powie.

effciak to miałaś przejścia na prawdę. Oby już teraz było dobrze, dobrze dobrana dieta i będzie ok

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    effciak, wspolczuje szpitala. Dobrze, ze juz w domu i na wlasnej diecie!

My wciaz zamknieci. W poniedzialek moze sie okaze czy mam szanse na wczesniejsze wyjscie. Wczoraj jak sie z cora rzegnalam to plakala bardzo, a mi serce pekalo. Jest stabilnie na razie, nic nie cieknie, wiec jestem dobrej mysli. W pierwszej klinice mogli sie pomylic (tzn badanie wyszlo falszywie pozytywnie), a rownie dobrze jest jakas dziurka, przez ktora wody sie saczyly i sie teraz sama zasklepia. Nie wiadomo, wiec trzeba obserwowac i lezec grzecznie.
    Chyba jestem juz najstarsza pacjenta na oddziale, taka jest rotacja szybka. Dwa dni temu o 2 w nocy kobitce obok cos sie stalo, bo pozapalali swiatla, trzaskali roznymi drzwami i szafkami, lekarz przyszedl. Rano ja zabrali. Przyszla nowa po poludniu i o 4 w nocy ja zabrali. Niby kazda ciaza inna, ale jednak strach jak cos takiego sie dzieje obok ciebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów