Strona 236 z 476
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny byłam dzisiaj na krzywej cukrowej. Niestety nie udało się i zwróciłam po godzinie wszystko i przez ten cały czas męczyłam się żeby wytrzymać jak najdłużej. Jestem wykończona, później zwracałam jeszcze 4 razy.
    Byłam u położnej, która powiedziała że lekarz na wizycie w poniedziałek zadecyduje czy zlecać jeszcze raz ten test czy nie. Ja wiem że nie dam rady utrzymać tej glukozy w żołądku na czczo.
    Glukoza na czczo wyszła mi 5,3 ( przy normie 5,1-6,9) i babka powiedziała że być może nie zleci już ponownego wykonania, a jeżeli już to 50 g glukozy i pomiar po godzinie.
    Jestem załamana że się nie udało

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Koteł nie ma się czym przejmować, tak się czasem zdarza, nie wszyscy są w stanie ten test wytrzymać. Mnie potem cały dzień było niedobrze i żadnym jedzeniem nie mogłam tego smaku i uczucia zasmakować.

Mnie za to chyba dopadają hemoroidy, odczuwam takie kłócia i trochę ból w tamtej okolicy i w dodatku znowu nie byłam w toalecie przez trzy dni i znowu muszę użyć czopka bo nie chcę się naprężać, a bardzo tego nie lubię

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Koteł krzywa cukrowa jeszcze przede mną... ciekawe czy ja dam radę wytrzymać... obawiam się bo rano jak czegoś nie zjem to mi się w głowie kręci..

Madzia a pijesz dużo? U mnie problem z zaparciami się skończył ale zgrzewka wody to jest max 2 -3 dni. I herbate oprócz tego pije i dużo owoców jem... mój A stwierdził że ciaza przypomina kaca. ból głowy i ogromne pragnienie

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    MadziaQ_89- ja mam czasem takie rozciągania. Dzisiaj np boli mnie coś w pachwinie, czuję się jak do rozciągania do szpagatu. Ehh te uroki ciąży

Karo90- no właśnie widzisz, u Ciebie bez badania ginekologicznego mogło by być nieciekawie, dlatego ja się zawsze zgadzam na badanie.

Koteł- ja też po około godzinie miałam kryzys, zrobiło mi się niedobrze i ciemno przed oczami ale na szczęście utrzymałam tego ,,drinka" w sobie. I usypiałam ma siedząco w przychodni. A potem pół dnia noe nadawałam się do życia.

Plamienie na szczęście ustało ale co się strachu najadłam to inna sprawa. W nocy obudziłam się i nie czułam ruchów więc jak wyrodna matka poszturchałam brzuch i młody się odezwał

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Misia staram się ale wiesz jak to jest, nie zawsze daję radę, kiepsko mi to idzie. Za to owoców jem na prawdę dużo. W sumie to nawet ostatnio nie było tak źle, ale doszło mi to żelazo no i muszę je brać, bo powtarzałam morfologie teraz przed tą przyspieszoną wizytą i niestety ale cały czas nisko... nie wiem też czy te bóle głowy to nie są od za niskiej hemoglobiny...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    My w szpitalu z podejrzeniem wycieku wód płodowych. Cos mnie zaniepokoiło i poszłam do gina, a tam stwierdzili, ze wody ciekną i karetka mnie zabrali do szpitala. W szpitalu ma szczescie diagnozy nie potwierdzili, ale tez nie wykluczyli, wiec jesteśmy na obserwacji min 2-3 tyg
    Maz juz wrócił do Stanów i nie moze przylecieć. Na szczescie jest tutaj jego mama i moze sie zająć starsza córka.
    Jestem przerażona szczerze mowiac...

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    I ja witam nowe Mamusie Majowe

himcia czym się to objawiało u Ciebie? Życzę zdrówka. Koniecznie daj znać, co i jak.

Powiem szczerze, że jak staram się nie panikować, tak dzisiaj mnie coś męczy. A mianowicie trochę się nadźwigałam, myłam okna, podłogi i zaczął mnie boleć kręgosłup, później zaczęło promieniować do pośladka i do podbrzusza. Teraz odpoczywam, zjadłam obiad i czekam aż Młody się ruszy,a jak nie, to wieczorem chyba zajrzę na IP. Ale jakoś głupio mi tam jechać, co ja im powiem, że plecy mnie bolą ? :| Na razie nie panikuję ale wiadomo, że strachu trochę jest..

Jeśli chodzi o badanie na fotelu, to ja mam bardzoo rzadko. Ale jak wszystko jest ok, to może to nie jest konieczne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Himcia trzymam kciuki żebyś jak najszybciej wróciła do domku i żeby wszystko było ok !
    A mój Misiek w brzuszku tak mnie ugniata jakby ciasto drożdżowe robił. Pęcherz mam skopany. I co chwile ratuję się leżeniem pupą do góry bo te jego wygibasy tak bolą :/

Syropek z cebulki zrobiony i sie ratujemy z synem. Fatalne mamy ferie, takie smarkate i z kaszlem! Paskudna zima!
    A i Wczoraj upiekłam ciacho z jabłkami mniami wyszlo i już nie ma.... Wiec zaraz zabieram się za pieczenie drugiej blaszki

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Hej majoweczki ;-)
    My też w szpitalu. Zemdlalam dziś w sklepie i karetka mnie zabrała :'(
    Najważniejsze że z dzieckiem wszystko dobrze. Mam niedokrwistosc i muszę tu zostać przynajmniej 3 dni. Nie mogę chodzić muszę leżeć...
    Na usg w szpitalu potwierdzone że chłopiec będzie :-)

Dużo zdrówka dziewczynki :-*

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Anabella ale mi smaka narobiłaś :P Chyba też coś upiekę jak tylko mi kuchnię zrobią

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów