Strona 233 z 476
Pokaż wyniki od 2,321 do 2,330 z 4755

Majówki 2017

ja najpierw tylko z otulacza bede korzystac i z rożka albo śpiworka na zomniejsze dni. Zeby sie dzidzi nie poplatalo w tych kocykach/kołderkach. Prześcieradło na materac i tyle
    Wozki sa drogie. A trafiają sie mega zadbane używki i warto szukać

Makuszka może coś zjadlaś?
    Ja jak zajadalam czosnek i mlodemu nie pasowal to przez 2 dni i 1 noc jakby sie dopalaczy najadł tak szalał!! W szoku bylam i też troszkę się wystraszylam.

Dziewczyny dręczą mnie sny że zamiast chlopca będę mieć dziewczynkę!
    A w ogole to dzis mi sie snilo że urodzilam dziewczynke! I kupowałam butelkę i mleko i były kosmicznie drogie bo az 150 zl!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja właśnie jestem po glukozie, powiem Wam, że całkiem dobra była u Nas jest cytrynowa. Ale po 15 min po wybiciu przeokropnie mnie mdliło uff. Ale na szczęście już z głowy

Ja też póki co pościeli nie kupuję, zdaję się na otulacz, rożek i kocyk i kokon chce, ale nie wiem czy jest mi aż tak bardzo potrzebny hihi.

Anabella, pewnie dlatego, że bardzo byś chciała dziewczynkę? Może akurat się coś zmieni

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Karo90 ja też najpierw tylko otulacz. Dla mnie kołdra jest za sztywna dla takiego maluszka. Mojemu starszemu kupiłam kołderkę na zimę o tę. Ten większy rozmiar. Chyba 160x80? Nie wiem dokładnie. Mniejszej nie było sensu na tym etapie. A pamiętaj, że my rodzimy przed latem. Ja pewnie kołdry długo nie kupię. Starszy nie chce pod tym spać. Woli mięciutkie kocyki.
    Anabella ciążowe sny są przecudne najlepsze jest to, że wydają się takie realne i tak dużo się pamięta.

Ja mam dziś ciężki dzień od nocy. Wiktor mi się budził z płaczem, prawie nie spałam. Teraz też marudny, strzela fochy, porozlewał mi w kuchni i musiałam już podłogę myć. Chodzi i o wszystko się obija, non stop ryczy a ja razem z nim. Jestem wykończona Najlepsze, że jak ja się rozryczałam to spojrzał na mnie zdziwiony i zaczął się śmiać!!! Ehh macierzyństwo ma też swoje gorsze dni... Oby jutro było lepiej!

Junior Member
    Diaboliques

Mieszka w
    Krakow
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.05.2017
    Witam wszystkie Majowe Mamy
    Regularnie przeglądam forum i wreszcie postanowiłam sie przyłączyć. Także WITAJCIE

Hej dziewczyny,
    dziękuję za ciepłe przyjęcie. Czujemy się dobrze, maluszek rośnie zdrowo, na ostatnim badaniu w zeszłym tygodniu miał już 440g. Wczoraj pierwszy raz byłam na fitnessie dla przyszłych mam i polecam, jak tylko nie macie przeciwwskazań, bo to bardzo fajne ćwiczenia. Następną wizytę mamy dopiero 24 lutego, więc badania, w tym test obciążenia glukozą wykonam pewnie przed samą wizytą.

Super, że piszecie o wózkach, bo dla mnie to czarna magia, a już niedługo musimy się na coś zdecydować.

marteczkaa dzięki za podzielenie się linkiem oferta w LIDL-u wygląda kusząco. Jak widzę te małe ciuszki to mam ochotę kupić wszystkie dobrze, że mąż studzi mój zapał.

ja wiem że temat butelek już był. niestety z przyczyn zdrowotnych nie będę mogła karmić piersią z czego jest mi ogromnie smutno ale ważne żeby bobo było zdrowe i tak siedzę i przeglądam info o wszystkich butlach flaszkach i smoczyskach.... i czuję że one mnie zaraz zjedzą w końcu wybrałam zestaw AVENT Zestaw początkowy dla noworodków Naturalne..... jakbyście się wypowiedziały na ten temat to byłabym wdzięczna. Moja znajoma kilka lat temu tylko z aventu używała butelek i była mega zadowolona ale wtedy ten wybór nie był tak skomplikowany jak teraz.... smoczki takie siakie i owakie.... Oszaleć można!!

a i czy położna środowiskowa to obowiązek i przymus czy też nie musi ona mnie w domu nachodzić. przy 1 dziecku nikt taki do mnie nie przychodził i teraz też wolałabym uniknąć takiego kontaktu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170124_123845.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	81.3 KB
ID:	99882
    Mam i ja!

Co do łóżeczka to kupiłam pościel, ale na początku i tak nie będę jej używać, zakupiłam też rożek także będziemy korzystać z tego i do tego kocyk albo otulacz, pościel od początku na pewno nie.

Co do butelek, koleżanka polecała mi Dr Brown's i na te chyba też się zdecyduję, chociaż fajnie wyglądają też Tommy Teepe i Lovi, ale to do rozważenia. Jeśli chodzi o smoczek to myślałam o Canpol lub Lovi.

Witam kolejną majową mamę! Fajnie że ciągle ktoś się do nas przyłącza

Moje Dziecię uwielbia dół mojej macicy, szczególnie pęcherz i odbyt, uwielbia mnie tam ciągle oklepywać i za nic w świecie nie chce się przenieść na górę

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Karo, posciel ani kocyk (chyba, ze do wozka) sa nie potrzebne przez co najmniej pierwsze 6 miesiecy. Dziecko moze sie zaplatac/przykryc i udusic, wiec w lozeczku nie powinno byc zadnych luznych poslan/maskotek/zabawek/podus itp. Do spania polecam spiworki czy inne opatulacze.

Anabella, ja uzywalam butelki medeli ze smoczkiem calma. Smoczek jest jeden na caly czas i dziecko musi ssac z niego jak z piersi (mocniej by wiecej polecialo), wiec nie trzeba kupowac i bawic sie w te dziurki. Zalaczam linka jakbys byla zainteresowana. Nie bedziesz mogla karmic przez caly czas czy tylko na poczatku? Bo jak przez kilka pierwsze miesiecy, to moze warto powalczyc o utrzymanie laktacji?
    http://www.medela.pl/dla-mam-karmiac...armienie/calma

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Karo90 Potwierdzam to co dziewczyny napisały. Pościel na początek jest zbędna, wiem coś o tym, bo w pierwszej ciąży kupiłam i leżała nieużywana. Dobrze chociaż, że wzięłam większy rozmiar (100x135) więc teraz się przydaje dla Syna. Teraz zamierzam kupić kocyk do wózka i lekki otulacz, bo to w końcu lato będzie, mam rożek i jeden mniejszy śpiworek po Starszym, więc wystarczy. No i do łóżeczka i do gondoli wózka zamierzam kupić nowe prześcieradła, skoro córa dostaje rzeczy po starszym bracie :P Zachorowałam na produkty polskiej firmy Pink No More - może którejś też coś przypadnie do gustu
    https://www.fabrykawafelkow.pl/posci...c-gwiazdy.html

Diaboliques Witaj! Napisz coś więcej o sobie

Anabella Takie wizyty położnej środowiskowej nie są obowiązkowe - można z nich zrezygnować. Podsyłam linka: http://www.sosrodzice.pl/puk-puk-pol...patronazowych/ Mnie po pierwszym porodzie odwiedzała położna, bo przychodziła też po 20 tygodniu ciąży - ale wtedy to ja sama się zgłosiłam do poradni. Wydaje mi sie, że jak ktoś będzie Mamą po raz pierwszy to takie wizyty są pomocne, bo zawsze można się dowiedzieć czegoś ciekawego i przydatnego, położna skontroluje pępek, całe ciałko czy nic niepokojącego sie nie dzieje. Ale wiadomo, że wszystko zależy od tego na kogo sie trafi. Jak komuś z kolei bardzo zależy na takich wizytach to niech poczyta sobie ten wpis: http://mamadu.pl/124047,polozna-srod...ymagadc-od-nfz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów