Strona 229 z 476
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 4755

Majówki 2017

Madzia według googla mozemy. Ja pije z rumiankiem,bo tez mam problem z gazami...tylko ze ja mam ich nadmiar.

Bylam w smyku na zakupach -kupilam 3 pajace za 41zl i 5 body z dł. Rekawem za 55 - ale niestety okazalo sie że jeden jest podarty ubranka na rozmiar 62...ale maja zawyzone rozmiarówki i odpowiada na 68. Wiec i tak trzeba dokupic te na 56... I jeden fajny bodziak na 68. I 5 pieluszek ale tetrowych bo akurat super mieciutkie były. I jak w tesco macałam te muślinowe to niczym sie nie różniły.
    Troszke sie dziś napalilam na zakupy i po fakcie zaczęłam wątpić w swoje wybory ze względu na te rozmiary...

A W tesco za to kupilam 2 fajne przescieradelka z gumką za 24 zl. I niestety tam juz zadnych promocji nie bylo na ubranka więc będę na bieżąco polować.
    Liste mam z tego co Wy pisałyście i raczej nic co nie byloby potrzebne...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
    Madzia według googla mozemy. Ja pije z rumiankiem,bo tez mam problem z gazami...tylko ze ja mam ich nadmiar.

Bylam w smyku na zakupach -kupilam 3 pajace za 41zl i 5 body z dł. Rekawem za 55 - ale niestety okazalo sie że jeden jest podarty ubranka na rozmiar 62...ale maja zawyzone rozmiarówki i odpowiada na 68. Wiec i tak trzeba dokupic te na 56... I jeden fajny bodziak na 68. I 5 pieluszek ale tetrowych bo akurat super mieciutkie były. I jak w tesco macałam te muślinowe to niczym sie nie różniły.
    Troszke sie dziś napalilam na zakupy i po fakcie zaczęłam wątpić w swoje wybory ze względu na te rozmiary...

A W tesco za to kupilam 2 fajne przescieradelka z gumką za 24 zl. I niestety tam juz zadnych promocji nie bylo na ubranka więc będę na bieżąco polować.
    Liste mam z tego co Wy pisałyście i raczej nic co nie byloby potrzebne...

Anabella rozumiem, że sarkazm w twoich pierwszy słowach dotyczy mojej wcześniejszej wypowiedzi ??? Skoro ktoś nie ma książek w domu może sobie wbić w szanownym panu google coś mądrego np. światowa organizacja zdrowia - i szukać zaleceń dla kobiet w ciąży. Chyba jest to wiarygodne źródło ?? Nie napisałam, żeby szukać głupot na ślepo tylko wyszukiwać mądrych stron internetowych z których można się czegoś dowiedzieć.
    A jak tak szukałaś o herbatkach rumiankowych w googlach to powinna wyskoczyć Ci również taka informacja:
    Kobiety w ciąży powinny być świadome, że herbatki z rumianku są bogate w wapń, magnez, pomagają w bezsenności i zapaleniu stawów, ale z drugiej strony stymulują skurcze macicy oraz wykazują właściwości alergiczne.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    marteczkaa przewijak mam taki do położenia, tylko pod spodem ma takie wystające bolce są, żeby nie zjechał.. Mi się wydaje dość stabilny. Nie mam jeszcze tych mebli u siebie w domu, bo wciąż u mnie remont, ale na początku lutego powinnam już je przewieźć do siebie, to napiszę dokładniej jak to wygląda..

Kasia_kg2 zero sarkazmu... Teraz Ojciec googl ma w sobie wszystkie ksiazki i mądrości i jesli ktos ksiazek pod reka nie ma tam na pewno cos dla siebie znajdzie. Wszystkie ziolka w nadmiarze sa niebezpieczne dla ciezarnych zreszta jak mieso, ryby czy warzywa pelne pestycydów. Nie trzeba miec z tego doktoratu...
    Moj lekarz doradzał mi picie ziolek ktore wymienilam wczesniej. I nie w litrach tylko rozsądnie

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    DanCia1 o no właśnie chodziło mi o to czy wszystkie są takie gładkie, czy są też z takimi bolcami jakimiś, to dobrze, takiego właśnie szukam Bo takie ładkie to mi się wydaje, że byle ruch i mogłyby zjechać z łożeczka...

Ja myślę, że w rozsądnych ilościach możemy sobie pozwalać na różne rzeczy no chyba, że kategorycznie jest zabronione. Madziu z tym koperkiem to nie wiem, ostatnio też sobie chciałam kupić ale na opakowaniu (takie w ekspresie) pisało, że kobiety w ciąży nie powinny tego pić.. No ale sama nie wiem, skoro dzieci piją..

Witam Was. Jutro wizyta u lekarza... Ale napiszcie mi czy taki twardy brzuch ,bolacy to tak normalnie jest?? Ja nigdy żadnych problemów nie miałam. W ogóle czuje się jak w pierwszej ciąży. Biorę magnez . nie bardzo pomaga. Oczywiscie zapytał lekarza jutro ale zapytać chce o wasze zdanie. A może ktoras juz tak miała??

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja chyba oszaleje... chyba znowu pojadę na IP, cały dzień towarzyszy mi taki dziwny ból miesiaczkowy od kręgosłupa przez podbrzusze i dodatkowo ucisk jak na odbyt. Mała się rusza dość aktywnie. Przecież to jest jakaś paranoja, tydzień temu byłam w szpitalu i znowu coś się dzieje. Boję się jechać bo boję się że znowu tam zostanę, te pielęgniarki mnie chyba wyśmieją...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia ja polecam jechać jak cos nie pokoi. Każdy ma takie prawo. Mnie tez wysyłają. Ale tak jak Ty martwię się ze mnie wysmieja bo nic się nie dzieje...

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak coś jest nie tak, to nie ma się co zastanawiać tylko jechać.. Pielęgniarki są od tego, żeby pomóc, więc nie może mieć prawa wyśmianie nawet nie powinnyśmy się tym przejmować. Odpowiadamy nie tylko za siebie ale też i za Nasze dzieciątka.

Majka a to tak po prostu Ci twardnieje czy po jakimś wysiłku?

Co noc burze się z twardym i bolacym brzuchem ( tak od tygodnia ) dziś poszlam uspac najmłodszego i dopiero wtedy poczulam ze mnie boli. Dotykam brzucha a tu znowu brzuch jak skala. Nie będę panikowac . juz do jutra wytrzymam. Zresztą z kim ja teraz dzieci zostawie a w szpitalu jak wiadomo się na czekam w kolejce co najwyżej dostaje magnez w kroplowce i do domu.
    Wiec poczekam i jutro zapytań lekarza. Jedynie martwicę się czy blizna po coeciach się trzyma .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów