Strona 226 z 476
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 4757

Majówki 2017

Hej dziewczyny. Ja staram się spać na lewym boku ale mam wrażenie, że do końca ciąży odleżyn się nabawie ;-) Czytałam ze w ciazy nie można spać na prawym boku i na plecach bo dziecko będzie niedotlenione. Podobno jest wtedy uciskana żyła główna :-(. Biorę leki na twardy brzuch, w dzień jeszcze działają ale w nocy jak się budze to mam wrażenie, ze jest jak napompowany balon, macie może też tak?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Capucinko a co na to lekarz?

DanCia1 lekarz w poniedziałek zapisał mi dodatkowo luteine i na noc relanium ale mam wrażenie, że to nie działa. Podobno relanium ma być bezpieczniejsze niż nospa. Rano ustępuje mi twardnienie jak się napije cieplej herbaty, wiec mam zamiar dzisiaj w nocy to wypróbować. Lekarz mówił mi ze za trzy tygodnie wyśle mnie do szpitala na zastrzyki na sterydy na rozwój pluca małej a teraz jestem dopiero w 24 tc. Przy tym wszystkim dobrze ze narazie szyjkę mam porządku, nieskrocona.

DanCia1 ja też mam ostatnio niezły ubaw jak młody mi "odpukuje". Jak bylam na zjeździe MjakMama to położna mówiła ze można sie tak z dzieckiem bawić. Ty pukasz albo naciskasz na brzuch a on sie uczy odpowiadać szczególnie polecane dla tatusiów,że nawiązują wyjątkową więź z dzieckiem.... Ahh gdyby mój M miał jeszcze siłę psychiczną do utrzymania ręki na brzuchu... A dla niego ruchy dziecka są dziwne

Gniazdko zaczynam i ja wić dziś zrobilam miejsce w szafie. Popralam i posortowalam ubranka. Planuję już co i gdzie poprzekladam żeby łóżeczko zmieścić.... A jak tylko wyzdrowieje to pędzę na zakupy

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Cześć mamusie
    Byłam dziś podejrzeć naszego dzidziusia I okazuje się, że siusiak się schował i lekarz stwierdził, że być może będzie dziewczynka. Jest mi proszę przykro nastawiłam się na chłopca, ale bardzo się ciesze, że dzidziuś rośnie ma 750 gram i prawdopodobnie urodzi się duży. Poprzednie badania USG wskazywały na 99,9% chłopca, więc jak to możliwe, że przez miesiąc się zmieniło ?? Kupiłam ostatnio takie piękne rzeczy dla Kacperka. Będziemy szczęśliwi i z chłopca i różowej pięknej buby, ale jakoś tak mentalnie nastawiłam się na Kacpra.
    Mam wyniki na pograniczu i grozi mi niedokrwistość muszę urozmaicić dietę bogatą w żelazo. Zero kawy herbaty i mleka, bo te składniki najbardziej wypłukują żelazo.

Spokojnej i przespanej nocki dla wszystkich co spać nie mogą, bo u mnie tez ostatnio ciężko z zasypianiem

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Anabella mój mąż też nie potrafi wytrwać nawet chwili z ręką na brzuchu, sam się zaraz wierci. A w ogóle stwierdził, że to nic niezwykłego Ważne, że dla nas to wyjątkowe uczucie :P
    Capucinko gdzieś czytałam o tych sterydach, że podają je w razie ryzyka przedwczesnego porodu. Myślę, że lekarz wie, co robi. Lepiej jak Cię gdzieś skieruje na dalsze badania czy zaleci jakieś leki, niż tak jak mój miałby to mieć gdzieś... sama muszę dbać o to, żeby mieć porobione badania i muszę upominać się, żeby posłuchać serduszka. Trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze.
    Zamawiałyście już wózki? Ja się dowiedziałam, że nawet do 12 tygodni trzeba czekać, więc początek lutego już pójdziemy zamówić. Bo gdyby tak Młodemu się pospieszyło i wyszedł choćby 2 tygodnie wcześniej, to nie wiem, co zrobię, bo bez nosidełka nas nie wypuszczą ze szpitala :P
    Czytałam te Wasze listy wyprawkowe i powiem szczerze, że ja się nie zabrałam nawet za napisanie takiej listy. Jestem w tyle bardzo.. Muszę przysiąść i coś naskrobać, albo skorzystam z Waszych propozycji.. Czuję presję, że czas najwyższy powoli się za to brać :P Brzuch mi tak doskwiera, że wydaje mi się, że jeszcze z miesiąc i nie będę się mogła ruszać tak jak teraz :P Ogólnie rosnę jak jakiś wieloryb hehe :P

Kasia_kg2 chlopcy ściskaką nożki i między nimi chowają siusiaka i wtedy na usg wyglada jak dziewczynka. Moje bobasy już 2 razy mnie tak załatwiły jeżeli na którymś usg lekarz widzial siusiaka to bedziesz mieć Kacperka

Ja wozek głęboki bede kupowac używany i na taki też poluje w ogłoszeniach. A później spacerowke już nową bo to na kilka lat i musi być solidnej jakości

Spałam w nocy tylko obudzilam sie 3 razy siku ale później zasypialam bez problemu. Synek też spał. Brzuch nie boli i nie kręci czyli to wina czosnku!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia Ze zwolnieniem tak jak dziewczyny pisały - może wystawić max. 3 dni do przodu i wstecz chyba o też trzy.
    Anabella Jak tam bóle brzucha p odstawieniu czosnku ? Lepiej już ?EDIT: Doczytałam już że przeszło Super

Dziewczyny wiecie że z tym spaniem na lewym boku to mit ? W sensie faktycznie leżąc na plecach można ucisnąć żyłę główną, ale jeśli do tego dojdzie to momentalnie Was zamroczy i same się odwrócicie. Spanie na lewym boku ma sens jedynie w przypadku ciąż bliźniaczych ( macica jest większa i większe prawdopodobieństwo że uciśnie) i w baaaardzo zaawansowanej ciąży. Także drogie Panie na tym etapie pozycja dowolna możecie nawet spać na brzuchu jak Wam wygodnie

Capucinko Sterydy faktycznie podaje się na rozwój płuc dla dziecka w przypadku ryzyka przedwczesnego porodu.

Ja w nocy wstaję raz na siku, oprócz tego śpię jak zabita Jak wy czujecie to kopanie pęcherza ? W życiu nie czułam żeby moje dziecko kopało mi pęcherz albo przynajmniej tak mi się wydaje. Chociaż lekarz mówił że mam wysoko łożysko, może dlatego ? Albo po prostu Igi woli kopać gdzie indziej
    Ostatnio edytowane przez Koteł ; 21-01-17 o 10:49

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie. I mnie chorobsko dopadło. Wirusowe zapalenie gardła i 38.5 gorączki. Noc fatalna.. mam nadzieję że szybko mi przejdzie. Lekarz obiecał że do końca weekendu będę zdrowa trzymam go za słowo.

W tygodniu jedziemy po szafę i komode. Później muszę wrócić do postów o proszkach i plynach bo nie wiem jaki kupic. Na początku lutego jedziemy po wózek. W sklepie nam mówili że do 8 tygodni będzie do odbioru.

A dokładnie dzisiaj do porodu (termin z usg 1.05) zostało mi tylko 100 dni! Chyba zacznę panikowac. porodu się nie boję tylko tego że nie zdążę wszystkiego kupić.

Idę spać. dużo zdrowia!

Misia zdrówka życzę!
    Mnie nadal trzyma i juz w diably posylam to przeziębienie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów