Strona 224 z 476
Pokaż wyniki od 2,231 do 2,240 z 4757

Majówki 2017

Ja tez nie spałam, albo zgaga albo niestrawnosc, a od kilku dni - nie wiem czy tez tak macie- ale strasznie sie pocę w nocy :-( normalnie wszystko sie do mnie klei. Od czasu ciazy zawsse mi jest gorąco... eh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    effciak ja mam to samo, budzę się i jestem zlana potem, dosłownie mokra... i zdarzają się mi też duszności, tak ciężko mi się oddycha. Ech te ciążowe dolegliwości...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej mamuśki
    przeczytałam Was wczoraj i pojechałam do Tesco, jako że nie miałam nic lepszego do roboty ;p i dupa, u nas body z 55 na 38, i słabe wzory więc nie wzięłam.Kupiłam śliniaki z 22 na 11zł czapeczki tak samo cenowo, skarpetki z 22 na 8 i pajacyka z 34 na 13zł, taki cieplejszy. Także niepowiedziane, że na całą Polskę te same ceny ;p

u nas remont kuchni w najlepsze powiem Wam, fortuna..... taka kuchnia, całe szczęście, że mamy sprzęt i tak naprawdę wszystko robimy swoimi siłami.

Tymczasem lecę do lumpa na łowy i do spożywczego, bo teściu niedługo wróci i chce płytki kłaść na podłodze to muszę stać na straży

aaaaaaaaaaaaa współczuje nieprzespanych nocy! Póki co trafiła mi się jednaa jakiś miesiąc temu, a tak to śpię jak zabita Za kogoo się wyspać ?

Ania_88 za mnie możesz
    Madzia ból ustąpił ale z tego niewyspania to będę dzisiaj okropna!
    U mnie w tesco też na chłopca praktycznie nic nie ma
    Nadal choruje,a juz myślałam że dzisiaj będę fikać jak nowonarodzona, a tu kaszel katar i bol gardła

Mnie to juz czasem nawet ta specjalna poduszka nie pomaga w nocy:-( co do zakupow to tanie czapeczki czy body sa w smyku ale outletowym. Ja juz z ubrankami koncze zakupy bo kupuje w sumie w ciemno rozmiar i albo bede musiala dokupic mniejsze ( ale to juz pewnie mąż, az sie boje co wybierze:-D) albo moje beda ok, a za jakis czas dokupie wieksze.

Junior Member
    mauuamii

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-29 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, mam termin na końcówkę maja W brzuszku wierci mi się najprawdopodobniej synek Za tydzień USG połówkowe, bardzo się stresuję i mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Póki co ciąża przebiega bez problemów. Choć przez pierwsze 4 miesiące czułam się okropnie, wymioty i nudności nie opuszczały mnie na krok. Ale mam to już za sobą i teraz czuję się bardzo dobrze Co do snu w nocy, niestety ja też mam ten problem i co najmniej jeden raz muszę się obudzić :P Powoli kompletuję garderobę dla mojego maluszka Pozdrawiam Was gorąco mamusie

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    mauuamii cześć! nie martw się, na pewno na usg wszystko wyjdzie dobrze Ale to już chyba mamy w swojej naturze takie zamartwianie się hihi

Ja też się czasem budzę cała zlana potem.. i możemy sobie dziewczyny podać ręke, ja dziś od 3 nie śpię a Mała razem ze mną, bo kopie tak, że cały brzuchol się trzęsie co mnie akurat uspokaja Także faktycznie będzie dzień zombie.. ale muszę się zmusić bo czeka na mnie cała sterta prasowania uf!

Jadę dziś wieczorem na zakupki i tak się zastanawiam jaki płyn do prania czy może proszek macie zamiar używać do ubranek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja kupilam bobini w rossmanie, pralam juz w nich pokrowce z nosidelek bo kupilam uzywane.

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    marteczkaa ja używałam i teraz też zamierzam albo proszek albo płyn do prania z marki Lovela

Ja dziewczyny ogólnie się wysypiam, chociaż coraz częściej się w nocy budzę, ale to pobudki maksymalnie pięciominutowe. Może to dlatego, że codziennie wstajemy między 6-7, no i nie ma kiedy w dzień pospać

Ja w nocy nie spie nie zależnie czy wstaję wczesnie rano czy pozno sie kładę...po prostu bezsenność i już
    Mlody skacze mi po pecherzu jak po trampolinie! Co pol godz. Biegam siku.
    Sprzątanie na mnie dziś czeka wczoraj poprasowalam moją stertę a dziś trzeba poprać.
    U mnie Lovela sie nie sprawdziła. Smierdziało mi. I pozniej prałam przez jakiś czas w platkach mydlanych. Ale też szybko zrezygnowałam. I normalnym proszkiem zaczęłam tylko z podwójnym płukaniem..
    Ide odespac noc.
    Brzuch znowu daje o sobie znac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów