Strona 223 z 476
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,230 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam się i ja coś musiało być w powietrzu, bo i ja dobrze dziś spałam chociaż już z nieskrywaną niecierpliwością czekam na moją poduchę, chociaż obawiam się że do jutra nie przyjdzie, buu a jak leżę na bokach to brzuch mi ciągnie i boli... czekam też na te moje koszule. Ostatnio mam pecha bo trafiłam na sprzedawców, gdzie muszę długo czekać na przesyłkę, już dawno tak nie miałam...

Moje dziecko jest raz w okolicach pępka a raz na dole, plumka po całym brzuchu i bardzo lubi mój pęcherz i tylne strefy

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Anabella dlaczego rumiankiem? Że przeciwzapalny? Czym to wlewałaś? Ja pierwszy raz robiłam płukanie zatok Irigasinem i nie wiem czy zdecydowałabym się na coś takiego bez odpowiedniego sprzętu Nie odczuwałam żadnego bólu... W każdym razie jak czujesz zatykanie uszu itp. to znaczy, że coś nie tak. Nie wolno robić płukania, kiedy nos zatkany, bo można przenieść zapalenie na uszy.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cześć Dziołszki! To chyba faktycznie jakaś łaskawa noc była dziś dla Nas, bo też mi się o niebo lepiej spało niż zawsze Bez podusi sobie nie wyobrażam już spać hihi, także Madzia, oby Ci szybko przyszła! Katar mam już dziś mniejszy i od razu lepiej się oddycha i funkcjonuje Także i dla Was zdrówka!!!

Ja mam butelke irigasinu a rumianek wlasnie ze wzgledu na stan zapalny...rumianek dezynfekuje i to boli i piecze :\ dzis katar ładnie schodzi i nie mam tego okropnego uczucia ścisku w zatokach wiec pomogło
    nie cierpię uziemienia w domu! Moge tu być z wlasnej woli tygodniami... A w momencie kiedy nie mogę wyjść to czuję sie jak w więzieniu i koniecznie chcę już gdzieś pójść ! Wrrr!

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Kobietki!
    My dziś po wizycie Okruszek waży 510 gram i wszystko w porządeczku Kolejna wizyta 16 lutego 2 lutego czeka mnie test obciążenia glukozą :/

Ja też byłam przeziębiona i wyleczyłam się syropem z cebuli a bolące gardło płukałam 3 x dziennie wodą z solą (1 łyżeczka soli na szklankę ciepłej wody) i wieczorem przed snem pryskałam do gardła bezpośrednio octenisept i jak ręką odjął

Dziś po wizycie kupiłam parę ciuszków 62, body i pajacyki i już się nie mogę doczekać komody, żeby wyprać te rzeczy wyprasowac i poukładać !

Uch jaki mnie paskudny ból brzucha złapał. Od dołu do pępka. Mlody fika. I juz nie wiem czy to od leżenia tak dokucza czy coś się dzieje.... Wypilam melise i wzięłam magnez. Poczekam co i jak będzie do pół godziny ale niepokoi mnie to bardzoooo!

O mnie
    Justinne to super, że dobre wieści z wizyty i że Maleństwo zdrowo rośnie!
    Ja się cieszę że glukozę mam już za sobą

Robiłam dziś przegląd ciuszków, które już mam i spisałam sobie wszystko i okazało się, że najmniej mam tych najmniejszych! Jakoś tak bardzo skupiłam się na tych większych, no cóż, muszę uzupełnić braki

Anabellaja mam wrażenie, że w tej ciąży dotykają mnie wszystkie bóle tego świata, i że nikt tak na pewno nie ma jak ja. Może to kwestia tego że za bardzo przeżywam i skupiam się tylko na tym? Niby wiem że jest dobrze, ale doszukuje się chyba trochę na siłę wszystkiego. Magnez biorę 3 razy dziennie, zakupiłam też taki, który ma się niby lepiej wchlaniać z Solgara, no zobaczymy.

Mała dzisiaj szaleje, zwłaszcza w dole brzucha i bez przerwy czuję parcie na pęcherz, w dodatku strasznie się wypina po lewej stronie

Oj, mogłabym chodzić na wizyty co chwilę, mój mąż śmieje się że mogłabym zamieszkać w szpitalu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja sie staram nie panikowac...ale ten ból jest inny... Mlody bardzo mocno sie rozpycha jakby i jego coś niepokoiło. Uch! Dołem juz nie ciśnie i nie boli jak wczesniej. Został jeszcze dyskomfort po lewej. Może to jelita dają o sobie znać po tym czosnku który łykam. Ogólnie go nie toleruje dobrze w postaci surowej to może tabsy też mi nie podchodzą? Grunt to nie panikować!

Która dzisiaj sie wyspała? Bo ja moze godzine przespałam.... synek tez nie spał, ciągle tylko skakal po brzusiu. Dopiero teraz sie uspokoił. Dzisiaj będę mieć dzień Zombie!

O mnie
    Anabella, możemy podać sobie ręce, zasnełam po 2 w nocy... wykończy mnie to. A ból chociaż przeszedł? Ja się psychicznie tym wykończę, a do wizyty jeszcze ponad dwa tygodnie...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów