Strona 221 z 476
Pokaż wyniki od 2,201 do 2,210 z 4755

Majówki 2017

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 też mam takie kuciek w okolicach pachwin. Młody tak wczoraj szalał, że było mi nie dobrze cały dzień. Prawie wymiotowałam.
    Ja pomalutku też szykuje się do powrotu M i ruszania z całą wyprawką.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    ja czytam Was przez cały czas na bieżąco, ale czasu troszkę brakuje na to, żeby się rozpisać tak jakbym chciała. Bo niby jestem z Synem w domu, ale zawsze jest coś do zrobienia/załatwienia/sprawdzenia etc. A jak mam chwilę czasu to pochłaniam książki, które uwielbiam

Listę wyprawkową napiszę może dzisiaj wieczorem - chociaż u mnie jest troszkę inaczej, bo trochę rzeczy po Synu mam, ale to dam Wam znać najwyżej co sie u nas sprawdziło.

Jeżeli chodzi o objawy ciążowe to mam tak samo jak Wy - kłuje mnie co chwila gdzieś coś, czasami mam wrażenie, że brzuch twardnieje, i ogólnie wydaje mi się, że Mała jest strasznie nisko ułożona, bo najczęściej czuję Ją w dolnej części brzucha.

Życzę udanych najbliższych wizyt i jak najmniej powodów do zamartwiania sie

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Chyba muszę przejąć Wasza taktykę i martwić się na zapas, bo ja staram się nie martwić o nic, a okazuje się, że muszę leżeć i małej już się do nas spieszy. Wy się zamartwiacie i wszystko jest ok, chyba też spróbuję Fakt, że mało mnie kuje czy uwiera. Za to śluzu miałam dużo przed założeniem krążka, teraz jak luteina wypływa to też czasem od razu zaglądam w majtki, żeby sprawdzić czy to na pewno tylko tabletka, a tak to żadnych niepokojących objawów nie było i nie ma.
    Jak czujecie, że dzidzia jest za nisko i Wam to przeszkadza to podłóżcie sobie poduchę pod pupę i połóżcie się na plecach, ja teraz w takie pozycji muszę leżeć i za każdym razem, mała wynosi się z dołu brzuszka pod pępek. Przy okazji nieźle kopie, chyba ją wkurzam, że ja wyrzucam z jej ulubionego miejsca.

Jak mam chwilę przerwy, żeby odpocząć na siedząco to oglądam rzeczy dla dzidzi i na nic nie mogę się zdecydować

Acha i następną wizytę mam 27.01

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny u mnie to samo, mój mąż to już na pewno ma mnie i moim stresów dość, każde ukłucie czy za długi brak ruchów przyprawia mnie o palpitacje, o czym muszę mojego M informować na każdym kroku Fajnie, że nie jestem sama i Wy też tak macie hihi. U mnie też dość śluzowo, ale lekarz mówił, że tak to już będzie..

Ja dziś nie spałam pół nocy, smarkałam, kichałam chyba 10x na godzine, sikałam co 10 min.. masakra. Ja podaje sobie Oscillococcinum pod język + kupiłąm dziś czysty sok z czarnego bzu, podobno dobrze robi przy przeziębieniu No i oczywiście sok z malin, herbata z miodem, cytryną i imbirem i kapusta kiszona hihi

Koteł, dzięki za info! Akurat jutro będę w rejonach Tesco więc może uda się coś jeszcze upolować

A i jestem po pierwszym spotkaniu z położną nt. porodu i wszystkiego co w tym temacie, Fajna sprawa! Dostałam różne próbki dla dziecka, poopowiadała trochę o pielęgnacji w ciąży, o wyprawce do szpitala i kąciku maluszka i zasugerowała parę kosmetyków pielęgnacyjnych i różności jak się już dzidzia urodzi Także jak macie możliwość i ochotę to polecam takie spotkania, zawsze coś nowego się można dowiedzieć (Chociaż większość już wiedziałam - tu od Was )

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Oj tak, każde kłucie to milion myśli. Jak więcej pochodzę to łapie mnie jakby kolka, czy coś podobnego. Muszę stanąć, chwilę poczekać i dopiero ruszam dalej. A co do upławów, jak czuję, że coś cieknie to blednę i zaraz sprawdzam czy wszystko ok.
    Ja odebrałam dzisiaj wyniki testu obciążenia glukozą i tsh i na szczęście wszystko w normie. Także humor od razu lepszy
    U mnie teraz sesja,a tyle rzeczy do kupienia dla małego a nie ma czasu. Chyba dopiero w lutym będziemy polować na wózek i łóżeczko. Bo ciuchów to młodemu już tyle nakupiłam, że wystarczy

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja też nadrabiam książkowe zaległości, agucha możesz polecić coś ciekawego i wciągającego? Ostatnio jestem na bakier z nowościami i fajnymi autorami i szukam tak bardziej po omacku

karo lepiej się tak nie martw, stres nie działa dobrze ani na Ciebie ani na Bobaska coś wiem o tym, ja sama mam już siebie dość w tej kwestii

Ja mam taką przypadłość, nie wiem czemu tak jest, ale wszystko zaczyna mni boleć przed snem, chyba zaczynam się na swoim ciele za bardzo skupiać wtedy, nakręcam się i przez to też chyba nie śpię

Kurczę do Tesco mam trochę daleko, z resztą wszędzie mam daleko bo mieszkam na obrzeżach, ale najczęściej bywam w Auchan i tam też są super ciuszki z In Extenso, fajna jakość i wzory, ostatnio trafiłam na nowości i obkupilam nasze Bobo

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja to jakas dziwna jestem, bo w porownaniu do Was bardzo malo się przejmuje. Z natury jestem pesymistka i chyba bym zwariowala, gdybym tak o wszystko się teraz jeszcze martwila... Wiec jedyne co mnie niepokoi to jak wieczorem się położę i stwierdze, że coś malo się ruszał, ale właśnie wtedy zaczyna swoje wygibasy i już jestem zadowolona W sumie to bardzo się ciesze że mam takie podejście i nic zlego się nie dzieje.

Zdrówka życzę wszystkim przeziębionym, kurujcie się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 Ostatnio odkryłam polskiego autora - Remigiusza Mroza. Jego książki to takie kryminały, thrillery prawnicze. Mogę polecić jego serię z Joanną Chyłką (Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet), a o reszcie dopiero będę mogła się wypowiedzieć, bo właśnie dzisiaj przyszło mi zamówienie z Arosa. Aktualnie czytam 4 część sagi o rodzinie Poldark Winstona Grahama - na podstawie jego książek powstał serial - Poldark. Wichry losu, który najpierw obejrzałam, a potem zaczęłam czytać książki. Ogólnie czytam bardzo dużo, pożyczam od znajomych albo z biblioteki, więc tematyka jest różnorodna. Jak natknę się na coś wyjątkowo wartego polecenia to dam znać

Kamowata Mam bardzo podobne podejście do Ciebie - mam jakieś objawy ciążowe, ale ogólnie czuję się bardzo dobrze (tfu, tfu, tfu). Wiadomo tak jak pisałam wcześniej - czasami coś zakłuje, poboli, ale przechodzi, więc nie analizuję wszystkiego na bieżąco. Ważny jest dla mnie wieczór - jak się położę to lubię poczuć dzidzię, żeby wiedzieć, że wszystko jest w porządku. Tym bardziej, że całymi dniami opiekuję się Synem, który pod koniec marca skończy 2 lata, a wiadomo, że nie ma dnia żebym nie musiała Go podnieść, wykąpać itd.

Jest może ktoś przed cesarskim cięciem?? A najlepiej juz na kolejne cięcie
    Źle się czuje ostatnio, jakąś zdolowana... Ciągnie mnie blizna, chórze nerwowa i psuje sobie tym humor , a przy okazji domownikom...

Jak u Was było z USG i zgodnoscia płci?? W 13 tyg lekarz mówił ze widzi dziewczynke ( wiadomo ze to wcześnie ale przy każdej ciąży się sprawdzalo ) . tak mi się marzy dziewczynka ... Zresztą moi synowie tez juz maja dość braci
    Zmieniło się Wam w badaniach USG?

Jak ja się cieszę że mój bobo dzisiaj cały dzień sie rusza, bo od tego siedzenia w łóżku boli mnie wszystko nawet włosy! Pije dużo herbatek i łykam czosnek w tabletkach i mam ten syropek prenalen i nic nie pomaga plecy i brzuch mi dokuczają. Szczegolnie z prawej strony. I troszkę ten ból mnie przeraża. Tak jak wy każdym,nawet najdrobniejszym kłuciem czy pobolewaniem się zamartwiam! Wiec dzisiaj siedzę jak na igłach!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów