Strona 220 z 476
Pokaż wyniki od 2,191 do 2,200 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ach ta bezsenność... i jak tu się wyspać przed porodem?

W ogóle uświadomiłam sobie że ja to chyba nie zaznam psychicznego spokoju dopóki nie będę miała córki na rękach, a to jeszcze całe, długie 4 miesiące... zazdroszczę kobietom/dziewczynom które jakoś tak bezstresowo przechodzą ciążę. Ja się zamartwiam o każde uklucie, o każdy jakiś tam ból, chociaż zdaję sobie sprawę że będzie tego coraz więcej. Osobiście mogłabym mieć badanie na fotelu codziennie, żeby mieć pewność że wszystko gra

Dziewczyny a kłuje was czasem w pachwinach? Tak w okolicy kości łonowej? Bo mnie dzisiaj tak... niby ból nie duży i nie ciągły, ale taki kłujący i drażniący.

No i jak ja nie śpię to i dzieć nie śpi też i plumka mi po brzuchu

A, i podajcie terminy nowych wizyt to zaraz uzupełnimy tabelkę

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja też nie umiem spać. A najbardziej lubię tekst: wyśpij się, bo później nie będziesz mogła w ogóle spać. Jak spać jak się nie da..

Następna wizyta 3.02

witam Dziewczyny! I mnie dopadło przeziębienie czy znacie jakies sposoby na pozbycie sie kataru i kaszlu? Czuję się okropnie a i mój synek źle znosi moje ciagłe smarkanie...
    pije herbatki z miodem i cytryną. Dużo leżę. Woda morska juz mi się kończy bo ciągle psikam. I mascią wick smaruje nosek... Ale wciąż zatkany !

Ja nie śpię od samego początku ciąży... Wczoraj prawie w ogóle nie spałam a dzisiaj od 2 do 5. Piłam mleczko z masełkiem i miodkiem na kaszel, czytałam, smarkałam i tak prawie całą noc
    A mój synek fikał w brzuszku jakbym go na disco zabrała

Zainteresowałyście mnie tymi pieluszkami muślinowymi...muszę i ja się nimi zainteresować!
    Dziś będę ogarnąć ubranka po moim starszym a potem....jak juz wyzdrowieje biorę się za zakupy!

O mnie
    Misia niby racja, ale co zrobić jak nic nie da się zrobić ja chodzę potem jak zombie ale mojemu dziecku wcale nie przeszkadza że mama nie śpi

Anabella ja robiłam inhalacje z nebudose nebulizatorem i one dużo mi pomogły i na katar i na kaszel. Plukalam gardło szałwią i tyle. Kiedy masz kolejna wizytke?

Ciekawe co z dziewczynami, które dawno się nie oddzywały, jak czytacie to dajcie znać co u Was

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny w ten mroźny poranek

Ja chyba dzisiaj nie ruszam się z domu. W sumie odkąd dowiedziałam się o ciąży to wychodziłam tylko na zakupy/ do lekarza i raz na jakiś czas znajomych. Jak było cieplej to na spacery. I tfu tfu nic mnie od początku ciąży nie złapało. W szoku jestem bo ja zazwyczaj choruję jak zła w zimie i do tej pory to zaliczylabym z dwie anginy.
    Ja zawsze na przeziębienie piłam herbatę z malin z miodem i cytryną i imbirem + do tego sam imbir parzony we wrzątku. I smarowałam nos wigiem. Kaszlu prawie nigdy nie miałam ale jak m. ma to mu smaruje na noc placy i klatkę vigiem.

Madzia Mnie też wszystko martwi: ciągnięcie brzucha, twardnienia, duża ilość śluzu i przede wszystkim ciągle mam gdzieś z tyłu głowy czy ta szyjka to się na pewno nie skraca.

Mężu dzisiaj jedzie do ikei po komodę dla małego i materac do łóżeczka - zdecydowaliśmy się na piankowy, lateksowy.
    Doradzono mi żebym w lutym poprała ciuszki 56-62, a w marcu 68. Bo w kwietniu z brzuchem to już ponoć ciężko niewygodnie schylać się i nosić a mogą poprane już sobie leżeć w komodzie.
    W sumie myślałam że zabiorę się za część w marcu a za część w kwietniu, ale teraz to muszę to chyba przemyśleć.
    Młody dzisiaj hasał w brzuchu o 5:30 i nie dał mi zasnąć do 7 , ale w sumie to się cieszę bo jest ogólnie spokojnym dzieckiem i o ile w ciągu dnia co jakiś czas poczuję jak się przewraca albo naciska tu i uwdzie to nigdy nie urządził mi porządnego kopanda i miło poczuć pod ręką jak tak się wiertoli

Madzia, ja to mam takie fazy 2 dni zle spie albo sie budze co chwile albo jak dzisiaj nie moglam sie ulozyc, tu mnie ciagnelo, tu mnie kłuło wiec zostalo mi lezenie na wznak, dzieciaki od 3 nad ranem szalenstwo i wez tu sie wyspij, a dzisiaj mialam tą nieszczęsną glukozę... eh. Takie uroki, co 3 dzien sie wysypiam i spie jak zabita do 8mej

Widzę, że większość z nas martwi się tym samym. Każde zaklucie, twardnienie, ciągnięcie przyprawia mnie o palpitacje serca.. Już mój Mąż nie wie jak mi tłumaczyć, że to normalne objawy. Ostatnio sam zaczął czytać jakieś artykuły o objawach ciążowych, żeby mieć na moje narzekanie argumenty I też mogłabym latać do lekarza jak wściekła, chociaż co drugi dzień
    Na szczęście od początku ciąży żadne chorobsko mnie nie dopadlo i oby tak dalej. Ale ja też mało wychodzę z domu. A jak nie sprzyjająca pogoda to wogole.
    Za to dzisiaj idziemy na Bezpiecznego Malucha ☺ już się nie mogę doczekać ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Koteł widzisz, dobrze że mi nasunęłaś... właśnie miałam pytać czy wy też macie teraz tak dużo śluzu... czasem jest mi aż mokro i mam strach w oczach zaraz i lecę i sprawdzam...

Komodę mamy już złożoną (mężu mógłby pisać elaborat na ten temat) ale wszystko jest jeszcze prowizorycznie, bo ogólnie trzeba pokój odświeżyć i pomalować. W dodatku mamy duże akwarium, mąż bardzo chce je zostawić a ja nie mam serca mu odmówić i czeka mnie armagedon w pokoju, już czuję w kościach to przemeblowanie...

Jejku, jak dobrze wiedzieć że nie tylko mnie gdzieś boli, ciągnie i uwiera milka czytając o Tobie to tak jakbym widziała siebie! Serio, mój mąż i moja mama mają mnie już dosyć

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Madzia mam podobne odczucia w stosunku do Ciebie Może to przez to ze obie dużo przeszlysmy w staraniach o dziecko.. Ale najważniejsze, że jest wsparcie rodziny i że Dzidziuś zdrowy ☺ Z resztą sobie poradzimy ☺

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak macie gdzieś tesco blisko to skoczcie sobie bo mają dużo promocji na ciuszkach. No i pampersy teraz też w niezłej cenie jak któraś zainteresowana
    Ja dzisiaj dopadłam 5-pak bodów z długim rękawem za 16 zł!!! Przeceniony z 42. Tylko dużo już u mnie przebrane a miałam nosa jeszcze na kilka ciuszków. I 5-pak śliniaków za 6 zł z 22. Pajace i inne też są w promocji, dużo ładnych rzeczy dla dziewczynek jest ( więcej niż dla chłopców), więc jak któraś ma ochotę oderwać się od myśli o ciążowych dolegliwościach to polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów