Strona 218 z 476
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 4755

Majówki 2017

Również polecam Italian Fashion. Kupiłam od nich 2 koszule i jestem bardzo zadowolona ☺
    Co do zakupów środków higienicznych i do pielęgnacji to polecam internetowa aptekę Gemini. Niskie ceny, duży wybór, powyżej 300 zł dostawa gratis do drzwi.
    Madzia a co u Ciebie i Dzidziusia?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Kawi ja otulacz, ale nie ten na suwak, tylko będę otulać kwadratowym kocykiem: http://sklep.lullalove.com/kategoria...nowy-100x100cm Sama wtedy dobieram ciasnotę. Z rożka nie problem wyjąć rączki i machać nimi nieporadnie. To przeszkadza w uspokojeniu dziecka Miałam rożek, ale bałam się, że mi się wyśliźnie, taki był luźny. W szpitalu tez mi pieluchą ciasno owijały. Spowijanie ciasne na prawdę uspokaja dziecko! Rożek kosztuje na allegro 17 zł, więc możecie sobie spokojnie wypróbować nasz przydał się na sanki

effciak my koniecznie kupimy misia szumisia, można jakieś książeczki czarno-czerwono-białe, grzechotki i następny będzie gryzak: żyrafa Sophie dużo rzeczy mam po starszym więc teraz sobie odżałuję Ale na matę edukacyjną w dalszym ciągu się nie zdecyduje. Daliśmy radę bez

kasia_kg2 gratulacje dla kuzynki! W jakim mieście takie standardy porodowe?

Capucinko witaj. Rozgość się u nas i wypoczywaj

Misia1221 ale duża Zosieńka już!

http://ekskluzywna.pl/lupoline-1383-...a-nocna--59277 ja mam takiego typu 2 koszulki i jestem zachwycona. Miłe materiały, dobre podtrzymanie biustu, łatwe odpinanie i wkładka laktacyjna nie ucieka. Duży brzuch też się mieści, dzięki fasonowi. Polecam W końcu jako karmiące mamy też chcemy być seksowne i mamy do tego prawo! Przede wszystkim jesteśmy kobietami

Byłam dzisiaj na teście tolerancji glukozy. 75, 108 i 105 mg/dl. Co sądzicie? Jakoś mi się nie widzi ten wynik. Niby w normie, ale słabo spadł po dwóch godzinach. A lekarz dopiero za 3 tyg.
    No i spotkałam mamę bliźniaków 2 miesięcznych, która polowała właśnie na katarek. Wcześniej miała jakiś zwykły aspirator, ale teraz dzieciaczki dostały kataru i podobno tamten nie daje rady. Także kolejna pozytywna opinia.

Ewcia koszule fajne, ale nie do szpitala. Zle bym sie w nich czuła tam, jak w samej bieliznie.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Ja mam w ogóle tak że muszę spać w długim rękawie prawie cały rok. Wyjątkiem jest lipiec-sierpień jak już jest naprawdę ciepło. Zawsze mi zimno po rękach.
    Ja też się zastanawiam nad otulaczem i misiem szumisiem. I o ile otulacz napewno zamówię to co do misia szumisia nie jestem pewna czy to nie zbędny wydatek... najwyżej poproszę kogoś z bliższej rodziny żeby kupił w prezencie

Ewcia_N Bardzo ładna ta bielizna. Tylko jak będzie się chodzić w koszuli przez pół dnia to jak ja kurierowi drzwi otworzę ?

Zaopatrzyłam się w 7 pieluszek muślinowych i 3 flanelowe. Chciałabym dokupić jeszcze z 5 bambusowychi myślę że wystarczy, najwyżej później się coś dokupi.

Kurczę dziewczyny.. .stanęłam dzisiaj na wadze i jak od września do stycznia przybyło 3 kilo tak od niedzieli do dzisiaj 2!. Jetem w szoku bo nie objadałam się, jadłam tak jak zwykle i nie mam pojęcia skąd to się wzięło.

Czy któraś z Was używała laktatorów ręcznych ? Słyszałam że są świetne przy nawale i przynoszą dużą ulgę ( a może któraś z Was już o tym pisała ?) , możecie polecić jakiś ?

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja też koniecznie misia szumisia, bo słyszałam bardzo dobre opinie, ale chyba sobie też zażyczę od chrzestnej (mojej siostry ) na prezent hihi. Książeczki czarno białe też super sprawa

Coś mnie pobiera.. Mam gigantyczny katar a wczoraj cały dzień ledwo mówiłam, bo tak mi gardło chyciło. Ale wypiłąm wszystko co możliwe Prenalen, sok z malin, herbate z miodem, kanapke z cebulką i właśnie zajadam się grejfrutem Mam nadzieje, że szybko minie.
    A jutro idę na pierwsze spotkanie z położna/szkołę rodzenia!

Koteł i jak te pieluszki muślinowe? Bo też myślę nad ich zakupem o kilogramach nie wspominam bo mam to samo, taki nagły przyrost, że wole już nie wchodzićna wagę..

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Cześć dziewczyny, rzadziej piszę, bo leżę całymi dniami.

Przykra ta sytuacja u kwietniówek, ale nie można o tym myśleć, bo ześwirujemy. Trzeba myśleć pozytywnie. Moja Mała się już spieszy, żeby tu przyjść, a to dopiero 23 tydzień, ale nie myślę o tym, leżę, oglądam komedie i jestem dobrej myśli. Małej się chyba nie podoba taka pozycja z miednicą u góry, bo nie potrafi podpłynąć niżej, więc za każdym razem jak się położę to walczy o swoje, ale to dobrze, przynajmniej wiem, ze u niej wszystko w porządku.
    Nie miałąm okazji wypróbować ani rożka ani otulaczy, ale chyba postawię na otulacze, tymbardziej, ze rodzimy w maju i jakby tak już w czerwcu przyszły upały to rożek i tak pójdzie w odstawkę.

A jeżeli chodzi o aspiratorki to w moim otoczeniu najlepiej się sprawdzają te do podłączania do odkurzacza, chwila moment i po sprawie, a mój chrześniak odkąd skończył roczek, sam pokazuje, że trzeba załączyć odkurzacz i wyciągnąć katarek z noska, także chyba to nie jest jakieś straszne uczucie dla dzieciaczków

Capucinko witaj! Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze wpisy, mi skraca się szyjka, skurczy nie mam, ale zapobiegawczo też dostałam luteinę dopochwowo, bo lekarka mówi, ze nie mamy marginesu błędu i przy tak krótkiej szyjce nie mogę mieć skurczy. Do tego mam założony krążek pessar i musze bardzo dużo leżeć. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze!

Misia ale fajnie, że Mała już taka duża, w którym Ty jesteś tygodniu?

Ewcia_N piękne koszule, ale faktycznie do szpitala można kupić jakieś inne, a w takich śmigać po domu.

Koteł mam tak samo z tymi szumisiami… może sobie zażyczę od kogoś na prezent na chrzciny, wtedy nie będzie mi szkoda jakby nie był potrzebny ;p

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Karo ja wg terminu z prenatalnych dzisiaj mam 25 t 1 d. (1.05) Ale Malutka rośnie jak na drożdżach i wg wczorajszego usg wyszło 25 t 6 d. (26.04)

U nas też mamy mały szpital. Mój M wczoraj przyszedł z pracy z gorączka prawie 39 stopni. Nie da się jej zbić. Nie chce jeść, ciągle śpi.. mnie pobolewa dzisiaj głowa ale mam nadzieję że mnie to ominie. Herbatka z cytryną i miodem, tosty natarte czosnkiem... siedzimy w osobnych pokojach... tylko mu donosze jedzenie, picie i leki... ale chyba lekarz go czeka...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Misia RośnieCI kawał babki! Tak z ciekawości lekarz uprzedzał Cię że będzie duże dziecko ? Czy np. mówił że za wcześnie żeby określić ?

Pieluszki muślinowe są naprawdę świetne! Mega mięciusie, tetra się do nich nie równa. Ja zamawiałam te https://www.babymama.pl/muslinowe-pi...-fayelou-p2892. Koleżanka je ma i używa już 2 lata teraz przy drugim bobasie. Przy praniu co 2-3 dzień są nie do zdarcia i nadal wyglądają jak nowe.
    Te flanelowe też są miękkie ( zamawiałam w smyku z Motherhood) ale jak już któraś z dziewczyn napisała na lato będą zdecydowania za grube, przydadzą się jesienią

Z przydatnych rzeczy doradzono mi zakupić takie małe chusto-śliniaczki http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0412043001.html, świetnie sprawdzają się przy ulewaniu i ślinotokach. Dziecko nie musi mieć ciągle pieluszki pod szyjką no i nie trzeba przebierać jak nam umknie że coś poleciało.

Jak usłyszę o jeszcze jakiś przydatnych gadżetach to dam znać

Junior Member Awatar Gosiulek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Misia1221 lepiej niech idzie do lekarza zawsze dostanie jakieś leki albo i antybiotyk i szybciej mu przejdzie. A to i bezpieczniej dla Cb i dzieciątka bo krócej będziesz miała styczność z chorym.

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Effciakmy już mamy misia szumisia super sprawa przykładam go wieczorami do brzuszka, żeby mały pomału poznawał różne dźwięki i przyzwyczaił się do nich.

Ewcia_N Takie super standardy mają w Kołobrzegu. Naprawdę dużo dziewczyn narzeka. Dzieci rodzą się z niedotlenieniem i karetką szybko przewożą je do Koszalina (50km od Kołobrzegu), bo u nas "taka super opieka".

Marteczkaa zazdroszczę ci tej szkoły rodzenia. U nas można dopiero się zapisać po 28 tygodniu. Grupy tworzone są raz w miesiącu - najbliższa grupa rusza 20-tego lutego już nie mogę się doczekać.

Dużo zdrówka dziewczynki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów