Strona 217 z 476
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 4755

Majówki 2017

Ja liste wyprawkową pobralam z tej strony http://www.olomanolo.pl/jak-skomplet...rania-konkurs/ , na dole artykulu -nie ma co sie sugerowac podanymi firmami w artykule:-)
    Lapki niedrapki mam, dostalam i na poczatku pewhie uzyje ale to w szpitalu, chyba jskby byly takie zle to by nie sprzedawali:-)
    Zastanawiam sie jeszcze nad kokonem niemowlęcym, czy warto? Czy lepiej zainwestowac w mate z zawiazywanymi rogami lub bujaczek, co sądzicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia dopytaj, bo może faktycznie to od tej luteiny tak, ja zniosłam to fatalnie. Wiadomo, że lepsza bo działa odr azu tam gdzie trzeba, no ale też nie ma co przesadzać i się męczyć,

Kawi ja też mam taki dylemat, bardzo chwalą otulacze, ale za to rożki też są fajne w pierwszych chwilach.

Effciak też myślę nad kokonem, bo czytałam bardzo dobre opinie, można dziecko ułożyć w nim na łóżku, w łóżeczku i jest jakoś chronione. Bujaczek fantastyczna sprawa, już mam taki od szwagierki i polecam jako dodatek do wyprawki

No wlasnie kokon fajna rzecz ale cena za dwa mnie powala ;-)
    A z innej beczki, jakie przytulanki, zabawki na start?:-)

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 dużo zdrówka dla Was
    Milka875 ja zarejestrowałam się na stronie https://www.bebiklub.pl/ i dostałam termofor z pestkami wiśni.
    Kawi uważam, że w pierwszych tygodniach życia rożek to super sprawa. I tak jak pisały dziewczyny wyżej później można go używać jako kołderki lub kocyka.

Miałam dziś straszną noc od 3.30 do 6.30 nie mogłam zasnąć. Udało mi się zdrzemnąć gdzieś do 8. Dziś chodzę na pół przytomna. Jak czytałam wasze wpisy co przydarzyło się kwietniówce to aż mam łzy w oczach. Już nie mogę doczekać się piątkowej wizyty u gina, żeby powiedział co tam słychać u naszego piłkarza (ciągle kopie w dzień i w nocy)
    Mogę się pochwalić, że zostałam dziś ciocią Amelki 3600 gram 56 cm. W naszym "kochanym mieście" nie ma zbyt przychylnych opinii o szpitalu. Kuzynka miała termin na 3 stycznia to jej drugie dziecko. Przy pierwszym dziecku miała cesarkę. Przy Amelce też chciała - na co Pan ordynator powiedział to nie koncert życzeń proszę panią. Dostała 3 kroplówki na wywołanie i nic nie pomogło. Dziś jej mąż wymusił na lekarzach cesarkę. Jeszcze nie znam szczegółów, ale jak pomyślę, że będę tu rodzić to już mi się płakać chce. Ważne, że mała urodziła się zdrowa i dostała 10 punktów.

Co do kokonów, znalazłam fajny sklep z nimi w cenach promocyjnych http://sklep.my-sweet-angel.pl/produ...ny-niemowlece/

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia- trzymajcie się tam z maluchem, sama wiem jal to leżeć w szpitalu ale dasz radę!

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie tego lezaczka- bujaczka. Niestety ta Pani która wystawiła go za 60zł nie sprzedała mi go, bo ktoś jej zaoferował więcej i sprzątnął mi go sprzed nosa (a nie była to licytacja tylko zwykłe ogłoszenie). Ehh

Ja też rejestruję sie na takich stronach jak bebiklub. Jeszcze jak nie byłam w ciąży to szwagierka dostała chyba z enfamilu kocyk minky taki dosyć duży a i jakościowo fajny. A i ja dostałam książeczkę kontrastową i termofor. Także warto.

Czytałam co się przydarzyło kwietniówce i ryczałam. To dla nich trauma na całe życie...

Dziewczyny super się czyta Wasze posty dotyczące wyprawki, ja uzupełniam swoją listę rzeczami z waszego doświadczenia

Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum i chciałam się przywitać. Jestem w 23 tc, będę miała córkę Agatke. Dzisiaj byłam na wizycie i mała waży 600 gram. Niestety okazało się, że mam za często skurcze i dostałam luteine i relanium. Niby skurcze bezbolesne mogą byc od 20 tc ale mój lekarz twierdzi, że kilkanaście razy na dobę to za dużo. Trochę się martwię. Miłego popołudnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja swoją listę wyprawkowa na bieżąco aktualizuje. Dobrze czytać rady bardziej doświadczonych mam.
    Byłam dzisiaj na wizycie i jestem w szoku. Moja Zosia waży już 805 g
    Capucinko ja też mam skurcze. Od kiedy biorę magnez 3x1 to zamiast bolesnych skurczy odczuwam "napinanie" brzucha. Kontrolujemy szyjke. Wszystko jest dobrze. Biorę duphaston 2 razy dziennie i w razie czego mam brać no spe doraźnie ale nie potrzebuje.
    Madzia. Duże uściski dla Was!

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Moja znajoma zamawiała z tego sklepu mnóstwo rzeczy i mówi że pomimo bardzo niskiej ceny, są bardzo fajne np koszule do porodu Podzielę się, może któraś z Was skorzysta, nie warto przepłacać

https://bobaskowo.sklep.pl/kategoria...koszule_nocne/

Ja koszule musze przymierzyc, noi musza byc elastyczne, brzuch mam duzy a troche jeszcze przede mną. Ostatnio zamowilam online i musialam zwrocic bo na teraz byly ok ale kompletnie sie nie naciągały. Ja kupilam teraz dwie do porodu/karmienia z italian fashion, polecam, mile, wygodne i elastyczne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów