Strona 216 z 476
Pokaż wyniki od 2,151 do 2,160 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Himcia a u nas się śpiworki nie sprawdziły łapki niedrapki założyliśmy w pierwszy dzień po przyjściu ze szpitala i miał je na sobie do czasu przyjścia położnej. Mądra kobieta uświadomiła mi, że przecież dziecko łapkami poznaje świat, więc potrzebuje dotyku. O dziwo nie drapał się po buzi Także wszystkie te must have są kwestią indywidualną. Bardzo się zgadzam ze stanikami. Nie kupujcie za dużo, bo rozmiar się non stop zmienia!

Ja nie lubię pieluch flanelowych ani tetrowych, teraz kupię tylko muślinowe. U nas zamiast Octaniseptu był spirytus 75% i pępuszek odpadł w 6 dobie - oczywiście osuszanie! Jak ja sobie raz ranę po nacięciu psiknełam Octaniseptem (jakoś w 6 dobie) to mi wszystko spuchło i masakrycznie bolało!!! Także ja do wszystkich tych list dodałabym Tantum Rosa! Zużyłam 3 opakowania i nie wyobrażam sobie tego nie mieć. No ekstra sprawa. Aspirator polecam katarek do odkurzacza. Byłam przerażona jak się dowiedziałam co to takiego a teraz cieszę się, że mam właśnie to. Sól fizjologiczną też dodam do waszej listy i jak najbardziej podkłady poporodowe (polecam Canpola). Kurczę, muszę zacząć tworzyć swoją listę!

kasia_kg2 jak też już parę razy wspominałam o sroce, zgadzam się, warto zaglądać i nie kupować chemii nie tylko dla naszych dzieciaczków ale też dla samej siebie. Teraz poluje na balsam do ust Nacomi

milka875 ja się rejestrowałam. Wynajmuję więc nie zależało mi na podawaniu obecnego adresu Jak najbardziej wszystkie gadżety przyszły. Już uaktualniłam dane

Madzia_Q89 zdrówka! Ty to się masz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Pomyślałam, że napiszę Wam jeszcze o co mi chodzi z tymi pieluchami. Na poprzednim forum dziewczyny polecały mieć 5 flanelowych (że do lekarza czy coś). Ja oczywiście kupiłam, bo przecież bałam się, że czegoś mi zabraknie. No i nie dość, że dla mnie były sztywne w dotyku to u lekarza chcieli lekką pieluszkę (np. tetrę). Użyłam parę razy jako prześcieradełka w awaryjnych sytuacjach, ale przecież nie do tego służą pieluchy. Co do tetry to każda wie jaka w dotyku jest tetra. Jak się nam trafi dobra jakość to jeszcze spoko, ale mi się to szybko sprało i były bardzo szorstkie. Za to muślinowe nie dość, że się łatwiej prasują to jeszcze na prawdę nie ma po nich oznak prania. Ekstra! Ja zamawiałam stąd http://e-kidi.pl/88-pieluszki ale może są gdzieś jeszcze tańsze, nie patrzyłam.

Ale masakra z tą kwietniówką wiadomo co się stało dzieciątku?

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Jejku, dziewczyny, piszecie takie straszne rzeczy.. Ja się panicznie boję takiej sytuacji, że może w brzuchu umrzeć.. to jest nie do pomyślenia.. Jak Młody się nie rusza zbyt długo, to też wariuję.
    Madzia_Q89 zdrówka.
    Jeśli chodzi o wyprawkę, to chciałam zacząć na poważnie kompletować od 10.01, ale remont i przez to brak czasu mi nie pozwoliły nawet o tym pomyśleć. Może w lutym się w końcu za to zabiorę. Niby dużo nie potrzeba na początek, ale te wszystkie kosmetyki, pieluszki itd. i lista się robi na 50 pozycji albo więcej..
    Ostatnio też się trochę nadźwigałam kafelek, co prawda po 2 max niosłam ale to zawsze obciążenie i strasznie mnie kręgosłup bolał.. No cóż. Niby remont, niby chłopy są, a i tak jak sama połowy rzeczy nie zrobię, to będzie nie tak jak chcę :P
    Wczoraj dostałam z tej aplikacji HiMommy wiadomość, że gdyby teraz się dzidzia urodziła (około 24 tydzień), to z pomocą specjalistycznego sprzętu ma szansę przeżyć. Trochę takie coś uspokaja, bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Moja koleżanka urodziła w 29 tygodniu, co prawda z Małym było źle, ale teraz jest zdrowym, silnym chłopcem. Niby to trochę pocieszające, ale strach zawsze jest ogromny.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia, tak ja miałam Luteinę 2x1 ale po 3 dniach stosowania dostałam bardzo obfitych i dziwnego koloru upławów i okropnego bólu obu jajników + strasznie skoczyło mi ciśnienie w nocy, rano poszłam do lekarza i kategorycznie kazał odstawić, widocznie jakaś reakcja uczuleniowa, bo bardzo mi wszystko podrażniło Ale dostałam do stosowania krem Gynazol i na drugi dzień jak ręką odjął

Ja wieczorem wczoraj też weszłam na kwietniówki i tak mną tak informacja wstrząsnęła że nie spałam pół nocy.. Tragedia dla tej dziewczyny
    DanCia1 też czytałam o tym, że dziecko urodzone po 24 tyg ma szanse i też na prawdę mnie to w jakimś stopniu uspokoiło, bo nigdy nie wiadomo co Nas czeka. Na pewno musimy być dobrych myśli

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kurczę też nie wiem czy to nie przypadkiem po tej luteinie się tak czuję... muszę się zapytać moją babkę czy nie zmienić na Dupka... może to mnie jajniki bolą. Teraz czekam na USG i badanie na fotelu.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar Gosiulek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 zdrówka dla Was
    A chciałam podziękować za listę z potrzebnymi rzeczami miałam robić swoją, ale pozwolę sobie chyba podkraść tą z forum . Super zrobiona naprawdę. Ale zastanawiam się czy ta elektroniczna niania to naprawdę must have?

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170113_153503[1].jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	94.1 KB
ID:	99758 A to nasz bąbelek niestety bardzo nieśmiały więc nie wiemy czy będzie Zuzia czy Patryk.

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jedno krótkie pytanie kupujecie rożek, czy otulacze? Jak rodziłam pierwsze dziecko, to tylko rożki były polecane. Teraz, to już nie wiem, bo różnie w internecie piszą.
    Madzia szybkiego powrotu do domu życzę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Madzia dużo zdrówka a co najwazniejsze jak najmniej stresu!

Kawi, ja kupiłam rożek, te otulacze to dla mnie takie dziwne są. Z rożka mozna zrobic zawsze mini kołderkę:-)

Ja rożek dostanę od siostry, więc kupię otulacz. Ostatnio patrzyłam taki bambusowy, bardzo chwalony na forach. Może służyć również jako kocyk. A w czym dziecku będzie lepiej to nie mam pojęcia.

No i Madziu zdrówka dla Was ☺

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów