Strona 215 z 476
Pokaż wyniki od 2,141 do 2,150 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja dziś chyba pojadę na IP, strasznie mnie niepokoi ten mój brzuch, czuję takie rozpieranie w krzyżu i w podbrzuszu w dodatku dziwnie mi się napina.... niby w poniedziałek na wizycie było dobrze, ale martwię się. Jeśli okaże się to nic groźnego to przynajmniej się uspokoję. Wolę pojechać raz za dużo niż o raz za mało.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia, jeżeli czujesz że coś jest nie tak to lepiej pojedź na ip. Pewnie nic się nie dzieje złego z małą ale przynajmniej się uspokoisz. Po co się stresować ?
    Też jestem zdania że lepiej pojechać o jeden raz za dużo niż za mało.

Wczoraj jakaś dziewczyna w kwietniówkach napisała że jej dziecko umarło i strasznie mnie to przestraszyło. Jednego dnia wszystko ok, a drugiego świat się wali na głowę.
    Chyba dopóki Ignaś się nie urodzi cały i zdrowy to nie odetchnę spokojnie.

O mnie
    Koteł też czasem czytam kwietniówki i też to widziałam. Człowiek czeka aż pierwszy trymestr się skończy, a tu całą ciążę tak naprawdę może się coś złego stać... dlatego jak Mała mało się rusza to umieram z niepokoju.

Nie wiem, może to takie uczucie bo macica się powiększa i uciska na kręgosłup, a ja mam przecież tą przepuklinę, ale wolę to sprawdzić i się nie stresować, bo to też źle na dzidzię wpływa. Ja to chyba jestem matką histeryczką...

W ogóle mam jakiś płaczliwy dzień, wszystko mnie przerasta i wszystko jest powodem do płaczu

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia, pojedź na to IP jak zobaczysz małą na usg to od razu się uspokoisz i będzie Ci lepiej a później na małe zakupy z mężem, albo do kawiarni na coś dobrego

Madzie jak się czujesz? Bylas na IP?

O mnie
    Zostaje na oddziale na obserwację... szyjka miękka, odpowiedniej długości i zamknięta i mam nadzieję że tak pozostanie jak najdłużej. Mam dostać w kroplowce magnez i leki rozkurczowe. Póki co nic złego się nie dzieje... wg usg termin porodu jeszcze wcześniej bo na 12 maja... mała fika i ma się dobrze ale ja się stresuje... nie miałam odwagi jechać na własną odpowiedzialność do domu.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Madzia dobrze, że pojechałaś i zostałaś! Lepiej jak w szpitalu Was trochę poobserwują, na pewno będziesz spokojniejsza. A że szyjka miękka to dobrze? Gubię się już w tych miękkościach i twardościach... :| Trzymaj się :*

milka875 Ja się zarejestrowałam na BebiKlub i otrzymałam kiedyś taką jakby szmatkę sensoryczną z minky a niedawno znów dostałam termoforek z pestkami wiśni do podgrzewania i schładzania i to wszystko za darmo! (jutro wrzucę fotkę)Z Hippi mają mi przysłać naklejke na tylną szybę samochodu z imieniem dziecka I jeszcze gdzieś się rejestrowałam i paczka startowa ma przyjść jak się Zuza urodzi (poradniki, próbki kosmetyków, mleka i jakiś pluszaczek) a potem jak skończy 6 miesięcy Także polecam się zarejestrować!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Marteczkaa Ty bodajże pisałaś o szyjce że masz za miękką? Co Twój lekarz mówi na to? Może jeszcze stwardnieć? Jak on się na to zapatruje? Moja lekarka kazała się nie przejmować...

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak tak, ja pisałam o tej miękkiej szyjce, dlatego ciekawa byłam co Twoja lekarka na to... mój lekarz póki co zwiększył mi ilość magnezu, witamin DHA i dodatkowo Duphaston 2x1, i powiedział, że na tym etapie to na razie nic takiego się nie dzieje, ale żwyby się oszczędzać. I że bedziemy kontrolować, bo jak będzie na dalszym etapie ciąży zbyt miękka to może mnie czekać leżenie... :/

O mnie
    Ja mam luteinę 2 razy dziennie tak jak.i Ty miałaś, ale zdaje się że zmienił Ci na Duphaston? Miałaś jakieś skutki uboczne? Mnie kazała magnez 2 razy dziennie brać... Ale też nie wiem czy nie czeka mnie leżenie na późniejszym etapie. Na razie się nie skraca ani nic, trzeba kontrolować...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów