Strona 214 z 476
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    A, i staniki ze 2 przed porodem a reszte po porodzie jak sie laktacja unormuje, bo sie jeszcze rozmiar 5 razy zmieni w miedzy czasie. Chyba, ze kupicie miekkie ala sportowe.

2. dzieckozakupy.pl
    Śpiworek do spania jak najbardziej tak. A octenisept nadal w Polsce zalecają i do pępka i do rany po cc lub nacieciu krocza. Podobno bardzo szybko goji.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    O super, już sobie pouzupełniałam swoją listę Te na internecie są tylko po części pomocne

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Milka875 miałam zapisany aspirator do noska gdzieś go przypadkowo usunęłam.
    HimciaCo do pościeli to chyba posłucham twojej rady jeszcze się nad tym nie zastanawiałam konkretnie, a listę tworzyłam na podstawie doświadczeń mam, które mają już dzieci w wieku szkolnym I tak jak mówiłaś na początek tylko 2 staniki, a resztę po porodzie. Co do ubranek to najchętniej wykupiłabym całe sklepy Sama lubię zakupy Ale trzeba zachować przy tym zdrowy rozsądek i słuchać się doświadczonych mam, które wiedzą, że dzieci tak szybko rosną i niektóre rzeczy okazują się zbędne.
    Nie wiem co z poduszką do karmienia - wyjdzie w praniu
    Z nianią elektroniczną cały czas się wstrzymuje i czytam opinie innych.
    Dobrze, że mamy jeszcze troszkę czasu
    A teraz czas wrócić do sprzątania.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    kasia, znam ten problem z ciuszkami. Moja cora ma wiecej ubran niz ja.
    Do listy jeszcze trzeba dodac nosidlo ergonomiczne/chuste i fotelik samochodowy

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    kasia_kg2 u moich znajomych i rodziny elektroniczna niania się bardzo przydaje, więc ja kupię na pewno. Można mieć maleństwo na oku cały czas, zamiast latać co chwilę i sprawdzać.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Jej, w ogole nie pomyslalam o stanikach do karmienia! Skad mam wiedziec jaki rozmiar kupic? Ostatnio kupilam sobie nowy na codzien wiekszy o miseczke i o obwod- okazal się za mały :P A dziś jeszcze bylam w ciucholandzie się obkupić i jak głupia stalam przed tymi spodniami, bo nawet nie wiedziałam jakiego rozmiaru szukać :P Trochę w ciemno pobralam te większe i okazalo sie, że najwygodniej mi w 40 albo wiekszych 10. Ciekawe na jak dlugo wystarcza mi dzisiejsze zakupy Musze koniecznie zrobic porządek w szafie i pochowac rzeczy, których nie noszę - mam nadzieje, że jeszcze je kiedyś zaloze

Dziękuje Wam za tą listę, jest naprawde konkretna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie wiem czy znacie tą stronkę http://www.srokao.pl/ dziewczyna bardzo fajnie poddaje analizie składy kosmetyków i innych. Naprawdę można się dużo dowiedzieć.

Ostatnio patrzylam na ubranka w smyku...masakra jakas! Kolory jakby juz sprane. Takie wyblakłe. Albo z jakimis naszywkami ktore drapią od środka. I jak to dziecku ubrac?

Witam Mamuśki ☺ Powiedzcie mi czy rejestrowalyscie się na jakiś stronach typu hipp czy bebiko, bo mi tutaj w reklamach pojawia się jakaś strona bebiprogram. Podobno za rejestrację dostaje się kocyk i inne gadżety ☺Może już coś dostalyscie i możecie polecić?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów