Strona 208 z 476
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Makuszka ja nie czuje ani skurczy ani twardnień wiec to chyba nie jest jakis wyznacznik.

Wiecie co, ja jeszcze ani razu nie miałam badanej szyjki, tzn nie wylądowalam na fotelu ani razu od września. W sumie to się ciesze, ale gorzej jakby bylo cos nie tak a ja bym o tym nie wiedziała. No i położna do ktorej chodzę jest jakas dziwna, mierzy mi ciśnienie po 4 razy aż stwierdzi że jest prawidlowe zamiast wpisac takie jak jest faktycznie. Np wczoraj miałam 164/87, potem 158, 143 i nagle 115 i dopiero te wpisala. Też tak macie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 w tym tygodniu poszukam jakiegoś innego lekarza, tak dla własnego spokoju chociaż sprawdzę, co powie. Jeśli chodzi o wyniki, to nagle brak białka w moczu, co niezmiernie mnie ucieszyło. Anemia też trochę lepiej. Za to CRP mi rośnie.. ehhh
    Makuszka ja też czasami odczuwam skurcze, delikatne i kilkusekundowe.
    Za tydzień czeka mnie glukoza.. 75ml od razu..
    Jeśli chodzi o łożysko na przedniej ścianie, to nie mam porównania, bo to moja 1 ciąża, ale czuję ruchy przy siedzeniu, albo jak mocniej przyłożę rękę. A jak już Młody się rozpędzi, to nawet brzuch skacze :P

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Ewcia_N- ja miałam za niski poziom, który niby rósł ale i tak był poniżej granicy. Mój ginekolog twierdził, że ciąża lubi fałszować poziom tsh i teraz muszę powtórzyć, żeby zobaczyć czy już jest ok. Nie dostałam żadnych leków na to, a jak się pytałam czy powinnam iść z tym do endokrynoga to mówił, że nie ma takiej potrzeby. Robiłam ft4 i był w normie więc zobaczę co teraz wyjdzie.

Kamowata- mój lekarz na początku wizyty mierzy mi ciśnienie ale zawsze wychodziło bardzo wysokie, a tętno miałam kiedyś 138! Więc teraz mierzy po badaniu, jak już wiem, że z młodym wszystko ok i wpisuje mi do książeczki ten wynik

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    To ja już zgłupiałam z tą szyjką, zawsze mówi, że jest w porządku... nie omieszkam dopytać się na kolejnej wizycie. Chociaż tylu lekarzy badało mnie w ostatnim czasie i nikt nie stwierdził żadnych problemów, więc tego będę się trzymać

Kamowata to dziwnie z tym ciśnieniem, bo ja zawsze mam wpisywany pierwszy pomiar, a jak mam bardzo wysokie to mierzy po wizycie i wtedy wpisuje

Co do tarczycy to mam powtórzyć na następną wizytę, u mnie TSH jest w normie, ale od ostatniej ciąży FT4 mam poniżej normy, niby niewiele, ale wskazuje na subkliniczną niedoczynność. Na razie się tego nie leczy, ale kontrolować muszę.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ja dzis spanikowalam i bylam na IP, mialam starszny nacisk na miednice i ogolnie w dole, jakbym mi mialo cos zaraz wypasc i to wlasnie w okolicy pochwy, przy siedzeniu i chodxeniu dyskomfort, do tego brzuch mi stwardnial. Oczywiscie panika, ale w szpitalu okazalo sie ze wszystko ok, szyjka sie nie skraca, tzn trudno porownac bo mierzonej nie mialam, tylko badana manualnie, twarda i zamknieta i ma 2,9 mm wiec nie tak zle ale chyba jej troche ubylo. Ktg w porządku. Troche mi pozniej bylo glupio ale wole dmuchac na zimne.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    effciak wierzę Ci, że przeżyłaś chwilę strachu, też tak miałam w sylwestra, i też wolałam pojechać na IP i wiedzieć że wszystko dobrze.

Dziś Natalka ma dzień lenia, jakoś tak mało się rusza, zdarzało wam się tak? Że jednego dnia dzieciaki szalały, a drugiego były spokojne? Bo ja już przeżywam że coś jest nie tak.... zawsze marzyłam żeby poczuć ruchy, a teraz każdą taką przerwą się martwię...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Makuszka mi tyko raz stwardniał, skurczy jeszcze nie miałam chyba każda z Nas ma inaczej..
    Ewcia_N o bardzo Ci dziękuję!
    effciak i dobrze, że pojechałaś, lepiej dmuchać na zimne, przynajmniej jesteś spokojniejsza!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kamowata mi mierzy raz i od razu wpisuje, ale od razu mam dobre;p

Makuszka jak za niski to pół biedy, mi lekarz powiedział, że nadczynność nie jest groźna w ciąży, za to niedoczynność bardzo. Co do FT4 to lubi świrować i nie ma norm dla kobiet w ciąży. Ja teraz biorę Euthyrox 100, przed ciążą brałam 75.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 ja miałam taki jeden dzień spokoju i też się martwiłam, ale później wróciło wszystko do normy.. I na badaniu też wyszło ok.
    Napiszcie dziewczyny jakie tętno miały Wasze maluszki przy połówkowym.. Mój miał 141, a później mam wpisane 150, nie wiem czy to nie za mało.

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Karo90- to uspokoiłaś mnie z tym tsh żałuję teraz, że przed ciąża nigdy nie badałam sobie poziomu tsh bo miałabym teraz porównanie.

MadziaQ_89- ja mam tak jak Ty. Rano młody szalał jak opętany a teraz ledwo czuję delikatne smyranie więc chyba to norma

Dziewczyny, mam do Was pytanie, mam okazję kupić leżaczek z fisher price używany w dobrym stanie za 60zł ale zastanawiam się czy warto. Podam Wam link i jakbyście mogły napisać co onim myślicie to byłabym wdzięczna.
    http://bobasio.pl/mobile/pl/p/Lezacz...-Baby-Mix/1235
    Zastanawiam się nad nim, bo wcześniej myślałam o takim na ,,cienkim" stelażu, na którym jak dziecko porusza nóżkami to i przy okazji całym bujaczkiem takim jak np ten: https://babynet.pl/fisherprice-lezac...51-p-7574.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów