Strona 207 z 476
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Karo90 Zobacz posta
    Madzia ja wizytę miałam dzisiaj, nie 10. lutego, kolejna jest w piątek, czyli 13.01, teraz na pewno będę miała często wizyty.
    Karo przepraszam za pomyłkę, źle chyba zerknęłam, ale już wpisuję poprawną datę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Witam. Przynoszę wieści z wczorajszej wizyty. Maluszek ma tak podobną buzię do starszego brata, że aż lekarz zauważył podobieństwo. W ogóle dziwił się, że tak ładnie u mnie wszystko widać. Połechtał mnie troszeczkę, bo to dzięki temu, że nie mam tłuszczu na brzuchu ciekawe ile w tym prawdy, bo ja już tyle przytyłam!! Oskarek waży 593 g, czyli z mojego Maluszka zrobił się Bobo na jakiś 70 centyl. Hmm wcale mnie to nie cieszy Wszystko OK, szyjka prawie 4 cm, zamknięta. Wczoraj przed wizytą miałam okropnie ciężki dzień i pobolewało mnie w dole brzucha, więc inf. o szyjce mnie pozytywnie zaskoczyła. Ale to jeszcze za wcześnie na jakieś skracanie...

Nie pamiętam która ostatnio mówiła o skurczach. Pomimo tego, że magnez mam w normie lekarz powiedział, że w ciąży mamy wysokie zapotrzebowanie i kazał brać 2 tabletki Magne B6 dziennie. No i w przyszłym tygodniu czeka mnie test tolerancji glukozy. Madzia jeśli chcesz wpisać to następną wizytę mam 7.02.

O mnie
    Jestem mamą
    Karo90 teraz doczytałam. Odczuwałaś jakieś skurcze jak się ta szyjka skracała czy bezobjawowo? Jakiś większy wysiłek miałaś? Współczuje krążka, ale wiem, że faktycznie pomaga.

Koteł mnie też zaczęło boleć spojenie w tym tygodniu. To wina nierozciągniętych mięśni krocza. Ja wdrożyłam ćwiczenia i jak nie zapomnę to coś tam rozciągam

DanCia1 miejmy nadzieję, że to tylko pomyłkowe badanie moczu. Taką samą miałam sytuację z łożyskiem. Teraz jest dale na przedniej, ale na tyle wysoko, że nie tłumi mi ruchów ani nie przeszkadza w podglądaniu Dzidzi

Madzia z tego co ja kojarzę to miękka szyjka świadczy o podatności na skracanie, rozwieranie... Ale może coś źle zapamiętałam. Moja była miękka w ostatnim miesiącu ciąży.

Ja biore magnez i rzeczywiscie pomaga na skurcze czy twardnienia, oczywiscie jakies sie tam zdarzaja ale to juz chyba ten etap, wazne ze nie bola. Co do spojenia to mnie czasami kłuje, i nie tylko w okolicach spojenia ;-) takie uroki, zalezy od tego jak sie poloze bo tylko wtedy to czuje.
    Co do badaniw moczu ja mialam zle w 1 trymestrze, w sumie bezobjawowo bo nic mnie nie bolalo, nie pieklo, dostalam antybiotyk morunal czy jakos tak, przyjmuje sie jedna saszetke i jak ręką odjął. DanCia na bank bedzie dobrze i nawet jakby to cie szybko uleczą.
    Co do szyjki, mam nadzieje, ze z moja nic sie nie zmienilo, za tydzien sie dowiem noi mam nadzieje ze lozysko sie choc troche podnioslo, bo mialam bardzo blisko szyjki:-( a u drugiego dzidka wysoko....
    Ja przytylam juz 9 kg z moją dwójką... i tak sie zastanawiam ile jeszcze. Ostatnio ogladalam program o szescioraczkach i ich mama w ciazy przytyla 50kg!

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ewcia_N własnie zero objawów, wszystko było ok, żadnych plamień, skurczów czy twardnień. Wysiłku też nie miałam zwiększonego, więc nie wiem z jakiej to przyczyny, no i to moja pierwsza ciążą, wcześniej żadnych zabiegów ginekologicznych też nie miałam, więc chyba taka moja natura. Byle do piątku, jak już mi założą ten krążek to będę trochę spokojniejsza, na razie staram się dużo leżeć z biodrami na poduszce.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja się dzisiaj mega kiepsko czuje, nie wiem czy to wina niskiego ciśnienia czy jak, ale strasznie mi słabo, ledwo żyję...

A moja Natalia zrobiła sobie trampolinę z mojego pęcherza, non stop się od niego odbija, a mnie bez przerwy chce się sikać

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U mnie waga już prawie 7kg+ Ale kochane nie ma się co martwić, zrzucimy Po ciąży mam zamiar wrócić na siłownię (kiedyś, jak Mała już nie będzie taka mała hihi)
    Wczoraj byłam u lekarza bo po tj luteinie dostałam wysokiego ciśnienia, bardzo obfitych upławów i mega mnie jajniki bolały i się wystraszyłam.. Lekarz bezwzględnie kazał odstawić luteinę i przeszłam na Duphaston w tabletkach uh..
    Madzia_Q89 mi lekarz mówił, że szyjka powinna być twarda, ja mam trochę za miękką, ale powiedział, że na tym etapie nic się nie dzieje, gorzej może być bliżej rozwiązania, bo wtedy też może się skracać i może dość do wcześniejszego porodu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A macie jakieś sprawdzone ćwiczenia rozciągające na teraz?

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 nam do tabelki możesz wpisać imię Czarek
    Młody dzisiaj dał popis przed swoim tatą, kopał tak mocno, że brzuch mi skakał na wszystkie strony, aż się popłakałam ze wzruszenia

U mnie już prawie 6kg+ a brzuch taki wielki! Czeka mnie test obciążenia glukozą i badania krwi i mam nadzieję, że tsh już się unormowało. Co do szyjki, to na wizycie miałam robione usg dopochwowe i wszystko w porządku więc ja w tej sprawie nie pomogę.

Dziewczyny, a Wy wszystkie odczuwacie skurcze i twardnienie brzucha? Mi brzuch do tej pory stwardniał 2 razy i już spokój.

O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez marteczkaa Zobacz posta
    A macie jakieś sprawdzone ćwiczenia rozciągające na teraz?
    http://www.blog.przedporodem.pl/wyko...nicy-i-krocza/
    Któraś z Was tu wrzucała ten blog i ja sobie o to robię. W poprzedniej ciąży podobne miałam.

Makuszka bierzesz Euthyrox? Ja od ostatniego badania mam wprowadzone N25.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów