Strona 206 z 476
Pokaż wyniki od 2,051 do 2,060 z 4755

Majówki 2017

Junior Member Awatar Gosiulek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny my już po badaniu i niestety wiemy tyle, że nasz bąbelek jest nieśmiały bo zakrył rączkami buźkę i skrzyżował nóżki więc płci jeszcze nie znamy. Ale wszystko inne jest ok serduszko pracuje jak trzeba. Mamy nadzieję, że następnym razem będziemy wiedzieć więcej.
    Ostatnio edytowane przez Gosiulek ; 10-01-17 o 16:22 Powód: ucięcie poprzedniej wersji posta

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Gratuluje udanych wizyt dziewczyny
    Gosiulek - Masz mmałego wstydzioszka/wstydzioszkę, może chce Wam zrobić niespodziankę ?

Madzia Napisz co tam u Ciebie na wizycie, czekałaś niecierpliwie do poniedziałku a teraz cisza

Dziewczyny, czy boli Was spojenie łonowe ? Mnie wczoraj zaczęło i bolało dzisiaj do południa. Tak jakbym siadła z rozpędu na ramę w rowerze ...
    Nie wiem czy to normalne w II trymestrze ?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Koteł pisałam dwie strony dalej wszystko dobrze, mówiłam o tym kłuciu jakby w pochwie ale szyjka długa i zamknięta także nie ma powodu do niepokoju

Na następną wizytę 6 lutego mam zrobić tarczycę dodatkowo w ramach sprawdzenia

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Kawi mi wyszło białko w moczu i niestety nie jest to dobra informacja. Dostałam skierowanie na następne badanie moczu i glukozę. Może się okazać, że mam kłębuszkowe zapalenie nerek i wtedy też antybiotyk. Z tego co lekarz mówił to źle takie coś wpływa na dziecko. No cóż, jutro lecę na badania i zobaczymy, co dalej.
    Miałam wczoraj usg połówkowe, Synuś zdrowy, duuuużyyy, bo aż prawie 600g, wszystkie pomiary w normie. To mnie bardzo cieszy, że jest zdrowy. Okazało się, że łożysko na przedniej ścianie jest, nie wiem jakim cudem, bo na pierwszym usg ponoć było na tylnej ścianie :P
    A jeśli chodzi o wagę, to chyba przebijam Was wszystkie, ja mam +10. Jeśli chodzi o obwód bioder i ud, to za dużo nie przybrałam, ale brzuch za to dużżżyyy :P

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia widzisz umknęło mi
    Już zaczęłam panikować bo internety mówią że spojenie może się rozchodzić i to jest wskazanie do cc, a cc mnie przeraża. Ale faktycznie lekarz mówił mi wczoraj że szyjka twarda i zamknięta więc mam nadzieje że przez te parę godzin nic się nie zmieniło.

DanCia - kawał chłopa już masz

Ja tak czekam na magiczny kilogram
    Madzia możesz mi wpisać do tabelki że następna wizyta 30 stycznia

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Hej
    Gosiulek na połówkowym Nasza Malutka zrobila nam to samo. Skrzyżowała ręce na buźce i koniec. Nic nie zobaczymy. Nie chciała dac potwierdzić płci ale na koniec rozłożyła nóżki i mamy śliczne zdjęcie

Koteł mnie też boli spojenie łonowe. Zauważyłam, że Zośka od czasu do czasu jakoś nisko "spływa" i wtedy bardzo mnie bolą biodra, spojenie łonowe i skopany pęcherz. Lekarz na każdej wizycie robi mi usg dopochwowe i sprawdza szyjkę. Ostatnio własnie był bardzo zdziwiony bo zaraz za zamkniętą szyjką była główka. Do tego ja mam skurcze takie ciągnące i bolące jak na okres więc chodzę na wizyty co 2 tyg żeby pilnować Małej Łobuziary. Biorę magnes jest trochę lepiej ale wolę iść więcej razy do lekarza niż za mało.

Duże te Nasze Dzieciaczki już są. Ostatnio Malutka miała 555g. Ciekawe teraz w poniedziałek ile będzie. Wczoraj np. spodobało się kopanie żołądka a ja myślałam że oszaleje. Mam +4 kg. Zaczynałam 62kg teraz 66. Na początku sobie postawiłam granicę, że nie chce przytyć więcej niż 75 ale mój apetyt jest ogrooomny!!!

O mnie
    Dziewczyny a jak to jest właściwie z tą szyjką? Ma być twarda czy miękka? Jak jestem na wizycie to za każdym razem wiem, że szyjka jest miękka, zamknięta i prawidłowej długości... i moja ginekolog mówi mi, że jest w porządku. To jak to w końcu jest?
    Koteł ja też za każdym razem przeżywam, że coś się zadzieje z dnia na dzień, ale póki co odpukać wszystko gra. Spokój mam tylko w dniu wizyty

Dancia współczuję przeżyć z tym moczem, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Sama miałam bardzo długo problem z wynikami z moczu ze względu na leukocyty i bakterie, ale teraz po Duomoxie poprawiło się bardzo. Profilaktycznie biorę Urosept cały czas.

Dziewczyny podajcie terminy nowych wizyt bo się pustki w tabeli zrobiły! Sprawdzajcie kto tam ma pusto, link zawsze w sygnaturce

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 gdybym sama sobie nie zrobiła wyników (lekarz nie zlecał nic) to mogłoby się źle skończyć. Teraz będę profilaktycznie robić przed każdą wizytą.Chyba, że czas na zmianę lekarza... sama nie wiem.
    Mój termin wizyty 30.01

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia ja wizytę miałam dzisiaj, nie 10. lutego, kolejna jest w piątek, czyli 13.01, teraz na pewno będę miała często wizyty. W piątek idę na założenie tego krążka pessara. Miała to może któraś z Was?

O mnie
    Kurczę to dziwne, mnie mocz wyszedł tragiczny przy pierwszym badaniu: leukocyty 70-100, b liczne bakterie ogólnie dramat i był to 1 trymestr, od razu dostałam antybiotyk i potem praktycznie co wizytę kazała mi robić, posiew robiłam chyba z 2 razy, do tego w razie w miałam i mam z resztą z nią do tej pory kontakt smsowy. Tylko że mnie nie wyszło białko w moczu nigdy... a robiłaś kreatyninę? To ważne badanie bo daje obraz jak funkcjonują nerki, ja robiłam je na samym początku. Może faktycznie warto pomyśleć o zmianie lekarza, bo to przecież podstawowe badania.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów