Strona 205 z 475
Pokaż wyniki od 2,041 do 2,050 z 4748

Majówki 2017

3 marchewki,jabłko i 3 cukierki .... A zjadlabym drugie tyle gdyby nie resztka siły woli.... Na mojej wadze teraz widac 55 kg czyli 7 na +.... Jeszcze niecale 4 miesiące moze nie przekrocze 15 kg

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ja zaczynalam z 57,5, potem spadlam do 56 i tak powolutku wzrastalo po czym nagle tyje 1kg tygodniowo i już jest prawie 63. Masakra bo 7 grudnia bylam na wizycie i w karcie mam zapisane 58 :P Ciekawe czy czeka mnie jutro jakis ochrzan Tylko nic z tym i tak nie zrobie bo nie mam pojęcia czemu nagle tak lece coraz wyzej...Miałam nadzieje że wiecej niz 70 nie będzie, ale cos czuje że mogę być zaskoczona i zarazem zawiedziona...

Junior Member Awatar Gosiulek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Oj ale Wy szalejecie dziewczyny, kilka dni tu nie zaglądałam a tu tyle do nadrobienia.

Kamowata podobno po 20 tygodniu ciąży +1 kg tygodniowo to tak ksiazkowo jest... Wiec bez obaw ze teraz bedzie przyrastać.... Zeby później szybko zgubić to nie wolno podjadać i duzo chodzić... A przy małym dziecku to wykonalne ćwiczenie bedzie dobrze !

Ja zaczynałam z wagą 58,5 kg. Potem z kilogram spadł. Na pierwszym prenatalnym mam wpisane w karcie 58. I od tamtej pory w zasadzie tylko rośnie Teraz jest 63 kg. Trochę mnie przeraża wizja tycia 1 kg co tydzień... Może to oznaczać, że będę ważyć 80 kg przy porodzie Wow! ! ! To mało mniej niż mój Mąż ☺

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    To i tak dziewczyny jesteście chudzinki
    Ja nigdy do szczupłych nie należałam, a w pierwszej ciąży przytyłam aż 25 kg. Pomimo ponad 15 miesięcznego karmienia piersią wcale mi waga w dół nie leciała. I tak przed pierwszą ciążą waga to 78.5 kg, a przed tą ciążą 83.5 kg. Jak na tą chwilę mam +3 kg, ale aż się boję co będzie dalej ;/ Ani w jednej, ani w drugiej ciąży żadnych wymiotów nie miałam, teraz tylko w I trymestrze lekkie mdłości. Żartuję już, że za chwilę będę jak wieloryb Ale mam silne postanowienie, że po porodzie biorę się za siebie tak porządnie, bo już od dłuższego czasu źle się czułam ze swoją wagą. Może tym razem przy dwójce Maluchów się uda (różnica między dziećmi to będą 2 lata).

Agucha89 ja przy trójce dzieci nie schudlam. Przy ostatnim porodzie wzylam 105 kg byłam 20 kg cięższa na z mój maz. Dużo mnie kosztowalo żeby spaść do wagi 60 kg . ale da się i na pewno Ci się uda dla samej siebie. Bo jak staralam sie odchudzac dla męża to nic mi nie wychodziło.
    Wczoraj wyszlam od lekarza trochę smutna. Na USG prentalnym w 13 tyg ciąży miałam termin na 4.06.2017 tak jak z ost miesiączki. A wczoraj na USG wyszło ze na 14.06.2017 ... To wiele później.... Jeszcze mi się tak nie zdarzyło . dostalam zaległe badania krwi i mam 14 pozycji .. Wizyta za dwa tyg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Majka liczy się termin z pierwszego USG, z tego , co mi wiadomo. Później dzieciaczki rosną każdy w swoim tempie, więc się nie przejmuj.
    A mi się dzisiaj zapalenie pęcherza zaczęło. Byłam u lekarza, dałam mocz do badania, kazał brać żurawinę, jak jutro coś złego w tym moczu wyjdzie, to będzie antybiotyk. Na szczęście jest trochę lepiej po tej żurawinie. Jeszcze dodatkowo jem suszoną. Zjadłam już całą paczkę prawie Dziewczyny, które mają do tego skłonność, lepiej mieć jakiś żuravit w domu, zawsze można łyknąć przy pierwszych objawach. Można tylko jedną tabletkę dziennie. Ja się jeszcze posiłkuję suszoną. Do tej pory zawsze brałam furaginę, jak coś było nie tak i zawsze pomagało, ale w ciąży niestety nie można.
    Z tym chudnięciem po urodzeniu to indywidualna sprawa. Ja akurat schudłam bardzo, ale mój syn kolki miał, więc nie wiedziałam, co mam jeść. Zdarzało się, że przez cały dzień zjadłam jeden posiłek, bo mały płakał i nie miałam czasu po prostu. A jak się jeszcze przy tym karmi, to waga leci. Teraz może być zupełnie inaczej i szczerze wolę nie przechodzić jeszcze raz kolek. Waga jakoś będzie musiała wrócić do normy. Nie ma wyjścia
    Ostatnio edytowane przez Kawi ; 10-01-17 o 09:57

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Wszystko da się wyćwiczyć, ja polecam po porodzie jak już dojdziemy do siebie ćwiczenie na trampolinach. Ćwiczyłam przed ślubem i na prawdę było widać efekty, chociaż u mnie po niczym nie było takich efektów jak po trampolinach, więc na pewno wrócę do tego.

Byłam dzisiaj u lekarza, niestety szyjka mi się skróciła do 2 cm, więc luteinka dopochwowo 2 razy dziennie i w piątek idę na założenie krążka. Reszta wyników dobrze, a co do serduszka to mi kazała iść w 30 tyg. na to trzecie badanie prenatalne do dr Włoch, specjalistki od serduszek. No i jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić, bo lekarz z prenatalnych kazał mi wziąć wyniki tych niedomykalności i kazać im od razu zdiagnozować serduszko, a w moim szpitalu tego nie zrobią, musiałabym rodzić w klinice albo w Rudzie Śląskiej no i teraz nie wiem, co zrobić.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Milka875, to mamy bardzo podobnie

Dziś bylam, a właściwie bylismy razem na USG i jak to Pani doktor powiedziala:,, tu jest armata" także to synuś Mój Kamil szczęśliwy i już obdzwonil cala rodzinę, że to bedzie syn Maluch wazy 462g i rozwija się bardzo dobrze- powiedziala też że będzie prawdopodobnie dużym dzieckiem, bo niektore wymiary są trochę ponad średnią chociaz jak to mowia jeszcze wszystko się może zmienic.
    Nastepną wizyte mam 7.02 i wtedy dostanę skierowanie na glukozę także mam jeszcze chwilę spokoju :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów