Strona 202 z 475
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,020 z 4748

Majówki 2017

Ja przy 1 dziecku miałam oslonke ale ostatnio slyszalam w kilku miejscach ze nie powinno sie tego stosować. Ze wiecej złego z tym niż dobrego.... Widac w ciagu 8 lat wiele sie zmieniło. Kiedys niemowlaka kąpalo się w przegotowanej wodzie. Teraz mozna normalnej z kranu używać... I pewnie mozna by tak wymieniac te zmiany i wymieniać.....
    Oj zgodzę sie z tym bolącym tygodniem ja mam lekarza dopiero 11...a brzuch coraz bardziej mi dokucza. I tak sie napisać zaczyna. I bóle jak na początku takie jakieś dziwne... I ten prawy bok... Ehh!!
    Ale ! Ale! Dzisiaj udalo mi się troszkę poruszać i posprzątałam ! .... W sumie jeszcze łazienka mi została.. Ale i tak jestem z siebie bardzo dumna
    Dzidek się rusza. Chociaż ostatnio jakby słabiej te ruchy wyczuwam... Pewnie pleckami sie o mój brzusio opiera...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę zakupów. Muszę czekać jeszcze miesiąc na mojego M aż wróci z morza.
    Za to już za 3 tygodnie w końcu będą montować szafę i komodę do pokoju Kacperka (niedawno kupiliśmy mieszkanie i pokój młodego był pusty więc mam pełną dowolność w jego meblowaniu).
    Nie czekając na M chcę zamówić http://www.smyk.com/tiny-love-wyspa-...-karuzela.html i http://www.smyk.com/tiny-love-lezacz...w1-turkus.html.
    A jak u was z tymi gadżetami ?? Co myślicie o tej karuzeli i leżaczku ??
    W rodzinie niestety nie ma małych dzieci i musimy wszystko kompletować o 0.
    Anabella ja też ostatnio słabiej odczuwam ruchy małego i zaczęłam się martwić wczoraj wieczorem czy na pewno wszystko dobrze, a do lekarza dopiero 23 stycznia idę.

W Kołobrzegu - 6 st. Ale odczuwalna temperatura jeszcze niższa, bo strasznie wieje.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja tam zamówiłam pościel razem z osłonką, moja bratanica spała od małego i nic się nie działo, zawsze w każdej chwili można zdjąć przecież Anabella z tymi bólami możemy podać sobie ręce staram się sobie tłumaczyć, że przecież tydzień temu byłam na IP, lekarz mnie badał i wszystko było ok, jednakowoż odliczam godziny do poniedziałku...
    A dziewczyny kłuje was czasem w kroczu? Bo mnie czasem tak i myślę że to może mięśnie się jakieś rozciągają?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Też słyszałam, że osłonki bardziej szkodzą niż pomagają, podobno przyczyniają się też do śmierci łóżeczkowych, ja w każdym razie, zrezygnowałam z kupna. Chyba w tym programie jak wychować i nie zwariować lekarz się wypowiadał na ten temat, albo w dzień dobry tvn, już nie pamiętam dokładnie.
    Co do wzdęć to już jest lepiej, ale miałam taki czas, że bez espumissanu codziennie ani rusz, dobrze, ze jest nieszkodliwy. Teraz biorę go tylko jak zjem coś co powoduje wzdęcia.

Kasia_kg2 ta karuzela jest cudowna!! Kupiłam taką bratanicy ponad 5 lat temu, mała była nią zachwycona. Jak już była za duża na karuzele, to słuchała muzyki, bo karuzele można odczepic i zostaje sama pozytywka. Podobno najbardziej lubiła słuchać Mozarta ☺Teraz ma 6 mies brata i on też bardzo się interesuje i zasypia przy tej pozytywce. Myślę że to dobry pomysł ☺
    Bujaczka nie znam, ale wygląda ciekawie. I ma funkcje małego łóżeczka. My chyba zdecydujemy się na ten leżaczek http://allegro.pl/show_item.php?item...paign=polecane. Zarówno siostra, jak i szwagierka takie mają, tylko w innej kolorystyce i mówią że są nie do zajechania. Bujaczki mają po kilka lat, "wędrowały" po rodzinie, kołysza już 3 dziecko i są jak nowe. "Rosną" z dzieckiem, mają wibracje i podobno ogolnie dzieci je uwielbiają ☺
    My w rodzinie mamy troszkę małych dzieci, ale raczej nic po nich nie dostaniemy bo są jeszcze za małe żeby wzrosnąć z takich rzeczy jak wózek, łóżeczko czy inne "grubsze" rzeczy. Ewentualnie trochę ubranek, ale też tylko tych początkowych bo to wszyscy chłopcy ☺ A po bratanicy szwagierka sprzedała sporą część już kilka lat temu.
    Madzia ja też mam takie klucia, jakby w pochwie. Teraz już dużo mniej, ale jakieś 2-3 tyg temu to tragedia jak mnie klulo :/ Ale lekarz zbadal i nic nie stwierdzil, więc pewnie się rozciąga. Chociaż takie klucia mogą być objawem infekcji.
    Oslonke chyba zamówię, najwyżej założę jak dziecko będzie większe, ale chociaż będzie do kompletu ☺

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

W sprawie oslonek, to w Stanach chca nawet zakazac ich sprzedazy z powodu smierci lozeczkowych (dziecko sie wtuli i nie bedzie moglo oddychac). Ja kupilam i zalozylam oslonki z dziurkami (oddychajace) jak cora zaczela sie rzucac po calym lozeczku w wieku 6 -7 miesiecy. A, i zaleca sie by male dziecko widzialo twarz mamy z lozeczka i by mama widziala twarz dziecka, wiec te oslonki to na poczatku zbedny wydatek.

My wciaz u tesciow, ja sie ucze do egaminu, maz pracuje bo musi przygotowac wyklad. Ale we wtorek jedziemy nad morze (bedzie 15-22 stopnie! ), wiec hurra!

Ja kupuje co miesiąc po dwie rzeczy.
    W listopadzie sprzedalam wózek.. Bo nie planowalam ciąży . wiec wszystko sprzedalam. Jak wózek się sprzedal to się dowiedzialam ze jestem w ciąży. A ze to juz czwarte dziecko to powoli trzeba kupowac nie czekając na 6 miesiąc. Mamy juz lozeczko z komoda, lezaczek tony love , i dwie paki ubrań ( gorzej jak to jednak nie będzie córka )
    Co do osłonki na lozeczko to zawsze miałam. Tylko odslanialam bok żeby dziecko mnie widzialo potem jak maluchy podrastaly to nakladalam całość żeby się nie obijali

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Madzia_Q89 Tak tylko chciałam Cię ostrzec, że skoro masz już płacić za używane to zwróć uwagę na to z jakiego miesiąca była tamta dziewczynka. Ja dostałam dla mojego zimowego ciuszki z letniego i bardzo dużo mi się nie przydało (typu kurteczki w lecie czy multum body z krótkim w zimie). Teraz mi się przyda

Rozmiarówka rozkłada się mniej więcej tak:
    56 jest na pierwszy miesiąc.
    62 jest do trzeciego miesiąca (ale mieszane z 56, tu bywa ponoć różnie).
    68 jest od 3 do 6 miesiąca.
    74 jest od 6 do 9, a 80 od 9 miesiąca do ukończenia roku.

milka875 ja ochraniaczy na łóżeczko w ogóle nie używałam, tak samo jak poduszki (ponoć od 3 r.ż.) Dziecko Ci się w nocy obróci twarzyczką do tego i będzie wdychało dwutlenek węgla. Mi też się podoba ten komplecik, co wstawiłaś, ale ja się panicznie bałam śmierci łóżeczkowej. Położna nam na szkole rodzenie zrobiła trzepanie mózgu A jeszcze wierz mi, że dziecko się nigdy tak mocno o szczebelki nie uderzy podczas snu, żeby mu (jej) się krzywda stała A że nóżkę włoży to co strasznego? Właśnie przez osłonki może się w tym wszystkim zaplątać. Kołderkę kupiłam, ale mój Synek nie lubi, śpi w pajacu owinięty kocem.

kasia_kg2 karuzela ekstra! Jakbym miała wybór to sama bym tę właśnie brała! (dostaliśmy w prezencie). Chociaż tak teraz myślę, że w karuzeli najczęściej używałam szumu, ale to zawsze możesz kupić też misia szumisia O leżaczku się nie wypowiem, bo miałam zupełnie inny i też byłam zadowolona, ale chyba opinie ma dobre ten akurat. Zazdroszczę pustego pokoju. Ja się martwię jak to wszystko pomieścić. Mamy 2 ( w tym jeden przechodni) i dwoje dzieci będzie a przecież starszy by się budził jakby z młodszym został na początek....

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ewcia z sierpnia ta dziewczynka, więc coś tam na pewno się przyda, z resztą nie będę kupowała w ciemno tylko przejrze i wybiorę te, które dla mnie będą potrzebne

Nie mogę się doczekać, bo za tydzień będziemy robić przemeblowanie w naszym pokoiku, i już troszkę rzeczy upiorę, poprasuję i włożę do komody, i chociaż to będzie tymczasowo to i tak bardzo się cieszę

W ogóle w sklepach jest taki wybór, że nie wiem jak ja urzadze ten swój dom, już mam mętlik w głowie, podoba mi się tysiąc rzeczy na raz

Kurczę, skoro tak mówicie o tym ochraniaczu, to może też z niego zrezygnuję, bezpieczeństwo jednak ponad wszystko.

A tak z innej beczki, co sądzicie o szczepieniach? Skojarzone/nieskojarzone? Pneumokoki czy nie? Może mamusie, które szczepily w niedalekiej przeszłości coś powiedzą?

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia_q89 tylko skojarzone. Nie wytrzymasz psychicznie placzu dziecka przy pojedynczych probowałam na moim mlodym bo troszkę sie balam tych skojarzonych ale po pierwszej serii, kiedy serce mi prawie pękło jak syn zalewał sie łezkami zmienilam zdanie!
    Żadnych komplikacji, powikłań ani skutków ubocznych nie było... Krótko mówiąc o szczepieniach -
    Wszystkie obowiązkowe Tak... Jakies dodatkowe Nie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów