Strona 197 z 476
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 4757

Majówki 2017

Ewcia_N tak chodzę co 2 tyg. Jestem po 2 poronieniach. Od początku ciąża zagrożona, plamienia, do tej pory na luteinie, clexane i innych lekach. Lekarz chce mieć wszystko pod kontrolą a ja też spokojniejsza jestem jak zobaczę Córeczke ☺

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Ola87 bardzo Ci dziękuje za ten wpis o glukozie, uspokoilas mnie

Nie wiem czy tylko ja nie będę miec osobnego pokoju dla maluszka? Łóżeczko bedzie w naszym pokoju, a komoda na ciuszki, potem mata i zabawki w dużym pokoju z aneksem kuchennym - innej opcji nie ma. Powoli bedziemy się właśnie rozgladac za komodą, łózeczko mamy dostac, ogolnie jak i wiekszosc rzeczy, bo okazalo sie, że w rodzinie narzeczonego jego kuzyn prowadzil sklep dla niemowląt i jak splajtowal to zostalo mu mnostwo rzeczy :P Tylko troche mnie wkurza, że każdy mówi że mamy jeszcze dużo czasu... Ja wole powoli, małymi kroczkami się przygotowywac, a nie czekać na ostatnia chwile...

Ja macierzynski też rok a nawet mam szczescie bo wiecej :P Pisałam kiedys że pracuje w szkole, wiec akurat we wrzesniu 2018 będę chciala wrocic na pol etatu. Dzidziol zostanie z niania, 3 razy w tygodniu po 4/5 godzin

płci nadal nie znamy, usg wypada mi 10 stycznia i już nie mogę się doczekac... bedzie problem z wyborem imienia

No i ja zaczęlam się zaokrąglać, już +5kg! Poszo nagle w gorę i jest 1kg na tydzień!!! Nie zmienilam nawykow zywieniowych, mam nadzieje że przystopuje bo jeszcze 18 tygodni przede mna, hahaha :P

Dziewczyny jestem juz po połówkowym..... I jest wszystko ok....ale okazuje się że to chłopak a nie dziewczynka ;(
    Muszę tę informacje przetrawic i przyswoić....

Junior Member
    Zuzanna90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-22 zobacz kalendarz
    Cześć Wszystkim ,

Jest to mój pierwszy wpis na forum, także raz jeszcze wszystkich serdecznie witam
    Czytam forum od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno zdecydowałam się dołączyć.

Jestem Zuza, mam 26 lat i jestem w ciąży z pierwszym dzieciątkiem
    Jak na razie ciąże przechodzę bez większych problemów, poza typowymi nieciekawymi dolegliwościami 1tc ;p
    W 95 % lekarze stwierdzili, że będzie to dziewczynka - Mała Maja
    Termin porodu to 22 maja.

Pozdrawiam

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Justinne i marteczkaa- to super, że wizyty udane

DanCial- w moim mieście na stronie szpitala są informacje odnośnie szkoły rodzenia i zajęcia są dla kobiet od 26 tygodnia ciąży i odbywają się co wtorek przez miesiąc. Więc co szpital to inne zasady obowiązują. Ja zamierzam iść w lutym

Karo90- ja też wolałabym chodzić z moim D, ale pracuje w systemie zmianowym więc pewnie załapie się tylko na 1 czy 2 spotkania. A z racji tego, że to będzie mój pierwszy dzidziuś chcę się dowiedzieć jak najwięcej i dzielnie będę chodziła sama

Fajnie Wam, że macie jakieś rzeczy dla maluszków od znajomych i rodziny, my niestety musimy wszystko kupić sami. W rodzinie jest tylko jedno dziecko mojej szwagierki i miałam odziedziczyć po niej wyprawkę ale gdy dowiedziała się o mojej ciąży pozazdrościła i 3 miesiące później sama też zaszła.

Anabella- to Wam dzidziuś niezłą niespodziankę wywinął. Ja od początku nastawiona byłam na dziewczynkę, a mój D na chłopaka. Na usg genetycznym wyszło,że prawdopodobnie chłopak i powiem Ci, że na początku też musiałam to przetrawić. Już się tak przyzwyczaiłam do myśli, że urodzi nam się chłopczyk, że gdyby jutro na połówkowym okazało się, że to dziewczynka to miałabym problem

Już nie mogę doczekać się jutra! Szkoda mi tylko, że mój D nie chce iść ze mną na usg. Zawsze kiedy był ze mną na wizycie coś się złego działo i biedny ma uraz. W pierwszej ciąży, gdy ze mną był-nie było bijącego serduszka, a na kolejnej wspólnej wizycie okazało się, że stało się najgorsze i jest już po ciąży. A ostatnio gdy razem byliśmy dostałam tego krwawienia na fotelu i musiałam iść do szpitala więc rozumiem, że się boi. Ale szkoda mi, że opuści taką okazję do podpatrzenia dzidzi, a nie wiem kiedy będzie następna bo jutro moja ostatnia wizyta prywatna a później na nfz.

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Jeden dzień nie zaglądałam a tu tyle do czytania
    Karo90 mój M wraca do domu na około 4 miesiące - ma taki system pływania 4/4.

Co do krzywej cukrzycowej właśnie dziś robiłam badania Przeżyłam jakoś mimo że pielęgniarka ledwo się wkuła i trzy raz w lewą rękę na w tą samą żyłę. Niestety nie jak próbowała się wkuć na prawą rękę to w ogóle krew nie leciała A glukoza nie taka zła idzie przeżyć Nie mogłam wcisnąć cytryny pielęgniarka zabroniła.
    Godzinkę temu odebrałam wyniki i wszystko jest w normie tylko hemoglobina 11,6 , a HCT 33,7. Za tydzień mam odebrać odczyn coombsa.

Kamowata my będziemy mieć osobny pokój dla maluszka, ale jak zostanę sama, bo M po miesiącu pojedzie na statek myślę, że przeniosę się do pokoju małego, żeby nie wstawać z sypialni do małego i nie rozbudzać go w nocy.

Junior Member Awatar Gosiulek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Hmm dziewczyny ja też już się nastawiłam, że to będzie chłopiec i już czasami mówię do niego Patryk. A jeśli się okaże, że to dziewczynka to też się będę cieszyć. No zobaczymy może na najbliższej wizycie się okaże co i jak. Ale i tak najważniejsze jest to żeby było zdrowe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Wooow dziewczyny ale Wy tu szalejecie. Chwile mnie nie ma i tyle zaleglosci. Telefon przed swietami mi umarl i jestem odcieta od swiata bo mi sie nie chce laptopa wlaczac a moj stary ledwo internet ogarnia. Czekam na serwis ale z racji swiat sie przeciaga..

Witam Wszystkie Nowe Przyszle Mamusie.

Ja zaczelam troszke wariowac i kompletowac wyprawke bo moja kolezanka miala termin na 25 stycznia a urodzila 2.12.. Ona w szpitalu a cala rodzina po sklepach biegala bo przeciez, tyle czasu zostalo ze duzo rzeczy jeszcze trzeba bylo kupic. My mamy juz troszke ciuszkow, troszke z lumpkow, troche pozbieranych. Rozgladamy sie za wozkiem. Mi sie podoba anex sport. I chyba sie na niego zdecydujemy. Slyszalyscie cos od znajomych na jego temat? Sprawdzone opinie a nie dodane na stronę przez producenta
    Tez od razu ogladam sie za lozeczkami i komodami. Glowa mi peka jak o tym wszystkim mysle. Nasza Mala bedzie miala swoj pokoik ale mam tu lozko i podejrzewam ze sie przeniose na troszke. Szczegolnie jak Maz wroci do pracy na zmiany.

W poniedziałek bylam na wizycie i Nasza Zosienka ma juz 555g. Nastepna wizyta 16.01. Tez chodzę co 2 tygodnie bo mnie skurcze mecza.. Szyjka dluga i zamknieta ale lepiej sprawdzac czesciej.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja z pierwszym dzieckiem miałam byc trzy lata w domu wlasnie ze względu ja to, żeby nie posyłać do zlobka. U nas w DE nawet dostajecie dofinansowanie od państwa za to. Tzn dostaje od chyba 18 miesiąca życia dziecka do 3 urodzin 150 euro za to, że jestem z nim w domu. Moze to nie zawrotna kwota ale zawsze coś. A my na szczęście możemy sobie finansowo pozwolić zebym była w domu. Teraz w maju przyjdzie na świat drugie malenstwo a od września Erik pójdzie do przedszkola. Z drugim tez chce byc te 3 lata w domu. Z reszta ja sie swietnie czuje w roli " kury domowej" i nie tęsknie za pracą. Można mnie za to krytykować ale tak już jest. Jednak kiedys trzeba bedzie do pracy wrócić bo chcemy wziac dom na kredyt i nie chce Seby mąż sam został ze spłacaniem go.

Jak już wiać u mnie drugie dziecko i u nas jest tak, że mąż się ciąża bardziej przejmuje niż za pierwszym razem. Wiecej pyta, wyręcza mnie, dba o mnie. W pierwszej mam wrażenie nie sa bardzo sobie wyobrażał ci to tak właściwie znaczy. A do tego jest cudownym ojcem dla Erika. Partnera super sibie wybrałam ;-P no ale 1000 km od mojego domu teraz mieszkam wiec cos za coś.
    Za to ja... jakoś długo jie mogłam ogarnąć, ze w ciazy jestem mimo ze była bardzo planowana i wystarana. Nie potrafiłam kochać tego malucha. Martwiłam sie czy wszystko okay ale nic do niego nie czułam. Za to jak zaczął sie ruszać i daje o sobie znać no to już kocham do szaleństwa. Ale też mniej sie ciąża przejmuje. Nie przesadzam z ostrożnością. Jakoś mnie nie ciągnie do zakupów. Nie gadam i nie śpiewam spechalnie do brzuszka.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ka też się w pierwszej ciazy nastawiałam na dziewczynkę i jak sie okazało ze chłopiec to byłam chwile rozczarowana. Ale uwieżcie matce chłopca. Oni są strasznie kochani! Tak samo się przytulają, tak samo patrzą na was z miłością. Za żadna dziewczynkę świata bym mojego Erika nie oddała ! A jak zasypia wtulony we mnie i mówi do mnie " mamusiu bardzo cię kocham" to cudowne chwile ! Nie wiem czemu miałam w pierwszej ciazy wrażenie ze mając chłopca cos tracę. Se chłopy to nie sa tak uczuciowi itp. Bzdury. Sama sie z siebie śmieje. I mimo, że teraz trochę liczyłam ze bedzie parka w jednak jest drugi chłopak w drodze to nie czuje rozczarowania bo chłopcy są wspaniali.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów